Hızlı Servis

Hızlı Servis Oyunu Oyna

Hızlı Servis ; Müşterilerinizi servis esnasında mutlu etmeniz gerekli.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Servis Kral Oyunu 2186 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 18 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Hızlı Servis Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemek Servisi Yemek Servisi Gelen siparişleri hatırlayın ve doğru bir şekilde servis edin.Oyunu fareyi kullanarak oynamanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçakta Servis Uçakta Servis Hızlı hostesimiz uçakta yiyecek - içecek servisine çıkıyor. Ama işi çok zor çünkü yolcular beklemeye dayanamıyor. Hemen sinirleniyorlar. Servisi çok hızlı yapıp hiçbirini kızdırmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Servis ve Temizlik Servis ve Temizlik Restoranda servis ve temizlik işinde çalışacaksınız ama çok hızlı olmanız gerek. Hem müşterilerinizin siparişlerini yetiştireceksiniz, hem de yerleri temizleyeceksiniz. Yön tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla işlemleri yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okul Servisi Okul Servisi Mini mini çocukları okul servisi ile okula götürmek ister misin? Trafik kurallarına dikkat ederek Yön tuşları ile okul servisini kullan. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hızlı Yumruk Hızlı Yumruk Bütün rakiplerini yeniyor. Ortadaki butona arka arkaya ve çok seri olarak basarak vuruş yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı ve Çılgın Hızlı ve Çılgın Diğer rakip araçlar ile yarışın. Fakat dikkat edin aracınız hurdaya dönmesin.Ok yön tuşları - araba yön kontrolü SPACE tuşu - gaz ve enerji verir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Tezgahtar Hızlı Tezgahtar Oyunumuzda, mağazaya giysi ve çeşitli aksesuarlar almak için müşteriler geliyor. Siz onları oturtup, istedikleri ürünleri verip para alacaksınız. Günlük toplamanız gereken belli bir miktar para var. Bir gün içinde bu parayı toplamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Şutör Hızlı Şutör Gerçekten de iyi bir basketbol oyuncusu olduğunuzu iddia ediyorsanız o halde buyrun sahaya. 30 saniye içinde 10 şut çekip bunları sayıya çevirebilmeniz gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hızlı Servis Hızlı Servis Müşterilerinizi servis esnasında mutlu etmeniz gerekli.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hızlı Pizzacı Hızlı Pizzacı Hızlı pizzacı bütün müşterilerin siparişlerini yetiştirmeye çalışıyor. Çünkü müşteriler bekletilince sinirleniyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Pasta Hızlı Pasta Pastalar hamur olarak aşağıda ilerlerken, yukarıdaki resimde gördüğünüz süslemeleri yapacaksınız. Bant oldukça hızlı ilerliyor. Elinizi çabuk tutun.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Hızlı Motor Yarışı Hızlı Motor Yarışı Süper hız motorlarıyla yarışacağın harika motor oyunu. motor sürücüsüyle birlikte hız motorunu sürerek rakiplerinle yarış ve hepsini geç.

Hızlı Kahraman Hızlı Kahraman hızlı kahraman oyunu onun hızına katılın hızına hız katın onunla birlikte oynayarak hızına ortak olun

Hızlı Kaçış Hızlı Kaçış Oyunumuz bir oda oyunu. Birkaç ayrı etabı olan bu oyunda yine gereken objeleri bulup uygun biçimde kullanmanız gerekiyor. Ancak bu defa süreniz sınırlı. Elinizi çabuk tutmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Futbolcu Hızlı Futbolcu Futbol sahasındasınız ve hızlı bir şekilde koşaral kaleciyi mat etmeniz gerekli. Bakalım bu spor oyununda başarı sağlayabilecekmisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...