Sniper Zamanı

Sniper Zamanı Oyunu Oyna

Sniper Zamanı ; Süper keskin nişancı ile düşman askerlerine karşı savaşın. Sessizce tüfeğiniz ile nişan alın ve düşmanları tek tek vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sniper Zamanı Kral Oyunu 4834 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 15 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Sniper Zamanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplama Zamanı Zıplama Zamanı Şimdi zıplama zamanı. Gökyüzünün en üst noktasına çıkmaya çalışın. Eğlenceli ve komik bir zıplama oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Snowboard Zamanı Snowboard Zamanı Karda snowboard yapın. Önünüze çıkan engellere takılmayın. Bu arada gücünüzü arttırmak için yoldaki enerji içeceklerini için.Sol / Sağ ok tuşları - Hareket.SPACE Tuşu - Zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sniper Zamanı Sniper Zamanı Süper keskin nişancı ile düşman askerlerine karşı savaşın. Sessizce tüfeğiniz ile nişan alın ve düşmanları tek tek vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sniper Mario Sniper Mario Mario bu kez sevgilisi için gizli görev peşinde. Keskin nişancı marionun ii busefer çok zor.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sniper Eğitimi Sniper Eğitimi Keskin nişancı asker ile savaş bölgesine gitmeden sniper tüfeğiniz ile hedefleri vuracaksınız. Ne kadar isabetli ateş yaparsanız o kadar iyi bir nişancı olduğunuzu kanıtlarsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sniper Asker Sniper Asker Asker pusuya yatmış ve düşman askerlerinin gelmesini bekliyor. Oyunda sizi öldürmeye çalışan askerlere nişan alarak ateş açmalı ve onları etkisiz hale getirmelisiniz. Mouse kontrolü ile ateş edebilir, 1,2,3,4 ve 5 tuşları ile satın aldığınız silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Merminiz bittiğinde ise R tuşu ile biten şarjörünüzü doldurabilirsiniz.

Sniper Ajan Sniper Ajan Sniper Ajan ile düşman teröristlere suikastlar yapacaksınız. Ajan çok gizli hareket ediyor ve teröristleri ne olup bittiğini anlamadan yok ediyor. Sniper ajan ile bütün düşmanları yok edin. Verilen süre içerisinde savaşmanız gerekiyor. Alana dizilmiş düşmanları tek tek yok edin. Düşmanların sniperi yerinizi tespit ederse oyunu kaybedersiniz. Mouse ile nişan alıp ateş edebilirsiniz. Space tuşuna basarsanız dürbün açılır. Dürbünlü çok duramazsınız çünkü sniper dürbün açık iken nefesini tutuyor. Nefesinizi tuttuğunuzdan dolayı hemen hedefi yok etmeniz gerekiyor. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sniper Sniper Sniper asker ile düşman üs bölgesine saldırıyoruz. Düşmnaların dikkatını koruyucu ile dağıtın. Mouse ile ateş edip düşmanı öldürüp, A tuşu ile koruyucuyu açın. S tuşu ile koruyucuyu indirerek tekrar düşman öldürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Pasta Zamanı Pasta Zamanı Şimdi pasta yapma zamanı. Lezzetli bir pasta yapmak için tüm ekipmanlar elinizin altında. Pastayı yapmak size kalmış.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Özel Sniper Askeri Özel Sniper Askeri Özel Sniper Askeri ile bütün hedefleri çok kısa sürede vurun. Öncü asker olarak kısa sürede bölgeyi temizleyin ve düşmanlara karşı askerlerinizi avantajlı konuma getirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Nesquik Zamanı Nesquik Zamanı Nesquik Zamanı oyunumuzda, lezzetli sütüne ulaşması için Nesquik tavşanına yardım edin. Bu eğlenceli oyun hem zeka hem de beceri gerektiriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mükemmel Sniper Mükemmel Sniper Mükemmel keskin nişancı sniper ile askeri bölgenize saldıran düşmanları tek tek vurun. Space tuşu ile dürbünü açabiliyorsunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kaçma Zamanı Kaçma Zamanı Çöp adam kaçması gerek. Oyun içinde becerilerinizi sergileyerek ona yardımcı olun.Ok yön tuşları - Hareket, SPACE/CTRL tuşları - Seçme.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dans Zamanı Dans Zamanı Oyun içinde meyveleri takip ederek dansınızı ortaya koyun. Çok eğlenceli bir dans oyunu.Oyunu fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çatışma Zamanı Çatışma Zamanı Çatışma Zamanı geldi. Tek başınıza tüm düşmanlarınızla savaşacağınız bu oyunda numara tuşları silah değiştirmenizi sağlıyor. WASD tuşlarıyla hareket ediyor ve fare ile ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..