Yemekleri Yakala

Yemekleri Yakala Oyunu Oyna

Yemekleri Yakala ; Her tarafdan gelen Meksika yemeklerini toplayarak puanlar toplayın.Ok tuşları - Toplamak.SPACE tuşu - Sepet dolunca basın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yemekleri Yakala Kral Oyunu 1170 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Yemekleri Yakala Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldızları Yakala Yıldızları Yakala Oyun avatarına süre dolmadan yıldızları ve harfleri tek tek yakalaması konusunda yardım edin.Yukarı ok tuşu - Zıplama.Sol / sağ ok tuşları - Hareket edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yemekleri Yakala Yemekleri Yakala Her tarafdan gelen Meksika yemeklerini toplayarak puanlar toplayın.Ok tuşları - Toplamak.SPACE tuşu - Sepet dolunca basın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tavukları Yakala Tavukları Yakala Başıboş gezen tavukların etrafını çitle çevirmeniz gerekiyor. Ne kadar çok tavuk yakalayabilirseniz o kadar çok puan topluyorsunuz. Oyun fare ile oynanıyor. Çiti nasıl yapacağınız, oyunun başlangıcında bir demo ile gösteriliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sinekleri Yakala Sinekleri Yakala Çubuklarla sinekleri yakalayacaksınız. Her yakaladığınız sinek için süreniz uzuyor. Bakalım çubukları ne kadar iyi kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Patric Yemekleri Vur Patric Yemekleri Vur Patric karnı çok ama çok acıktı. Patric ile sevdiğiniz yemeklerin üzerine nişan alın ve hepsini tek tek vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Otobüsü Yakala Otobüsü Yakala Telefonla konuşurken otobüs geliyor ve herkes biniyor siz binemeden otobüs hareket ediyor Şimdi koşma vakti otobüsü yakalamalı ve işinize geç kalmamalısınız oyunu space ve yön tuşlariyla oynayın.

Öpücükleri Yakala Öpücükleri Yakala Oyunumuz çok sevimli bir oyun. Yukarıdan düşen öpücükleri toplayacaksınız. Puanları kazanmak için öpücükleri toplayın, kırık kalplere değmemeye çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Mario Yıldızları Yakala Mario Yıldızları Yakala Mario bu oyunda yıldızları yakalamaya çalışıyor. Beraber bu oyunu oynayın. Her etabı tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kolaysa Yakala Kolaysa Yakala Oyunumuzda, yarışı mümkün olduğu kadar hızlı tamamlamanız gerekiyor. Bu arada yoldaki bonusları toplamayı unutmayın. Etabın sonunda da rakibinizin enerjisini düşürecek şeyler yapıp onu yarış dışı bırakmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, S ve D tuşarıyla rakibin enerjisini yok edecek hareketler yapabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kekleri Yakala Kekleri Yakala Sağ sol ok tuşlarıyla, kekleri senden önce kapmaya çalışan arkadaşlarına çelme takıyorsun. Fare ile keklerin düştüğü yere gidip, tıklayarak zıplıyorsun. Yerden çıkan köstebekler düşürüyor, Ufolar da canını azaltıyor, dikkat.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Holland Yemekleri Holland Yemekleri Hollanda ya has kendi kültürlerini yansıtan yemeklerden hazırlama oyunu. güzel bir yemek oyunu.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Hırsızı Yakala Hırsızı Yakala Hapishaneyi koruyorsunuz ancak bu arada hırsızlar rahat durmuyor ve kaçmaya çalışıyolar. akaladığını her bir hırsız için puan toplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Görevlilere Yakalanma Görevlilere Yakalanma Yukarı doğru tırmanırken, kapılardan çıkan görevlilere yakalanmamanız gerekiyor. Alttaki işaretlerle hareket edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Giysileri Yakalama Giysileri Yakalama Manken ve fotomodel kendisine hediye edilen giysileri havadan düşerken yakalayacak. Bu giysiler kendisi için yeni bir stili oluşturabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Frikik Yakala Frikik Yakala Kameranızı alıp fotoğraf çekmeye devam edin. Bu defa mankenler yerine şehrin içindeki güzel bayanların verdiği frikileri yakalamaya çalışıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra başlamak için sağ alt köşedeki START butonuna bastıktan sonra BOŞLUK TUŞUna basmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..