Pizza Yapma

Pizza Yapma Oyunu Oyna

Pizza Yapma ; En güzel pizza sizin yaptığınız olsun. Öncelikle içerik malzemelerini hazırlayın. Ve daha sonra pizza yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pizza Yapma Kral Oyunu 7484 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 88 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Pizza Yapma Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zeytinli Karışık Pizza Zeytinli Karışık Pizza Zeytin pizzaya leziz bir tat verir. Mutafağa geçerek zeytinli karışık pizzayı leziz bir şekilde yapmak için verilen malzemeleri gösterildiği gibi kullanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Winnie Resim Yapma Winnie Resim Yapma Winnie nin resmini ağaç üzerine kazıyarak güzel bir resim yapabilirsiniz. Güzel bir resim yapma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ütü Yapma Ütü Yapma START yazısına basıp oyuna başlıyoruz FARE kullanarak zamana karşı ütü yapıyorsunuz hızlı olup olabildiğince fazla ütü yapıyorsunuz.Kraloyunu.net size kolaylıklar diler..

Sucuklu Pizza Sucuklu Pizza Sucuklu pizza yaparak bu mükemmel lezzeti arkadaşlarına yapacaksın. Pizzanı çok güzel yapmalısın. Pizza yaparak ne kadar iyi bir aşçı olduğunu göstermelisin. Kategorilerden malzeme seçimi yaparak oyuna başla. En leziz pizzayı hazırla. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sebzeli Karışık Pizza Sebzeli Karışık Pizza Karışık pizza sevenler için leziz malzemeler ile güzel bir pizza hazırlamalısın. Gösterilen adımlar ile pizzanı hazırla. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna giriş yapın. İlk etapta verilen soğanı gösterilen şekilde dilimleyin. Ardından domatesi dilimlemelisiniz. Ardından biber ve mantarı dilimlemeniz isteniyor. Ardından mutfak malzemelerini gösterilen şekilde kaplara yerleştirmelisiniz. Daha sonra bu malzemeleri karıştırın ve fırında ısıtın. Ardından pizza için verilen diğer malzemeleri de hazırlayın ve fırında leziz bir pizzanın yapılmasını bekleyin. Karışık pizza çok lezzetli olacağınızdan bütün marifetinizi gösterin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sandviç Yapma Sandviç Yapma Oyun çok güzel bir sandviç yapma oyunu. Bu oyundaki farkı içi düşen malzemelerden en lezzetli sandviçi yapmaya çalışmanız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pırt Yapma Pırt Yapma Sabah sabah işe giderken mideyi fena bozmuşsunuz, birazda kurufasulyenin etkisiyle pırtlama artık kaçınılmaz olmuş. Diğer insanlara farkettirmeden ve kafanıza odun yemeden pırtlamanın bir yolunu bulunuz.Arabalar geçerken sessizce osurun.Space (boşluk) tuşu- Pırtlama.Sol Ok - Serbest bırakma.Oyuna başlarken bilgisayarınızın sesini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizzacı Jerry Pizzacı Jerry Tom ve Jerry ile klasik haline gelen kahramanlarımızdan Jerry bu sefer mutfakta karşımıza çıkıyor. Aşçı Jerry ile kıyafetinizi giyin ve mutfağa girip güzel bir pizza yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pizzacı Ejderha Pizzacı Ejderha Kızgın ve sinirli ejderha çok aç pizza yemek istiyor. Sizin yapmanız gereken oyunda ejderhayı yöneterek pizza toplamasını sağlamak olacak. Dikkatli ve sert olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizzacı Pizzacı Pizzacı olmaya ne dersiniz. Size gelen siparişleri aklınızda tutabilecekmisiniz bakalım. Her gelen sipariş ile içerikler size bildirilecek. Bu içerikleri bir araya getirerek pizzaları paketlere doldurun ve servise gönderin.İçerikler gelmeye başlayınca bunları akılda tutun. Her bir içerik için tıklayın, daha sonra sağ üstteki paketi tıklayarak açın. Tepsiye gelerek tepsideki pizzayı tıklayın ve pakete koymuş olacaksınız. Oyunun çeşitli kademeleri ve zorluk derecesi git gide artacaktır.

Pizza Yemeği Pizza Yemeği Fırında mükemmel leziz bir pizza yapmak için şimdi mutfağa gideceksiniz. Size verilen süre ve verilen malzemeler ile leziz bir pizza yapacaksınız. Bu süre içerisinde hızlı hareket edin süre biterse oyunu kaybetmiş olursunuz. Size verilen malzemeler ile pizza yapacaksınız. Resim gibi bir ekran çıkacak bu ekranda ki eksik malzemeleri tamamlayacaksınız.Oyun yüklendikten sonra Play, Play butonlarına tıklayın. Mouse ile kategorilerden seçimler yaparak leziz bir pizza yapmalısınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Pizza Yapma Pizza Yapma En güzel pizza sizin yaptığınız olsun. Öncelikle içerik malzemelerini hazırlayın. Ve daha sonra pizza yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizza Yapımı Pizza Yapımı Leziz bir pizza hazırlamak çok eğlenceli olacak. Malzemeleri gösterilen adımlara göre koyun ve lezzetli bir pizza yapın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonuna tıklayın ardından çıkan menüden nick (takma ad) yazın. Biz Kral Oyun yazdık. Ardından Free model ile oyuna giriş yapın. İlk olarak pizza hamurunu tavaya yerleştirin ve ardından sos dökün. Ardından pizza hamurunu oklava ile dövün ve güzelce yaptıktan sonra diğer adıma geçin. Daha sonra sebze ve diğer pizza malzemelerini tek tek tavaya doldurun. Print ile pizzanızın görüntüsünü alabilir, Menü ile oyun menüsüne girebilir, Play again ile tekrar oynayabilirsiniz. Mouse ile adımların hepsini yapın ve lezzetli pizzayı afiyetle servis yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pizza Ustası Pizza Ustası Toto yine mutfağa dalış yaptı. Pizza yapmayı ve yemeyi çok seven Toto ile mutfaktaki pizza malzemelerini alın ve leziz bir pizza yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pizza Ustaları Pizza Ustaları Pizza Ustaları arasında yapılacak bir pizza yapma yarışmasında en iyi pizzayı yapabileceğini göstermen gerekiyor. Oyunun yüklenmesinin ardından Play, Play butonları ile oyuna giriş yapınız. Ardından pizza yapacağınız mutfağa gireceksiniz. Mutfakta en leziz pizzayı yapmanız gerekiyor. Sol tarafta ki kategori yerinden pizza malzemeleri seçimi yapacaksınız. Alternatif bol olduğundan dolayı leziz bir pizza yapabileceksiniz. Dikkatli olun ve pizzanızı çok leziz bir şekilde yapın. Mouse ile pizza malzemeleri arasından seçimler yapabiliyorsunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna