Domuzcuk Yemekte

Domuzcuk Yemekte Oyunu Oyna

Domuzcuk Yemekte ; Aç bir domuzcuk var ve yemek peşinde.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Domuzcuk Yemekte Kral Oyunu 3046 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 9 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları

Domuzcuk Yemekte Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemekteyiz Türkiye Yemekteyiz Türkiye START diyerek oyuna başlıyoruz önümüze gelen sebzeleri kısa sürede istenilen şekilde kesip doğrayacaksınız işlem bittiğinde ekrana sağ yön tuşu ile yenile butonu gelicek siz yön tuşu ile sıradaki bölüme geciceksiniz.

Yemekteyiz Dekor Yemekteyiz Dekor Yemekteyiz dekor oyunu. Masayı güzel bir şekilde dekore edin ki misafirleriniz bu durumdan memnun kalsınlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yemekteyiz Yemekteyiz Pişirdiğiniz yemeklerin iyi kıvam alması için buharının tütmesini bekleyiniz. Buharın tüttüğünü görünce mouse (fare) ile tıklayarak yemeği tavada çeviriniz. Diğer yarışmacı arkadaşlarınıza yemeğinizi beğendirmek zorundasınız. Bunun içinde yemeklerin kıvamını iyi tutturmalısınız. Çünkü herkesin damak tadı farklı. Kimi çok pişmiş kimi az pişmiş yemek seviyor.

Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk renkli şişeye ulaşmalı. Haydi, sol üstteki şişelerde bulunan renkleri kullanarak cisimleri oynatın ve domuzcuğu uçurun. Her renk değiştirdiğinizde, önceki hamleleriniz de tekrarlanacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşanlar Yemekte Tavşanlar Yemekte Çok hoş bu tavşanlar yemek pişirmeye çalışıyor. Bu sevimli tavşanlar ile birlikte en güzel yemekleri pişirmek için hemen yemek oyununa başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Sevimli Domuzcuk Sevimli Domuzcuk Sevimli domuzcuk günlük yaşantısı içinde daldan dala ve tepelere çıkarak heyecan peşinde..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk oyunumuzda, sevimli domuzcuğumuz düşman domuzcukları vurmaya çalışıyor. Fakat hepsini yok edebilmesi için sizin keskin nişancılığınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin. Fare ile atışın hızını ve yönünü ayarlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Madonna Yemekte Madonna Yemekte Madonna' nın sizden istediği yemekleri bulup ona servis etmeye çalışıyorsunuz. Biraz şans gerektiren bir oyun. Mouse ile oyunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Domuzcuk Yemekte Domuzcuk Yemekte Aç bir domuzcuk var ve yemek peşinde.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Domuzcuk Güreşi Domuzcuk Güreşi Domuzcuk güreşi çok eğlenceli. Rakip domuzcukları saha dışına itmeniz gerekiyor ama bu arada siz çıkmayacaksınız. Ok tuşlarıyla oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.