Mantar Şehri

Mantar Şehri Oyunu Oyna

Mantar Şehri ; Mantar Şehri saldırı altında. Haydi sevimli mantarlara yardıma koşun. Çok eğlenceli bir zeka ve strateji oyunu. Tiryakisi olacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mantar Şehri Kral Oyunu 2400 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 10 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Zeka Oyunları

Mantar Şehri Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Taş Devri Mantarı Taş Devri Mantarı Taş devrindeki minik uzaylının bütün mantarları ve şekerlemeleri toplamasına yardım edin. Göktaşlarını parçalayın ve içinden çıkanları toplayın. Tabii bu arada hırsız kuşu da kovalamanız gerekiyor. Yoksa hepsini o kapıyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Soslu Mantar Çorbası Soslu Mantar Çorbası Sosu ile leziz mantar çorbasının tadı çok güzeldir. Verilen malzemeleri sırası ile ekleyerek leziz bir soslu mantar çorbası yapacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Şirinler Mantarları Toplama Şirinler Mantarları Toplama Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şehrini Kur Şehrini Kur Oyunumuzda hem zekanızı hem de becerinizi göstermelisiniz. Bir yandan şehrinizi kurarken bir yandan da savunmanız gereken eğlenceli bir strateji oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şarkı Şehri Şarkı Şehri Şarkıların şehrinde notaları toplayarak ilerlemelisiniz. Oyunu oynarken bilgisayaranızın sesini açık tutmayı unutmamalısınız.

Mario Mantar Dövüşü Mario Mantar Dövüşü Mario bu sefer hep ezdiği mantarlarla dövüşmek istiyor. Mantarların diyarında Mario ile varış noktasında ki şatoya kadar ilerlemelisiniz. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue seçeneğine tıklayın. Play seçeneğine tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Marioyu yönlendirin ve J tuşu ile yumruk atarak K tuşu ile kafaya tek yumruk vurun ile ve DD tuşu ile hızla ilerleyerek KK tuşları ile de atak yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Birçok sevimli hayvan yemek için mantar tarlalarınıza saldırıyorlar. Bu hayvanları mantarlarınızdan uzak tutun. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mantar Yemeği Mantar Yemeği Lezzetli bir mantar yemeği hazırlayacaksın. Manavdan aldığın mantarlar ile lezzetli bir yemek hazırla. Başarılı bir şekilde ne kadar iyi bir aşçı olduğunu kanıtlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Mantar Şehri Mantar Şehri Mantar Şehri saldırı altında. Haydi sevimli mantarlara yardıma koşun. Çok eğlenceli bir zeka ve strateji oyunu. Tiryakisi olacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Luigi Mantar Macerası Luigi Mantar Macerası Mario'nun kankası Luigi ile Mario tarzı bir mantar eğlencesine var mısın? Luigi ile mantarlar ile savaş, mantarları tek tek bul. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Fred Çakmaktaş Taş Şehri Fred Çakmaktaş Taş Şehri Fred Çakmaktaş güzel arabası ile gezintiye çıkıyor. Yön tuşları ile Fred şehir gezintisine çıkıyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Alışveriş Şehri Alışveriş Şehri Çok eğleneceğiniz bir şehir kurma oyunu. Şehrinizi kurmaya hemen başlayın. Mağazaları, sosyal tesisleri, büfe ve bankları yerleştirin. Para kazanın ve şehrinizi geliştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Adibo Mantar Adibo Mantar Sevilen çizgi film kahramanı Adibo ormanda mantar toplamak istiyor. Ona yardım ederek renkli mantarları toplamalısınız. Kırmızı mantarlara dikkat edin, onlar zehirli mantarlardır.