Mağara Savaşları

Mağara Savaşları Oyunu Oyna

Mağara Savaşları ; Mağara Savaşları Oyunumuzda, yeraltı savaşçısı hem mağaralardaki diğer savaşçılarla hem de dev solucanla mücadele etmek zorunda. Düşmanları yok edip,solucana yakalanmadan yolunu tamamlaması için ona yardım edin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE'yi kullanarak mağaradaki savaşçıları yok edin. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mağara Savaşları Kral Oyunu 1835 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 28 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Mağara Savaşları Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Savaşları Zombi Savaşları Zombileri güç dalgaları yayarak yok etmeye çalıştığınız bir savaş oyunu. Fare ile nişan alın ve ateş edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Smiley Savaşları Smiley Savaşları Smiley Savaşları başladı. Sevimli karakter smileyler savaşıyor. Hem kendinizi korumalı hem de düşmen smileyleri yok etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ortaçağ Savaşları Ortaçağ Savaşları Oyunumuz bir zeka ve strateji oyunu. Açık alanda yalnızsınız ve düşmanlar saldırıyor. Onları yok edecek ve topladığınız paralarla yeni silahlar alıp kendinizi güçlendireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Öğrenci Savaşları Öğrenci Savaşları Öğrenci Savaşları oyunumuzda, iki ayrı evde kalan öğrenciler birbirleriyle atışıyorlar. Fare ile atışınızın yönünü ve hızını belirlediğiniz bu oyunda karşı evin öğrencilerini yenmelisiniz. Dikkat, onlar da çok isabetli atışlar yapıyorlar.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Mağaradan Kaçış Mağaradan Kaçış Mağara yıkılmadan kaçmaya çalışınız.5 etap ıda hızlıca tamamlayınız.Karakteri haraket ettirmek için Mouse sol tuşuna basılı tuturak telekinetik bombanızı kullanabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mağaradan Kaç Mağaradan Kaç Bu mağaradan kurtulmak hiç kolay değil. Elinizdeki ipi tavana yapıştırarak yol almaya çalışacaksınız. uygun olan yerlere fareyi tıklayarak tutunuyorsunuz. Çabuk olun, lavlar yaklaşıyor.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Mağaradan Çıkış Mağaradan Çıkış Oyunumuzda, doğru nesneleri doğru yerlerde kullanarak mağaradan çıkmaya çalışacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mağarada Kaos 2 Mağarada Kaos 2 Hiç hayatınızda mağara gördünüz mü? Peki mağaralar içindeki maceraları bir oynayın seveceksiniz.

Mağara Savaşları Mağara Savaşları Mağara Savaşları Oyunumuzda, yeraltı savaşçısı hem mağaralardaki diğer savaşçılarla hem de dev solucanla mücadele etmek zorunda. Düşmanları yok edip,solucana yakalanmadan yolunu tamamlaması için ona yardım edin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE'yi kullanarak mağaradaki savaşçıları yok edin. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Maceralı Mağara Maceralı Mağara Bu zorlu ve macera dolu yolculukta adama yardım edin. Engelleri aşmalı ve biran önce çıkış kapısına ulaşmalıdır. Her engelin ardında bir anahtar bulunmaktadır. Bütün anahtarları toplarsanız kapı ancak öyle açılır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kartopu Savaşları Kartopu Savaşları Kartopu oyunu çok eğlenceli bir kış oyunudur. Ekibinizi oluşturarak kar topu oyunu oynamaya başlayın.Oyuncuları fare ile yerleştirin ve yine fare ile ateş edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Biyonoid Savaşları Biyonoid Savaşları Biyonoid Savaşları oyunumuzda, düşman robotları yok etmeniz gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz, fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz. Sıra bir size bir onlara geçiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..