Power Rangers Robotu

Power Rangers Robotu Oyunu Oyna

Power Rangers Robotu ; Power Rangers Robotu Oyunumuzda, isminizi yazarak yeni bir profil oluşturmalısınız. İlk etaptan oyuna başlamak için mission 1 seçeneğine tıklayın. Kontrollü bir şekilde yolunuzda ilerleyerek düşmanlarınızı tespit edip imha edin. OYUN NASIL OYNANIR? START seçeneğine tıklayarak savaşçı robot oyununa giriş yapın. Savaşçı robotun karşısına çıkan canavarları öldürmesi için W,A,S, ve D tuşlarını kullanarak sağa,sola yukarı ve aşağı kontrol ettirebilirsiniz. Sonrasında gelen yardım reklamını geçmek için SKİP'e tıklayabilirsiniz. Canavarları vurmak için ise MOUSE'nizi kullanmanız gerekiyor. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Power Rangers Robotu Kral Oyunu 3323 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 39 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Power Rangers Robotu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Powerpuff Girls Zombi Powerpuff Girls Zombi Powerpuff Girls zombiye karşı görev başında. Onların zombiye yenilmemesi için yardım edin ve sihirleri bozun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Powerpuff Girls Sörf Powerpuff Girls Sörf Oyunumuzda sevimli Powerpuff kızları denizde sörf yapıyor. Haydi siz de onların eğlencesine katılın. Bonusları toplayıp tehlikelerden kaçmak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler.

Powerpuff Girls İş Başında Powerpuff Girls İş Başında Gazetelerde yayınlanacak olan macera için uygun fotoğrafı hazırlamak size düşüyor. Yandaki menüden uygun pozları seçin ve bir araya getirin. İsterseniz büyütüp küçültebiliyor ve döndürebiliyorsunuz. Haydi gazete pozunu hazırlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Powerpuff Girls Powerpuff Girls Powerpuff Girls ile kötü büyücüyü yenerek hayvancıkları tekrardan kurtarın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Power Rangers Samurai Power Rangers Samurai Power Rangers süper robotlar bu sefer Samurai Dövüşü yapıyorlar. Power Rangers Robotları ile dövüşecek ve galibiyeti kazanacaksınız. Yön tuşları ile hareket ederek Space tuşu ile saldırı yapın. Space tuşuna basılı olarak tutarsanız süper saldırı yaparsınız. Sol üstteki güç göstergesi dolarsa X tuşuna basarak savaş dinozoru çağırabilirsiniz ve bütün düşmanlarınızı yok etmesini sağlarsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Power Rangers Robotu Power Rangers Robotu Power Rangers Robotu Oyunumuzda, isminizi yazarak yeni bir profil oluşturmalısınız. İlk etaptan oyuna başlamak için mission 1 seçeneğine tıklayın. Kontrollü bir şekilde yolunuzda ilerleyerek düşmanlarınızı tespit edip imha edin. OYUN NASIL OYNANIR? START seçeneğine tıklayarak savaşçı robot oyununa giriş yapın. Savaşçı robotun karşısına çıkan canavarları öldürmesi için W,A,S, ve D tuşlarını kullanarak sağa,sola yukarı ve aşağı kontrol ettirebilirsiniz. Sonrasında gelen yardım reklamını geçmek için SKİP'e tıklayabilirsiniz. Canavarları vurmak için ise MOUSE'nizi kullanmanız gerekiyor. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Power Rangers Puzzle Power Rangers Puzzle Power Rangers Puzzle, çok sevdiğiniz kahramanların eğlenceli bir resminden oluşuyor. Haydi bu güzel resmin eksik parçalarını tamamlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Power Rangers Nişancı Power Rangers Nişancı Power Rangers kahramanı ile nişan alarak yiyeceklerin üzerine atlayın. Power Rangers kahraman ile yiyeceklerin hepsini yakalayın ve sonraki levelde bulunan yiyecekleri toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Ünlü Power Rangers kendilerine verilen bir kurtarma görevi için görev başına geçtiler. Aksiyon dolu bu oyun le keyifli vakit geçireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Power Rangers Power Rangers Power Rangers ile önünüze çıkan kötü düşmanları yok edin. Yön tuşları ile ilerleyin, Space tuşu ile ateş edin, Z ile özel gücü kullanın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Power Ranger Puzzle Power Ranger Puzzle Power Ranger ve Mega Zord puzzly oyunu. Pazıl oyunu içinde eksik parçaları yerlerine yerleştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşçü Powerfox Dövüşçü Powerfox Ninja at Zorro ile, Hannibal ve fili ile dövüşüyor. Bu dövüşlerden galip çıkmalı. Haydi ona yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla yumruk atıyor ya da ateş ediyor. Yukarıdan gelen kutularda silah var, alıp kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Crysis Robotu Crysis Robotu Crysis Robotu çok mükemmel silahlara sahip. Bu süper robot ile düşmanlarınıza karşı savaşın. Düşmanlarınız da çok güçlü. Süper robot ile savaşın ve savaşları kazandıkça alacağınız puanlar ile yeni silahlar ve özellikler satın alarak robotu daha da geliştirin. W,A,S,D tuşları ile süper savaş robotunun kontrolünü sağlayn ve Mouse ile ateş ederek 1,2,3,4 tuşları ile sileni ah seçimini yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna