Lezzetli Hamburger

Lezzetli Hamburger Oyunu Oyna

Lezzetli Hamburger ; Lezzetli bir hamburger yapın ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Lezzetli Hamburger Kral Oyunu 3649 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 20 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Lezzetli Hamburger Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sünger Bob Hamburger Yolu Sünger Bob Hamburger Yolu Sünger Bob güzel bir yaz günü bisikleti ile hamburli yolda bütün hamburgerleri topluyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Scooby Doo Hamburgerci Scooby Doo Hamburgerci Scooby Doo Hamburgerci Oyunumuzda, Scooby, bisikleti ile engelli yollarda ilerlerken karşısına çıkan hamburgerleri toplamalıdır. Korkak kahramanımız her zamanki gibi yine açtır. Onu doyurmak için hem bisikletin kontrolünü sağlamalı hemde yiyecekleri toplamalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? YÖN TUŞLARI ve MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Plaj Hamburgeri Plaj Hamburgeri Acılı bir plaj hamburgeri yapmak ister misin? Büfeye geç ve malzemeler ile leziz bir acılı plaj hamburgeri hazırla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Patric Hamburgerleri Topla Patric Hamburgerleri Topla Sünger Bob'un kankası olan Patric ile bisikletle yoldaki hamburgerleri toplayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Lezzetli Pizza Lezzetli Pizza Süper lezzetli bir pizza yaparak hem günün yorgunluğunu atın hemde nefir bir yemek pasta oyunu oynamış olun.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Lezzetli Pasta Lezzetli Pasta Lezzetli bir pasta hazırlayarak ne kadar marifetli bir aşçı olduğunuzu göstermelisiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Lezzetli Hindi Lezzetli Hindi Sevimli aşçı kızımız bugün akşam yemeğinde hindi pişirmek istiyor. Fakat kendisine yardım edecek bir arkadaş arıyor. Bu siz olur musunuz?

Lezzetli Hamburger Lezzetli Hamburger Lezzetli bir hamburger yapın ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Lezzetli Gezegen Lezzetli Gezegen Lezzetli Gezegen oyunumuzda, ok tuşlarıyla hareket ederek sizden küçükleri yutup büyüyeceksiniz. Ne kadar büyümeniz gerektiği sol üst köşede görünüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kedicik Hamburger Büfesi Kedicik Hamburger Büfesi Kedicik Hamburger Büfesi Oyunumuzda, Kedicik Doli hamburger büfesinde nefis yemekler hazırlayarak arkadaşlarına ve gelen müşteriler servis etmelidir. Oyunu nasıl oynayacağınız oyun reklamında açıklanmaktadır. İyi satışlar yaparak işletmeye kazanç sağlamaya çalışın. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY BUTONU'na tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Ardından gelen müşteri ve misafirlerinizin istedikleri yemek çeşitlerini MOUSE'niz yardımı sayesinde hazırlayabileceksiniz. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hamburger Yapma Hamburger Yapma Hamburger dükkanınıza gelen çiftlere hamburger vererek onları mutlu edin. Ne kadar başarılı olursanız o kadar yüksek skor yaparsınız. Hamburgerleri hazırlayın ve müşterilerinize servis edin. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak giriş yapın. Ardından önünüzdeki hamburger malzemeleri ile hamburgerleri hazırlayın. Mouse ile kontrolleri yapabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Hamburger Yap Hamburger Yap En leziz malzemelerin ile hamburger için verilen malzemeleri sıra sıra birleştirmen gerekiyor. Mutfağa gir ve verilen malzemeleri tek tek birleştirerek leziz bir hambuger yap. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Hamburger Ustası Hamburger Ustası Gelen hamburger siparişini aklınızda tutun. Hazır olduğunuzda başlayın ve en kısa sürede hamburgeri tamamlayın. Puanınızı süre ve doğru yapım belirleyecektir. Doğru yaparsanız başka bir hamburger siparişi alabilirsiniz.Gelen siparişi aklılda tutun. Fare ile sağ tarafdan ilgili malzemeleri sırasına göre hamburger ekmeğinin üzerine sürükleyin.

Hamburger Tarifi Hamburger Tarifi Verilen malzemeler ile hamburger yapmayı öğreneceksin. Oyunun yüklenmesinin ardından öncelikle sana verilecek malzemeler gösterilecek. Adım adım bu malzemeler ile hamburger yap. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Hamburger Dünyası Hamburger Dünyası Hamburgerleri hem hızlı hem de istenilen şekilde hazırlayabilir misin?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..