Köprü Tuzağı

Köprü Tuzağı Oyunu Oyna

Köprü Tuzağı ; Köprü tuzağı kurarak düşman askerlerinin sizin toprağınıza girmelerini engellemeye çalışacaksınız. Kısıtlı sayıdaki dinamitleri doğru noktalara yerleştirmeniz size yetmeyecektir. Askerler harekete geçtikten sonra dinamitleri patlatma zamanlamanızı çok iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde askerler kaçar ve oyunu kaybedersiniz. Dİnamitleri doğru yere koyarsanız tüm askerleri yok eder ve oyunu siz kazanırsınız. İlerleyen bölümlerde sizi zorlayacak bazı özellikler açılacaktır. Bunlardan birtanesi şudur; askerlerin arasındaki doktoru sağ olarak ele geçirmelisiniz. Yani doktorun köprüden geçmesine izin verirken tüm askerleri aşağıya düşürmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köprü Tuzağı Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Köprü Tuzağı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tehlikeli Köprü Tehlikeli Köprü Tehlikeli Köprü oyunumuzda, köprüye dinamitleri öyle bir yerleştirin ki, gereken araçlar düşürün, diğerleri kalsın. Bazı etaplarda da araçları bayrağa ulaştırmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köprüleri Vur Köprüleri Vur Köprüleri vur ve bulunduğun yerden uzak tut. Alt üst ok tuşlarıyla hareket ediyor, sağ sol ok tuşlarıyla ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Köprü Tuzağı Köprü Tuzağı Köprü tuzağı kurarak düşman askerlerinin sizin toprağınıza girmelerini engellemeye çalışacaksınız. Kısıtlı sayıdaki dinamitleri doğru noktalara yerleştirmeniz size yetmeyecektir. Askerler harekete geçtikten sonra dinamitleri patlatma zamanlamanızı çok iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde askerler kaçar ve oyunu kaybedersiniz. Dİnamitleri doğru yere koyarsanız tüm askerleri yok eder ve oyunu siz kazanırsınız. İlerleyen bölümlerde sizi zorlayacak bazı özellikler açılacaktır. Bunlardan birtanesi şudur; askerlerin arasındaki doktoru sağ olarak ele geçirmelisiniz. Yani doktorun köprüden geçmesine izin verirken tüm askerleri aşağıya düşürmelisiniz.