Yemek Pişirme Sanatı

Yemek Pişirme Sanatı Oyunu Oyna

Yemek Pişirme Sanatı ; Listedeki malzemeleri kaba atıp tarife göre yemek hazırlayınız.Bol şanslar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yemek Pişirme Sanatı Kral Oyunu 5799 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 20 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Yemek Pişirme Sanatı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemekteyiz Türkiye Yemekteyiz Türkiye START diyerek oyuna başlıyoruz önümüze gelen sebzeleri kısa sürede istenilen şekilde kesip doğrayacaksınız işlem bittiğinde ekrana sağ yön tuşu ile yenile butonu gelicek siz yön tuşu ile sıradaki bölüme geciceksiniz.

Yemekteyiz Dekor Yemekteyiz Dekor Yemekteyiz dekor oyunu. Masayı güzel bir şekilde dekore edin ki misafirleriniz bu durumdan memnun kalsınlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yemekteyiz Yemekteyiz Pişirdiğiniz yemeklerin iyi kıvam alması için buharının tütmesini bekleyiniz. Buharın tüttüğünü görünce mouse (fare) ile tıklayarak yemeği tavada çeviriniz. Diğer yarışmacı arkadaşlarınıza yemeğinizi beğendirmek zorundasınız. Bunun içinde yemeklerin kıvamını iyi tutturmalısınız. Çünkü herkesin damak tadı farklı. Kimi çok pişmiş kimi az pişmiş yemek seviyor.

Yemekleri Yakala Yemekleri Yakala Her tarafdan gelen Meksika yemeklerini toplayarak puanlar toplayın.Ok tuşları - Toplamak.SPACE tuşu - Sepet dolunca basın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yemek yapan şirin Yemek yapan şirin Garson şirin oyununda yemek için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servis de yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Yemek Servisi Yemek Servisi Gelen siparişleri hatırlayın ve doğru bir şekilde servis edin.Oyunu fareyi kullanarak oynamanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yemek Pişirme Sanatı Yemek Pişirme Sanatı Listedeki malzemeleri kaba atıp tarife göre yemek hazırlayınız.Bol şanslar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşanlar Yemekte Tavşanlar Yemekte Çok hoş bu tavşanlar yemek pişirmeye çalışıyor. Bu sevimli tavşanlar ile birlikte en güzel yemekleri pişirmek için hemen yemek oyununa başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Sünger Bob Yemek Sünger Bob Yemek Sünger bob oyunları içinden birisi. Sünger bob u öyle hareket ettirin ki yemekleri ellesin ve bu yemekler de düşerek hamburger olsun.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Romantik Yemek Romantik Yemek Romantik bir yemek masası hazırlamak için tüm malzemeler hazır yemek masasının düzenini siz yapın.

Ramen Pişirme Ramen Pişirme Ramen Pişirme oyununda, müşterinin istediği malzemelerle rameni hazırlayacaksınız. Dikkat, listede verilmemesine rağmen, her tabağa sos ve haşlanmış makarna koyacaksınız. Makarnaları haşlamayı unutmayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Patric Yemekleri Vur Patric Yemekleri Vur Patric karnı çok ama çok acıktı. Patric ile sevdiğiniz yemeklerin üzerine nişan alın ve hepsini tek tek vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mükemmel Yemek Tacos Mükemmel Yemek Tacos Mükmmel tacos yemeği yapma zamanı. Elinizin altında bulunan içerik malzemelerini ilae ederek yemek yapmaya başlayın.

Mükemmel Yemek Mükemmel Yemek Mükemmel tacos yemeği yapma zamanı. Elinizin altında bulunan içerik malzemelerini ilae ederek yemek yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Micky Yemek Ustası Micky Yemek Ustası Micky yemek ustası aslında bunu biliyormuydunuz. Mutefağa girdiği anda süper yemekler yapabilen Micky yemekteyiz programı için hazırlık yapacak. Oyun içi okları takip ederek ona yemek yaptırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..