Hamburger Canavarı

Hamburger Canavarı Oyunu Oyna

Hamburger Canavarı ; Oyunun yüklenmesinin ardından Play, Play butonlarına tıklayın. Daha sonra 6 farklı sandviç ekmeğinden birini seçin. Daha sonra ekmek arasına burger seçimi yapın. Hamburger malzemelerinin hepsini katın ve mükemmel bir hamburger oluşturun. Adım adım olacaktır her malzeme seçimi sonrası gereken diğer malzeme karşınızda olacak. Mouse ile kategorilerden seçimler yapıyorsunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hamburger Canavarı Kral Oyunu 123 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Hamburger Canavarı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Taz Totem Canavarı Taz Totem Canavarı Tazmanya canavarı adadan kurtulmak için totemleri yıkmak zorunda. Etleri yiyince dönmeye başlıyor ve totem yıkma gücü ancak o zaman olabiliyor. Bu arada onu ağla yakalayan büyücü ve yanardağ gibi tuzaklardan da uzak durmalı. Haydi onu adadan kurtarın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Sünger Bob Hamburger Yolu Sünger Bob Hamburger Yolu Sünger Bob güzel bir yaz günü bisikleti ile hamburli yolda bütün hamburgerleri topluyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Şeker Canavarı Şeker Canavarı Tüm aşamalarda fazla sayıda şekerlemeleri toplayarak bir sonraki aşamaya geçiniz.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Scooby Doo Hamburgerci Scooby Doo Hamburgerci Scooby Doo Hamburgerci Oyunumuzda, Scooby, bisikleti ile engelli yollarda ilerlerken karşısına çıkan hamburgerleri toplamalıdır. Korkak kahramanımız her zamanki gibi yine açtır. Onu doyurmak için hem bisikletin kontrolünü sağlamalı hemde yiyecekleri toplamalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? YÖN TUŞLARI ve MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Plaj Hamburgeri Plaj Hamburgeri Acılı bir plaj hamburgeri yapmak ister misin? Büfeye geç ve malzemeler ile leziz bir acılı plaj hamburgeri hazırla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Patric Hamburgerleri Topla Patric Hamburgerleri Topla Sünger Bob'un kankası olan Patric ile bisikletle yoldaki hamburgerleri toplayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Meyve Canavarı Samuray Meyve Canavarı Samuray Meyve Canavarı Samuray ile size doğru fırlatılan karpuz, limon, portakal, çilek gibi meyveleri Samuray Kılıcı ile kesiyorsunuz. Mayınlar da size atılıyor bunları keserseniz puan kaybedersiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin, oyun çok kaliteli olduğundan yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyun yüklendikten sonra Start, Play butonlarını seçin ve oyunu nasıl oynayacağınız yani oyun seçeneğinden Arcade ile levelli bir yarışma ve Time trial ile zamana karşı yarışma yaparsınız. Mouse ile ne kadar çok meyve keserseniz o kadar başarılı olacaksınız. Meyve keserken combo yapmaya dikkat edin o zaman yüksek skor yaparsınız. Combo aynı anda kestiğiniz meyve sayısı olacaktır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Lezzetli Hamburger Lezzetli Hamburger Lezzetli bir hamburger yapın ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kurabiye Canavarı Kurabiye Canavarı Kurabiye Canavarı Oyunumuzda, kurabiye canavarını nişanlarınızla kurabiyeye doyurmalısınız. Fırlatıcının hızını ve yönünü kurabiye canavarına göre ayarlayıp kurabiyeleri onunla buluşturmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kedicik Hamburger Büfesi Kedicik Hamburger Büfesi Kedicik Hamburger Büfesi Oyunumuzda, Kedicik Doli hamburger büfesinde nefis yemekler hazırlayarak arkadaşlarına ve gelen müşteriler servis etmelidir. Oyunu nasıl oynayacağınız oyun reklamında açıklanmaktadır. İyi satışlar yaparak işletmeye kazanç sağlamaya çalışın. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY BUTONU'na tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Ardından gelen müşteri ve misafirlerinizin istedikleri yemek çeşitlerini MOUSE'niz yardımı sayesinde hazırlayabileceksiniz. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kar Canavarı Kar Canavarı Bu canavar karnı acıkınca kar tanelerini yiyor. Ok tuşlarıyla onu sağa sola hareket ettirin. Dikkat edin, kartopları ve buz sarkıtları kafasına düşerse puan kaybediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hamburger Yapma Hamburger Yapma Hamburger dükkanınıza gelen çiftlere hamburger vererek onları mutlu edin. Ne kadar başarılı olursanız o kadar yüksek skor yaparsınız. Hamburgerleri hazırlayın ve müşterilerinize servis edin. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak giriş yapın. Ardından önünüzdeki hamburger malzemeleri ile hamburgerleri hazırlayın. Mouse ile kontrolleri yapabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Hamburger Yap Hamburger Yap En leziz malzemelerin ile hamburger için verilen malzemeleri sıra sıra birleştirmen gerekiyor. Mutfağa gir ve verilen malzemeleri tek tek birleştirerek leziz bir hambuger yap. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Hamburger Ustası Hamburger Ustası Gelen hamburger siparişini aklınızda tutun. Hazır olduğunuzda başlayın ve en kısa sürede hamburgeri tamamlayın. Puanınızı süre ve doğru yapım belirleyecektir. Doğru yaparsanız başka bir hamburger siparişi alabilirsiniz.Gelen siparişi aklılda tutun. Fare ile sağ tarafdan ilgili malzemeleri sırasına göre hamburger ekmeğinin üzerine sürükleyin.

Hamburger Tarifi Hamburger Tarifi Verilen malzemeler ile hamburger yapmayı öğreneceksin. Oyunun yüklenmesinin ardından öncelikle sana verilecek malzemeler gösterilecek. Adım adım bu malzemeler ile hamburger yap. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.