Aşçı Yamağı

Aşçı Yamağı Oyunu Oyna

Aşçı Yamağı ; Mutfakta yemek pişiren aşçılara yardım edip istedikleri malzemeleri verin. İstedikleri şeyleri, üzerlerinde yazan numara tuşlarına basarak vereceksiniz. Ok tuşlarıyla da hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aşçı Yamağı Kral Oyunu 4091 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 21 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Yemek Oyunları kategorisindedir. Beceri Oyunları

Aşçı Yamağı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yalnız Savaşçı Yalnız Savaşçı Oyunumuzda düşman askerlerine karşı yalnız savaşıyorsunuz. Farklı bölgelerde geçen bu savaş oyununda bütün düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz, A tuşuyla ateş ediyorsunuz, S tuşuyla bıçak kullanıyorsunuz ve D tuşuyla zıplıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Titan Savaşçısı 2 Titan Savaşçısı 2 Titan Savaşçısı 2 oyunumuzda güçlü savaşçı yine hiçbir düşmandan korkmuyor. Hepsiyle savaşıyor. A, S, D ve yön tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Taş Devri Savaşçısı Taş Devri Savaşçısı Taş devri dönemindeki silahlarınız ile yolda yürüyorsunuz ve önünüze çıkan tüm düşmanları yok etmelisiniz.

Sigara Savaşçısı Sigara Savaşçısı Sigaraya karşı savaş veriyorsunuz. Elinizdeki su tabancasıyla yanan sigaraları en kısa zamanda söndürmeye çalışın.

Savaşçı Tavşan Savaşçı Tavşan Savaşçı Tavşan, önüne çıkan tüm düşmanları yok edip yoluna devam etmeli ve arkadaşlarını kurtarmalı. A, D, W tuşlarıyla hareket ediyor, F tuşuyla açıp kapatıyor ve fare ile ateş ediyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Savaşçı Robot Savaşçı Robot Savaşçı robot ile düşman Uzaylı yaratıkları yok edin. Kutudaki silahları alarak gücünüze güç katın ve bütün düşmanları yok edin. W,A,S,D tuşları ile hareket edip Mouse ile düşmanları yok edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Savaşçı Pico Savaşçı Pico Savaşçı Pico çok güçlü düşmanlara karşı savaşıyor. Bu savaşında ona yardım edin ve tüm düşmanları yenin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla vuruş yapıyor, D tuşuyla combo vuruş yapıyor, S tuşuyla savunmaya geçiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Savaşçı McKay Savaşçı McKay Savaşçı McKay yardımınız bekliyor. Orbitler ve diğer robotlarla savaşırken, aynı zamanda da yolunu tamamlamalı ve hedefine ulaşmalı. Öldürdüğü düşmanların verdiği bonusları da toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Savaşçı Kral Savaşçı Kral Çılgın kral maceralar dolu yolda ilerlemek istiyor. Ona yardım edin ve karşısına çıkan zombilere karşı savaşın. Dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer kral ölürse oyun biter. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Savaşçı Kediler Puzzle Savaşçı Kediler Puzzle Savaşçı Kediler Puzzle oyunu. Resimdeki eksik parçaları tamamlayarak oyunu devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Kaktüs Savaşçı Kaktüs Savaşçı Kaktüs kahranımızın macerasını çok seveceksiniz. Kahraman kaktüsümüz düşmanlara karşı tek başına mücadele ediyor. Üstelik geçmesi gereken yollar da oldukça zorlu. Haydi onu bu macerada yalnız bırakmayın. Kullanacağınız tuş kombinasyonları oyunun içinde açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı İskelet Savaşçı İskelet Kendi kemiklerinin üstüne et ve kas oluşturmak için savaşıyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A ve S tuşlarıyla vuruş yapıyor. Haydi onun gövdesini oluşturmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk oyunumuzda, sevimli domuzcuğumuz düşman domuzcukları vurmaya çalışıyor. Fakat hepsini yok edebilmesi için sizin keskin nişancılığınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin. Fare ile atışın hızını ve yönünü ayarlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Baruto Savaşçı Baruto Çok zor düşmanlarla savaşıyor. Düşmanlarını yenmesine yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A, S, D ve W tuşuyla hamle yapıyorsunuz. Her hamlenin ayrı bir özelliği ve gücü var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Balıklar Savaşçı Balıklar Savaşçı Balıklar oyunumuzda, düşman balıklardan ve diğer deniz canlılarından kaçmalısınız. Canınızı arttıran hava balonları ve silahlarınızla hayatta kalmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..