Uzaylı Abuba

Uzaylı Abuba Oyunu Oyna

Uzaylı Abuba ; Uzaylı Abuba dünyamıza düştü va çok yanlız. Haydi onun evine dönmesine yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uzaylı Abuba Kral Oyunu 1685 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 9 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Zeka Oyunları

Uzaylı Abuba Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzaylılar Kurtuluyor Uzaylılar Kurtuluyor Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın.Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Uzaylı Abuba Uzaylı Abuba Uzaylı Abuba dünyamıza düştü va çok yanlız. Haydi onun evine dönmesine yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ben 10 Uzaylı Yaratıklar Ben 10 Uzaylı Yaratıklar Ben 10 uzaylı yaratıklara karşı süper mutasyonu ile savaşıyor. Yön tuşları ile hareket, X tuşu ile zıpla, Z tuşu ile ateş, Üst ok ve Z tuşu ile havaya ateş edin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Ben 10 Uzaylı Avı Ben 10 Uzaylı Avı Uzaylıya ulaşmak için yolunun üzerinde zor anlar seni bekliyor. W, A, S, D tuşları ile uzay aracınızı yönlendirin. Mouse ile ateş edin.