Mangal Kahramanı

Mangal Kahramanı Oyunu Oyna

Mangal Kahramanı ; Mangal Kahramanı ailesine mangal yapıyor. Yiyeceklerin tam kıvamında pişmesine dikkat etmeli ve obur çocuğu kovalamalı. Haydi ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mangal Kahramanı Kral Oyunu 2411 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 11 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Mangal Kahramanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Senin Kahramanın Senin Kahramanın Mükemmel bir özelliklere sahip kahraman oluşturmak senin elinde. Levelleri geçerek kahramanını oluştur ve bu özellikler ile bütün rakiplerini yen. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve New game seçeneğine tıklayın. Mevcut paranız ile kahramanımıza geliştirmeler alabilirsiniz. Hız, zıplama gücü, vuruş gücü, zaman ve enerji bunlardan bazılarıdır. Öncelikle kahramanımızın hızlı koşması gerekiyor bunun için Speed ile hızları satın alın. Ardından Jump power ile kahramanın zıplama yeteneğini satın alın. Ne kadar iyi zıplarsanız altınları o kadar iyi toplayacağınızı unutmayın. Time limit ile zamana karşı geliştirme satın alabilirsiniz. Ardından helikopter gibi açan böcekler ve lazerlerden uzak durun. Onlara değerseniz oyun sonlacaktır. Kahramanın hızını, zıplamasını, enerjisiniz, zamana karşı yarışını satın alarak mükemmel bir kahraman oluşturun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mangal Kahramanı Mangal Kahramanı Mangal Kahramanı ailesine mangal yapıyor. Yiyeceklerin tam kıvamında pişmesine dikkat etmeli ve obur çocuğu kovalamalı. Haydi ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hero 108 Kahramanı Koru Hero 108 Kahramanı Koru Hero 108 Kahramanı Koru Oyunumuzda, Lin Chung'u tavşan saldırısına karşı korumak göreviniz. OYUN NASIL OYNANIR? Oyunun tanıtımını geçmek için SKIP yazısına tıklayın. Sonra A ve D tuşları ile sağa sola ilerleyeceksiniz. W tuşu ile zıplayacaksınız. S tuşu ile silah çıkartabilirsiniz. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.