Deli Boğa

Deli Boğa Oyunu Oyna

Deli Boğa ; Deli Boğa Oyunumuzda, özel eğitimli boğa adam karşısına çıkan herkesi ve herşeyi yerle bir ediyor. Siz de sinirli boğayı yönlendirerek ve özel teknikleri kullanarak düşmanları öldürmesine yardımcı olun. Oyun ilerledikçe daha güçlü düşman askerleriyle karşılacaksınız. Bu yüzden kendinizi geliştirmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Deli Boğa Kral Oyunu 10602 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 269 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Deli Boğa Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yüzmeye Gidelim Yüzmeye Gidelim Haydi yüzmeye gidelim. Bu güzel kız da deniz mevsimini değerlendiriyor ve sahile gidecek. Giderken de şık olmak istiyor. Haydi en güzel kıyafeti giydirin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Toplar Deliklere Toplar Deliklere Yukarıdaki topları, aşağıdan gelen resimlerdeki işaretli deliklere atacaksınız. Bir resimdeki tüm delikleri kapatabilirseniz, fazladan puanlar kazanıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Top Delikte Top Delikte Oyunumuzda, amacınız topu deliğe sokmak. İster fareyle, isterseniz de ok tuşlarıyla oynayabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Saç Modeli Saç Modeli 2011 Saç modeli için kuaförde yerinizi aldınız. Acaba hangi model size uygun gider. Bunun cevabı sizde. Fön çekerek biraz da tokalar ile şık bir saç modeliniz olabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saç Deliliği Saç Deliliği Müşterileriniz saçları konusunda çok değşik şeyler istiyor. Sınırlı sürede uygun olan nesnelerle istedikleri saçları yetiştirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Motor Delisi Motor Delisi Motor Delisi oyunumuz, zor bir arazide motoru dengeli kullanma oyunu. Motorsikletleri seviyorsanız kaçırmayın. Öne ve arkaya takla gibi zorlu hareketlere ekstra puan alıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kardan Adamlar Delirdi Kardan Adamlar Delirdi Kardan adamlar delirdi. Size katropu ile saldırıyorlar. Onları vurmanız gerekiyor. Cephane ve sağlık paketlerini tolamayı da unutmayın. Fare ile oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Deliği Tuttur Deliği Tuttur Tuvaleti pisletmemeniz için deliği tutturmanız gerekiyor:) Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Deli Boğa Deli Boğa Deli Boğa Oyunumuzda, özel eğitimli boğa adam karşısına çıkan herkesi ve herşeyi yerle bir ediyor. Siz de sinirli boğayı yönlendirerek ve özel teknikleri kullanarak düşmanları öldürmesine yardımcı olun. Oyun ilerledikçe daha güçlü düşman askerleriyle karşılacaksınız. Bu yüzden kendinizi geliştirmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dans Edelim Dans Edelim Dansçı kızın hareketlerine göre yandaki meyvelere basarak oynayacaksınız. Bakalım takip hafızanız ne kadar güçlü.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Balık Delisi Balık Delisi Balığı avlamak için elinden geleni yapıyor. Haydi siz de ona yardım edin bakalım balığı yakalayabilecekmisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..