Operasyon Kamyonu

Operasyon Kamyonu Oyunu Oyna

Operasyon Kamyonu ; Savaşa giden askerlerin olduğu kamyon pusuya düştü. Düşman askerleri tarafından sizin bütün askerleriniz yok edildi. Cepheye cephane götürecek kamyonu tek başınıza savunmanız ve düşmanı yok etmeniz gerekiyor. Cephane kamyonu patlarsa düşman amacına ulaşmış olacak. Düşmanları tek tek vurun ve cephane kamyonunu koruyun. Mouse ile ateş ederek Space tuşu ile düşmanın üzerine bomba atın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Operasyon Kamyonu Kral Oyunu 2089 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 9 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Operasyon Kamyonu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yük Kamyonu Yük Kamyonu Aldığı yükleri başarılı bir şekilde varış noktasına götürmek isteyen kamyoncu ile çok eğleneceksiniz. Oyunun başlaması ile yüklerin kamyona yüklenmesini bekleyin ve ardından gaza basarak yola başlayın. Kamyoncu aldığı mallara hasar vermeden veya çok az hasar ile varış noktasına götürmesi gerekiyor. Levelli bir oyun olduğundan dolayı başarılı seferlerden sonra diğer bir nakliye işi alacaksınız. Ne kadar kısa sürede ve araca, nakliyeye hasar vermeden varış noktasına ilerlerseniz o kadar iyi skor elde edersiniz. New game ile oyuna başlayıp Yön tuşları yardımı ile kamyonu kontrol edebilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu Uzay Kamyonu değerli uzay taşlarını ufoya götürüyor. Haydi bu yolu tamamlayıp, ufonun istediği malzemeleri zamanında yetiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Top Taşıma Kamyonu Top Taşıma Kamyonu Kamyonetinize yüklenen topları aldıktan sonra onları yere düşürmeyecek şekilde bitiş noktasına götürmelisiniz.Oyunu yön tuşları ile yönlendireceksiniz..

Tavşan Kamyonu Tavşan Kamyonu Tavşan kamyonu ile oyuna başlamak için önce playa basıyorsunuz. Daha sonra başlangıç noktasından aldığınız şekerleri bozuk yollar kamyonetizle devirmeden kayıp yaşamadan taşımaya çalışmalısınız. Yükleri teslim noktasına iletmeli ve puan kazanmalısınız. İyi eğlenceler.

Tahrip Kamyonu Tahrip Kamyonu Tahrip Kamyonu oyunumuzda, çok fazla engelleri olan bir parkurda, bütün arabaları ezerek ilerleyeceksiniz. Haydi, herşeyi patlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süt Kamyonu Süt Kamyonu Önce sütlerin kamyonunuza yüklenmesini bekleyiniz.Yön tuşları ile götürülmesi gereken yerlere götürünüz.Yol engebeli olduğundan dolayı sütleri dökmemeye çalışınız.

Polis Kamyonu Polis Kamyonu Polis dağ kamyonunu kullanarak zorlu dağlara çıkmak ister misin? Unutma bu dağlara çıkmak pek kolay değil. Kontrolünü iyi sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Pizza Kamyonu Pizza Kamyonu Pizza dükkanından aldığınız pizza malzemelerini bölüm sonuna götürmeye çalışacaksınız.Bölüm sonuna doğru ilerlerken kasanız ağzına kadar dolu olacaktır.Engebeli yollara girdiğinizde düşürdüğünüz yiyecekler zarar etmenize yol açaçaktır.Bölüm sonuna yetersiz sayıda yiyeyecek getirirseniz bölümü tekrar oynamak zorunda kalırsınız.Klavyenin yön tuşları ile oynayın.

Operasyon Kamyonu Operasyon Kamyonu Savaşa giden askerlerin olduğu kamyon pusuya düştü. Düşman askerleri tarafından sizin bütün askerleriniz yok edildi. Cepheye cephane götürecek kamyonu tek başınıza savunmanız ve düşmanı yok etmeniz gerekiyor. Cephane kamyonu patlarsa düşman amacına ulaşmış olacak. Düşmanları tek tek vurun ve cephane kamyonunu koruyun. Mouse ile ateş ederek Space tuşu ile düşmanın üzerine bomba atın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Nokta Operasyon Askeri Nokta Operasyon Askeri Nokta operasyon yapacak olan bu asker çok eğitimli. Stratejik yerlere pusu kurarak düşmanların ile savaş. Düşmanların çok güçlü olduğunda sipere yatarak kendini koru. W,A,S,D tuşları ile hareket ederek Space tuşu ile mermi doldur. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mavi Elmas Kamyonu Mavi Elmas Kamyonu Maden çıkışından alarak zorlu ve engebeli yollarda en az elmas kayıbı ile elmasları teslim noktasına ulaştırmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Malzeme Kamyonu Malzeme Kamyonu Malzemeleri taşıma görevini üstlenen kamyonu en iyi şekilde kontrol ederek oyunu tamamlamalısınız.

Maden Kamyonu Maden Kamyonu Maden Kamyonu oyunumuzda, dev bir kamyon kullanacaksınız. Madende yüklenen koca kamyonu, gitmesi gereken yere ulaştırmalısınız ve mümkün olduğu kadar çok maden götürmelisiniz. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kral Rehine Operasyonu Kral Rehine Operasyonu Rehineleri öldürmek isteyen teröristlerin hepsini imha etmeniz gerekiyor. Teröristleri imha ederek rehinleri kurtarmalısınız. Teröristler binanın çatısına mevzilendiğinden dolayı keskin nişancılık yaparak onları tek tek avlamanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kargo Kamyonu Kargo Kamyonu Kargo Kamyonu Oyunumuzda, kargoculuk yapan kamyon ile birlikte kutuları taşıyın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Araba oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.