Micky Yemek Ustası

Micky Yemek Ustası Oyunu Oyna

Micky Yemek Ustası ; Micky yemek ustası aslında bunu biliyormuydunuz. Mutefağa girdiği anda süper yemekler yapabilen Micky yemekteyiz programı için hazırlık yapacak. Oyun içi okları takip ederek ona yemek yaptırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Micky Yemek Ustası Kral Oyunu 13751 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 75 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Micky Yemek Ustası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemekteyiz Türkiye Yemekteyiz Türkiye START diyerek oyuna başlıyoruz önümüze gelen sebzeleri kısa sürede istenilen şekilde kesip doğrayacaksınız işlem bittiğinde ekrana sağ yön tuşu ile yenile butonu gelicek siz yön tuşu ile sıradaki bölüme geciceksiniz.

Yemekteyiz Dekor Yemekteyiz Dekor Yemekteyiz dekor oyunu. Masayı güzel bir şekilde dekore edin ki misafirleriniz bu durumdan memnun kalsınlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yemekteyiz Yemekteyiz Pişirdiğiniz yemeklerin iyi kıvam alması için buharının tütmesini bekleyiniz. Buharın tüttüğünü görünce mouse (fare) ile tıklayarak yemeği tavada çeviriniz. Diğer yarışmacı arkadaşlarınıza yemeğinizi beğendirmek zorundasınız. Bunun içinde yemeklerin kıvamını iyi tutturmalısınız. Çünkü herkesin damak tadı farklı. Kimi çok pişmiş kimi az pişmiş yemek seviyor.

Yemekleri Yakala Yemekleri Yakala Her tarafdan gelen Meksika yemeklerini toplayarak puanlar toplayın.Ok tuşları - Toplamak.SPACE tuşu - Sepet dolunca basın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yemek yapan şirin Yemek yapan şirin Garson şirin oyununda yemek için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servis de yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Yemek Servisi Yemek Servisi Gelen siparişleri hatırlayın ve doğru bir şekilde servis edin.Oyunu fareyi kullanarak oynamanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yemek Pişirme Sanatı Yemek Pişirme Sanatı Listedeki malzemeleri kaba atıp tarife göre yemek hazırlayınız.Bol şanslar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ünlü Kurabiye Ustası Ünlü Kurabiye Ustası Dünyaca ünlü kurabiye ve pasta ustası mutfağa girdi. Sahip olduğu özel yetenek sayesinde birbirinden lezzetli yemekler yapacak.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Tavşanlar Yemekte Tavşanlar Yemekte Çok hoş bu tavşanlar yemek pişirmeye çalışıyor. Bu sevimli tavşanlar ile birlikte en güzel yemekleri pişirmek için hemen yemek oyununa başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Sünger Bob Yemek Sünger Bob Yemek Sünger bob oyunları içinden birisi. Sünger bob u öyle hareket ettirin ki yemekleri ellesin ve bu yemekler de düşerek hamburger olsun.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Romantik Yemek Romantik Yemek Romantik bir yemek masası hazırlamak için tüm malzemeler hazır yemek masasının düzenini siz yapın.

Pizza Ustası Pizza Ustası Toto yine mutfağa dalış yaptı. Pizza yapmayı ve yemeyi çok seven Toto ile mutfaktaki pizza malzemelerini alın ve leziz bir pizza yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Patric Yemekleri Vur Patric Yemekleri Vur Patric karnı çok ama çok acıktı. Patric ile sevdiğiniz yemeklerin üzerine nişan alın ve hepsini tek tek vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Park Ustası Park Ustası Ok tuşlarıyla hareket ettiğiniz Park Ustası oyunumuzda park etmek konusunda ne kadar becerikli olduğunuzu göstereceksiniz. Çünkü aynı zamanda süreye karşı da yarışıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mükemmel Yemek Tacos Mükemmel Yemek Tacos Mükmmel tacos yemeği yapma zamanı. Elinizin altında bulunan içerik malzemelerini ilae ederek yemek yapmaya başlayın.