Komik Futbol

Komik Futbol Oyunu Oyna

Komik Futbol ; Enerjinizi kaybetmemek için sahadaki fasulye konservelerini toplamalı rakibinizden kurtulup kaleye doğru koşmalsınız oynamak için yön tuşlari ve boşluk tuşunu kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Komik Futbol Kral Oyunu 449 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Spor Oyunları

Komik Futbol Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sumo Futbolcu Sumo Futbolcu Komik bir sumo futbolcu oyunu. Sumo futbolu oynayan bir futbolcu. Sumo güreşçisini fırlatarak gol atmaya çalışın. Çok komik oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mini Futbol Maçı Mini Futbol Maçı Mini futbol oyunu. Oyuncularınızı iyi yöneterek fazla sayıda gol atın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mini Futbol Mini Futbol Mini bir futbol oyunu. Rakiplerinizi elemine ederek gol atmaya çalışın.Oyunu fare yardımı ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kral Futbolcu Kral Futbolcu Vole atan futbolcu ile verilen pasları doğru zamanda kaleye gönderin. Şut atabilir, pasları verebilir, kral penaltı atabilir ve birçok pas ile gol atabilirsiniz. Futbolcuların size attıkları ortalara doğru zamanda vurun ve fileleri havalandırın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Komik Tilki Komik Tilki Komik tilki seçeceğiniz bir zaman yolculuğuna girerek zaman tünelinden ortama düşüyor. Fakat asıl senaryo burada başlıyor. Tilki yoldaki binbir türlü bomba ve TNT lerden sıyrılarak hedefine gitmesi gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Surat Komik Surat Komik bir surata sahip olmak isteyen adamın yüzünü siz yapın. Saçı, sakalı, bıyığı, şapkası ve gözlüğü ile komidik bir adam yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Komik Smackdow Komik Smackdow FİGHT yazısına basıp oyuna başlıyoruz ekrandaki SAYILARIN üzerinde duran dövüşcüleri yumrukluyoruz Sayı tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi eğlenceler diler..

Komik Sirk Komik Sirk PLAY yazısına basıyoruz ardından 1 .bölümü seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı kafes içindeki aynı hayvanları aynı kafesteki hayvanların üzerine bırakmak FARE kullanarak oynayabiliryosunuz.

Komik Şantiye Komik Şantiye İnşaat şantiyesine ufak minik afacanlar sızdı. Bunlar bazı eşyaları tespit ederek ortalığı birbirine katıyorlar. İnşaat alanı içinde bazı eşya ve nesneleri tespit ederek bunları tıklayın ve harekete geçirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Odadan Kaçma Komik Odadan Kaçma Komik ve sevimli bir odadan kaçma oyunu ile tekrar karşınızdayız. Oda içinde muhtelif objeleri tıklayarak anahtarları bulun ve bir sonraki aşamaya geçelim.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Maratoncu Komik Maratoncu Komik Maratoncu Oyunumuzda, mutlu bir koşucu ile zorlu bir maratona hazır mısın? Bazen eğilirken bazen zıplaman gerekebilir. Dikkatli bir şekilde karşına çıkan engellere göre hareket etmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? koşucuyu KONTROL TUŞLARI'yla hareket ettirmeli ve karşısına çıkan engellerden geçmesini sağlamalısın. Komik oyunlar Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komik Leylek Komik Leylek Leylek çölde kaktüslerin üzerlerinden atlayarak koşuyor. Zıplatmanız gerek. Yoksa dikenlere takılıyor.

Komik Kafalar Komik Kafalar Komik kafalar çıktıkça vurmanız gerek. Hem eğlenceli hem de komik bir vurma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Futbol Komik Futbol Enerjinizi kaybetmemek için sahadaki fasulye konservelerini toplamalı rakibinizden kurtulup kaleye doğru koşmalsınız oynamak için yön tuşlari ve boşluk tuşunu kullanın.

Komik Emlakçı Komik Emlakçı Komik emlakçı adı üzerinde yeni ev almaya çalışacak. Ancak bu alma şekli kendisini fırlatmanız ve düşmesi ile olacak. Açıyı belirleyin önce daha sonra gücü maksimum da tutmaya çalışın ve en sonunda fırlasın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..