Mantarlarını Koru

Mantarlarını Koru Oyunu Oyna

Mantarlarını Koru ; Mantarlarını Koru oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Birçok sevimli hayvan yemek için mantar tarlalarınıza saldırıyorlar. Bu hayvanları mantarlarınızdan uzak tutun. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mantarlarını Koru Kral Oyunu 2835 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 47 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Mantarlarını Koru Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yeni Odamın Dekoru Yeni Odamın Dekoru Çok hoş bir dekorasyon işçiliği ile yeni odanızın dekorunu elden geçirin. Yeni eşyalar ve birbirine uyumlu mobilyalar ile odanızı daha şık hale getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Üs Koruma Üs Koruma Üs koruma görevi size verildi. Bilim adamlarının yaptığı yeni icatları düşmanlardan koruyacaksınız. Hiçbir düşmanın bu icatlara ulaşmasına izin vermeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tankla Koruma Tankla Koruma Tankla Koruma oyunumuzda alanınızı tankınızla koruyacaksınız. Bütün düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Tabii onları kapılardan dışarı çıkmadan vurmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minikleri Koruyun Minikleri Koruyun Mini bir robot oyunu, küçük robot karakterini kontrol ederek uzaylıların zarar vermeye çalıştığı minik yaratıkları koru. iyi oyunlar.

Minik Köpeği Koru Minik Köpeği Koru Oyunumuzda, yolun ortasında kalmış minik köpeğe yardım etmeniz gerekiyor. Arabalar sürekli geçiyor ve siz küçük köpeği ezilmekten korumalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Birçok sevimli hayvan yemek için mantar tarlalarınıza saldırıyorlar. Bu hayvanları mantarlarınızdan uzak tutun. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kuğuları Koru Kuğuları Koru Av yasağı bitti ve avlanmaya çıktınız. Avlandığınız yerdeki tabela KUĞULARI KORU diyor. Güzel beyaz kuğular, koruma altında. Onların dışındaki hayvanları avlayabilirsiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Kovanını Koru Kovanını Koru Minik asker arı kovanını koruyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile ateş ediyor ve space tuşuyla el bombası atıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Koruyucu Koruyucu Single Player butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda iplerle asılı olan adama yardım edip, onu taştan korumalısınız. Bunun için yukarı ve aşağı tuşlarını kullanarak taşın önüne geçmelisiniz. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Karargahı Koru Karargahı Koru Oyunun yüklenmesinin ardından Play ile oyun seçenek menüsüne giriş yapın. 4 level var, level 1 ile başlarsınız. Menüden silah seçimi yapın ve Enter battle ile savaşa başlayın. Kalenize saldıran düşmanlara karşı karargahı korumalısınız. Düşmanlara ateş ettikçe canları azalacaktır. Leveli ne kadar başarılı bitirirseniz o kadar çok altın kazanırsınız. Para kazandıkça kilitli olan silahlar da açılacaktır. Ne kadar çok altın kazanırsanız o kadar mükemmel silahlarınız olur. Mouse ile ateş edin ve R tuşu ile mermi doldurun. Silah menüsü 1,2,3,4,5 tuşları ile karşınıza çıkacaktır. Oyunun müziğini kapatmak isterseniz sağ üst köşede ki simgeye tıklamalısınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kaleyi Koru Kaleyi Koru Kaleyi koru ve prensesi kurtar. Aralıksız olarak düşmanlar geliyor. Fare ile onları kalenin uzağına atacaksınız. Bakalım kalenizi ve prensesi ne kadar süre koruyabileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hero 108 Kahramanı Koru Hero 108 Kahramanı Koru Hero 108 Kahramanı Koru Oyunumuzda, Lin Chung'u tavşan saldırısına karşı korumak göreviniz. OYUN NASIL OYNANIR? Oyunun tanıtımını geçmek için SKIP yazısına tıklayın. Sonra A ve D tuşları ile sağa sola ilerleyeceksiniz. W tuşu ile zıplayacaksınız. S tuşu ile silah çıkartabilirsiniz. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Fıçıyı Koru Fıçıyı Koru Fıçıyı Koru oyununda, odanın içindeki fıçınızı koruyacaksınız. Kapılardan gelen susamış adamları varile yaklaştırmayın. Ok tuşları veya WASD tuşlarıyla hareket ediyorsunuz, fare ile ateş ediyorsunuz. Molotof kokteyli ve sağlık paketlerini toplamayı unutmayın. Space ya da ctrl tuşuna basılı tutarak molotoflarınızı kullanabilirsiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Cadılar Bayramı Ev Dekoru Cadılar Bayramı Ev Dekoru Cadılar bayramında ev dekorunuz da yenilenmeli. Minik cadı şimdi bu evi güzelce dekore edecek. Çeşitli objeler bu gün için hazırlandı.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Başkanı Koru Başkanı Koru Başkanı Koru Oyunumuzda, polis aracında ilerlemeye çalışan başkanın korunmaya ihtiyacı vardır. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu PLAY butonuna tıklayarak başlatabilirsiniz. Daha sonra SPACE tuşu ile aracınızın camını kırın ve başkana saldıran teröristleri etkisiz hale getirin. MOUSE'yi kullanarak hedefleri vurmalısınız. Merminiz bittiğinde SPACE tuşu ile doldurmanız mümkün. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.