Tahtaları Kes

Tahtaları Kes Oyunu Oyna

Tahtaları Kes ; Tahtaları keserek canavarın ağzına düşmelisiniz. Yoldaki tüm yıldızları toplayarak ilerlerseniz en yüksek puanu alabilirsiniz. Bu oyundaki en büyük kriter tahtayı doğru yerden kesmenizdir. Birden fazla tahtayı aynı anda doğru bir şekilde keserseniz yaratık canavarın ağzına yuvarlanacaktır. Yaratığın canavara ulaşması için zekanızı kullanarak doğru bir şekilde tahtaları kesin. Bölümler ilerledikçe tahtaların sayısı artacaktır.Ve gittikçe işleriniz zorlanacak Ama siz bu işide başara bilirsiniz İyi oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tahtaları Kes Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Zeka Oyunları

Tahtaları Kes Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yüz Maskesi Yüz Maskesi Yüz maskesi yaparak cildinizi güzelleştirmeye çalışacaksınız. Tabi sırasıyla yüzünüzü yıkayacaksınız. Maskeyi yaptıktan sonra tekrardan yüz yıkayacaksınız.

Tahtaları Kes Tahtaları Kes Tahtaları keserek canavarın ağzına düşmelisiniz. Yoldaki tüm yıldızları toplayarak ilerlerseniz en yüksek puanu alabilirsiniz. Bu oyundaki en büyük kriter tahtayı doğru yerden kesmenizdir. Birden fazla tahtayı aynı anda doğru bir şekilde keserseniz yaratık canavarın ağzına yuvarlanacaktır. Yaratığın canavara ulaşması için zekanızı kullanarak doğru bir şekilde tahtaları kesin. Bölümler ilerledikçe tahtaların sayısı artacaktır.Ve gittikçe işleriniz zorlanacak Ama siz bu işide başara bilirsiniz İyi oyunlar

Mario Ülkesi Mario Ülkesi Mario oyunları ile yine sahnede. Yine maceradan maceraya koşuyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kestane Dolma Kestane Dolma Kış mevsiminin gelmesi ile kestaneler piyasaya çıkmaya başladı. Normalde kebap şeklinde yenilen kestaneler ile bu oyunda dolma yemeği yapacaksınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Keskin Vuruş Keskin Vuruş Keskin Vuruş oyunumuzda, hedef adamı vurmanız gerekiyor fakat sınırlı sayıda merminiz var. Bu silahları çok dikkatli kullanmalı ve her attığınızı vurmalısınız. Space tuşuyla silah değiştiriyor, fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz. El ile de telefon etmek gibi şeyleri yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Keskin Nişancı Keskin Nişancı Keskin nişancı olarak atış yarışmalarına katılıyorsunuz. Gittikçe hızlanmanız gerekiyor. Mouse ile ateş edebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Blossom ve Pembe Mini Cheesecakes Blossom ve Pembe Mini Cheesecakes Eğer Blossom gerçekten yetenekli bir aşçı olduğunu biliyor muydunuz? Onu cupcakes tadı kadar iyi biz bilmiyordum! Ah, o gerçekten iyi cupcakes yapar! Ben o biz şimdi o bize daha fazla cupcakes yapmak için gidiyor onu yemek sevdim duyduğuma sevindim olduğunu düşünüyorum! Bu harika!

Ben 10 Keskin Nişancı Ben 10 Keskin Nişancı Ben 10 ok atışında çok usta. Siz de en sevdiğiniz süper kahramanla birlikte canavarlara ok atın ve ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu ispatlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..