Tavuk Baget

Tavuk Baget Oyunu Oyna

Tavuk Baget ; Tavuk baget yemeği yapmak ister misin? Tavukların en leziz yeri olan but ile yapılan bu leziz yemekte size verilen tavuk butlarını sıra ile tavaya atın ve leziz bir tavuk baget yemeği yaparak servise sunun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tavuk Baget Kral Oyunu 4126 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 20 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Tavuk Baget Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tavukları Yakala Tavukları Yakala Başıboş gezen tavukların etrafını çitle çevirmeniz gerekiyor. Ne kadar çok tavuk yakalayabilirseniz o kadar çok puan topluyorsunuz. Oyun fare ile oynanıyor. Çiti nasıl yapacağınız, oyunun başlangıcında bir demo ile gösteriliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavuklar Firarda Puzzle Tavuklar Firarda Puzzle Tavuklar firarda filminin yapboz oyunudur. Resmi doğru bir şekilde birleştirmeye çalışınız.Oyunu fare ile oynayın. Kırmızı butona basarak yeni parçaları çağırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavuk Yemeği Tavuk Yemeği Tavuk Yemeği için bir çok alternatif vardır. Bunların içinde nugget en lezzetlilerinden biridir. Sırası ile gösterilenleri yaparsanız, çok lezzetli bir piliç nugget nasıl hazırlanır, görebilirsiniz. Haydi hemen başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Tavuk Tehlikede Tavuk Tehlikede Tavuğunuz karşıdan karşıya geçmeye çalışıyor. Fakat tehlikelerin olduğu bu oyunda ona yardım edin.Oyunu ok yön tuşlarını kullanarak oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavuk Sote Tarifi Tavuk Sote Tarifi Tavuk ve diğer malzemeler ile hoş bir tavuk yemeği yapmaya ne dersin? Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tavuk Kroket Tavuk Kroket Travuk kroket yaparak bu en leziz kısmın yemeğini yapın. Verilen malzemeleri kullanın ve leziz bir tavuk kroket yemeği yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tavuk Döner Tavuk Döner Mutfağa girin ve verilen malzemeler ile tavuk döner hazırlayarak ne kadar başarılı bir aşçı olduğunuzu gösterin. Size verilen yemek malzemeleri ile leziz bir tavuk döner yapmanız gerekiyor. Verilen malzemelere ve yemek tarifine dikkatli bir şekilde bakın. Yemek tarifine göre tavuk döner yapmaya başlayın. Oyun yüklendikten sonra Play, Play butonları ile oyuna giriş yapın ve Mouse yardımı ile tavuk döner yemeğini yapmaya başlayın. Tavuk döner yemeğini çok iyi yaparak en iyi aşçının siz olduğunu gösterin. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Tavuk Çiftliği Tavuk Çiftliği Çiftlikte tavukların yemini,suyunu,samanını vererek onların yumurta vermesini sağlayın.Yumurtaları satarak çiftliğinizi büyütün.

Tavuk Baget Tavuk Baget Tavuk baget yemeği yapmak ister misin? Tavukların en leziz yeri olan but ile yapılan bu leziz yemekte size verilen tavuk butlarını sıra ile tavaya atın ve leziz bir tavuk baget yemeği yaparak servise sunun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sarımsaklı Tavuk Sarımsaklı Tavuk Öncelikle market reyonunda sizden almanızı istenen eşyaları alışveriş sepetinize koymalısınız. Malzemeleri aldıktan sonra yemek yapma işlemine geçebilirsiniz. Aldığınız eşyaları tezgahta pişirmek için hazırlamanız gerekiyor. Yönergeleri sırası ile takip ettikten sonra tavuk butlarını fırına sürebilir ve pişmesine müteakip maydonoz ile süsleyebilirsiniz.

Pilavlı Tavuk Dolması Pilavlı Tavuk Dolması Tavuk Dolması yaparak fırında nar gibi kızarmış tavuğunuzun içerisine prinç pilavı ekliyorsunuz. Prinç pilavı ile tavuk dolması çok mükemmel bir yemek olacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kızarmış Tavuk Parçaları Kızarmış Tavuk Parçaları Fırında leziz bir kızarmış tavuk yemeği yapmak ister misin? Bu leziz tavuk parçalarını fırına at ve en güzel şekilde servis için hazırla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Fırında Tavuk Yemeği Fırında Tavuk Yemeği Fırında leziz bir tavuk yemeği yapacaksınız. Akşam evinize gelen misafirlerinize en güzel yemekleri sunmanız gerekiyor. Bunun için mutfağa girin ve yemekleri hazırlayın. Size verilen malzemeleri iyi tanıyın. Daha sonra gösterilen adımları takip edin. Tavuk yemeğini hazırlayın ve fırına atın. Fırında belirtilen süre piştikten sonra yemeğiniz hazır olacaktır. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Fırında Tavuk Fırında Tavuk Fırında tavuk kroket yapacaksınız. Tavuk parçalarını alın ve önce fırına hazırlamak için yemeği yapın. Yemek hazır olduktan sonra fırına atın ve tavuk yemeğini pişirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çiftlik Tavukları Çiftlik Tavukları Oyunda tavuğunuzu besleyecek ve sağlıklı yumurtalar yumurtlamayı sağlayacaksınız. Daha sonra yumurtaları kaynatıp tavşanların istediği renge boyayıp satacaksınız. Fareniz ile tavukları besleyebilir ve temin ettiğiniz yumurtaları sürükleyerek satışa sunabilirsiniz.