Disk Şampiyonu

Disk Şampiyonu Oyunu Oyna

Disk Şampiyonu ; Disk atma şampiyonu olmak üzeresiniz. Şayet oyun içinde iyi bir sonuç sergileyebilirseniz şampiyon olabilirsiniz Sol ve sağ ok tuşlarına hızlı bir şekilde basın ve hemen ardından SPACE tuşu ile diski fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Disk Şampiyonu Kral Oyunu 391 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Spor Oyunları

Disk Şampiyonu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Köpek Şampiyonu Köpek Şampiyonu Şampiyon yapmak istediğiniz bir köpeği seçiniz.Süt,mama,et yiyen köpeğinizin hepsini diğer rakiplerinden daha hızlı tüketmesi için yiyeceğin üzerine çok hızlı tıklamalısınız.Oyunu fare ile oynayın.

Formula Şampiyonu Formula Şampiyonu Formula araçlarının kontrolü çok zordur. Bu Formula aracı ile rakiplerinizi geçerek tek şampiyonun siz olduğunu kanıtlayın. Mouse ile aracın yönünü ayarlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Disko kızı Disko kızı Disko ya giden sevimli güzel kızımıza disco ya uygun bir şekilde makyaj yapmalıyız. Daha sonra disko için bir kıyafet şeçip saç modelini belirlemeliyiz. Tabi ki takısını ve tokasını da eksik etmemek lazım.

Disk Şampiyonu Disk Şampiyonu Disk atma şampiyonu olmak üzeresiniz. Şayet oyun içinde iyi bir sonuç sergileyebilirseniz şampiyon olabilirsiniz Sol ve sağ ok tuşlarına hızlı bir şekilde basın ve hemen ardından SPACE tuşu ile diski fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bratz Disko Giysisi Bratz Disko Giysisi Bratz akşam eğlenmek için diskoya gidiyor. Yine en güzel o olmak isteyecek. en güzel kıyafetlerini giyinmeli. Ona yardımcı olun.