Winx Oyunları

0/0

Winx Oyunları Stella, Musa, Flora, Bloom, Tecna ve Layla kısacası winx club oyunları, winx oyunları, winx makyaj yapma, winx giydirme oyunları kral oyun Kraloyunu.net oynayabilirsiniz.

Winx Kızları Winx Kızları Winx Kızlarının bu görevinde onlara yardımcı olmalısınız. Farklı aşamalarda farklı düşmanlarla karşılaşıyorlar ve her bir düşmanın gücü farklı. Hangi düşmana hangi kızın gücünün yeteceğini bulun ve bütün düşmanları yok edip aşamaları tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tessa Güzellik Salonu Tessa Güzellik Salonu Tessanın güzellik salonundasınız. Yaptıracağınız bakım ve saçlara uygun kıyafetleri seçin.

Winx Bulmaca Winx Bulmaca Winx bulmaca oyununda winx çizgi film karakterlerini içinde bulunduran bir fotoğrafın puzzle parçalarını bir araya getirmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Winx Layla Winx Layla Winx Layla güzel kıyafetleri ile sizi bekliyor. Kıyafetleri arasından güzelleri seçip onun üzerine sürükleyebilirsiniz.

Winx Flora Winx Flora Winx kızlarımızdan Flora'yı giydirmek için, oyundaki kıyafetleri Flora'nın üzerine sürüklemeniz yeterli. Oyunu mouse(fare) ile oynayabilirsiniz.

Winx Bloom Winx Bloom Winx oyunlarına yeni bir oyun ile devam ediyoruz. Bu oyunda Winx Bloom kızımızı giydiriyoruz. Kıyafetleri Bloom un üzerine sürükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

Winx Tecna Winx Tecna Winx Tecna yı giydirme oyunu ile karşınızdayız. Kıyafetleri Tecna'nın üzerine sürekleyerek giydirebilirsiniz.

Stella Giydirme Stella Giydirme Stellaya en yakışan kıyafetleri bulup giydirin.Fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Winx Club Perileri Saklı Sayı Winx Club Perileri Saklı Sayı Winx Club Perileri Saklı Sayı Oyunumuzda, Winx Club üyesi periler ile saklanmış sayıları bulmaya ne dersin? OYUN NASIL OYNANIR? oyunumuza başlamak için PLAY'e basın ve sayıları bulun. Winx oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Winx Club Perileri Yapboz Winx Club Perileri Yapboz Winx Club Perileri Yapboz Oyunumuzda, Winx Yapboz ile sevdiğiniz Winx kızlarının birbirinden güzel resimleri sizinle. Ha-di, dağınık olan parçaları yerlerine yerleştirin ve bu birbirinden güzel resimlerin keyfini çıkarın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Winx oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Winx Perisi Winx Perisi Winx Peri Kızı en güzel kıyafetler ile giydiriyoruz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Winx Club Perileri Winx Club Perileri Winx Club Perileri en güzel kıyafetler ile karşınıza gelecek. Flora, Stella, Bloom ve Muisa Winx Club Perileri çok şık olmalı. Bu perilere isteediğiniz gibi güzel kıyafetleri giydirin ve onları daha da güzelleştirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Makyaj Winx Makyaj Winx Perileri Stella, Bloom, Flora arkadaşları ile yapacakları parti için hazırlanmak istiyorlar. Perilerin makyajını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Güzellik Perisi Winx Güzellik Perisi Winx Perileri en güzel star olmak için yarışıyorlar. Güzelliğine çok önem veren periler ile farklı farklı stil oluşturun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Stella Winx Stella Winx Stella ile arkadaşlarınız ile yapacağınız parti için en güzel dans kıyafetlerini giyin. Stella çok güzel olmak istiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Giydir Winx Giydir Winx Club perileri ile ünlü Winx Kızları sizin imajınızı bekliyor. Winx Perilerinden Stellanın sarı saçlarına uygun stili yaptıktan sonra elbise ve takı tasarımına geçin. Saç ve makyaja uygun elbise seçimi yaptıktan sonra Stellayı daha da güzelleştirecek takıları seçin ve SHOW butonuna tıklayarak imajı gösterin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Dergi Kıyafetleri Winx Dergi Kıyafetleri Winx kızlarının dergilerine ait kıyafetlerin seçimini yapın. Winx Perileri dergileri için kapak kıyafetleri çekiyorlar. Dergideki en güzel kıyafetin seçimini yapmalısın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Club Saç Stili Winx Club Saç Stili Winx Perisi bu sefer sizlerin saç tasarımını bekliyor. Sevilen Winx Club Üyesi Peri Stella ile saç stili yapın. Stellaya en yakışacak saç modelini seçmeniz gerekiyor. Stellanın ne kadar güzel olduğunu kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Winx Winx Winx Perilerine ait kartların aynılarını bulman gerekiyor. Bu oyunda hafıza da resimleri tutmak çok önemli. Ne kadar az hamle ile kartları bulursan o kadar başarılı olursun. Oyunun yüklenmesinin ardından Play butonuna tıklayın ve zorluk seçimi yapın. Easy ile kolay, Medium ile orta, Hard ile zor oyun olur. Winx Kartlarının aynısını bulman gerekiyor. Zorluk seviyesine göre oyun daha da zorlaşır ve hafızan burada ön plana çıkar. Winz Perilerine ait birden çok resim var bunları aklında tut ve geri düzenle. Mouse ile aynı kartları bul ve onları eşleştir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

0/0