Çizgi Kahraman

Çizgi Kahraman Oyunu Oyna

Çizgi Kahraman ; Çizgi Kahraman zorlu yolları tamamlayarak bitiş bayrağına ulaşmaya çalışıyor. Haydi ona yarıdmcı olun. Yön tuşlarıyla hareket edip space tuşuyla zıplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi Kahraman Kral Oyunu 3324 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 49 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Çizgi Kahraman Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Züper Kahraman Zario 2 Züper Kahraman Zario 2 Züper Kahraman Zario 2 Oyunumuzda, Süper Kahraman Zario'ya ile maceradan maceraya atılmaya hazır mısınız? Karşınıza çıkan engelleri aşıp bitiş noktasına ulaşmalısınız. Kötü canavarlara yakalanmadan ilerleyerek ve bol bol altın toplayarak oyunu bitirmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Macera oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Züper Kahraman Zario Züper Kahraman Zario Züper Kahraman Zario Oyunumuzda, Zario bu sefer cadılar bayramında ortaya çıkan kötü yaratıklara karşı savaşıyor. Oyunda canavarları etkisiz hale getirip bütün altınları toplamalısınız. Hayalet ve canavarları öldürebilmek için özel silahlar keşfedebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kahraman Ben 10 Süper Kahraman Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile rakiplerinizle yarışmaya var mısın? Motora binin ve son sürat ilerleyin. Ben 10 ile bütün rakiplerinizi geçin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Senin Kahramanın Senin Kahramanın Mükemmel bir özelliklere sahip kahraman oluşturmak senin elinde. Levelleri geçerek kahramanını oluştur ve bu özellikler ile bütün rakiplerini yen. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve New game seçeneğine tıklayın. Mevcut paranız ile kahramanımıza geliştirmeler alabilirsiniz. Hız, zıplama gücü, vuruş gücü, zaman ve enerji bunlardan bazılarıdır. Öncelikle kahramanımızın hızlı koşması gerekiyor bunun için Speed ile hızları satın alın. Ardından Jump power ile kahramanın zıplama yeteneğini satın alın. Ne kadar iyi zıplarsanız altınları o kadar iyi toplayacağınızı unutmayın. Time limit ile zamana karşı geliştirme satın alabilirsiniz. Ardından helikopter gibi açan böcekler ve lazerlerden uzak durun. Onlara değerseniz oyun sonlacaktır. Kahramanın hızını, zıplamasını, enerjisiniz, zamana karşı yarışını satın alarak mükemmel bir kahraman oluşturun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mangal Kahramanı Mangal Kahramanı Mangal Kahramanı ailesine mangal yapıyor. Yiyeceklerin tam kıvamında pişmesine dikkat etmeli ve obur çocuğu kovalamalı. Haydi ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kırmızı Kahraman Kırmızı Kahraman Kırmızı Kahraman oyunun başında çok güçsüz. Kırmızı Kahraman ile düşmanlara karşı savaşarak para kazanacaksınız ve bu paralar ile kahramana yeni savaş gereçleri alacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kavgacılar Kahramanlar Kavgacılar Kahramanlar Kavgacılar Kahramanlar Oyunumuzda, bu kahramanlar çok kavgacılar. İsterseniz 2 oyuncuyla da oynayabildiğiniz bu oyunda kullanacağınız tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor. Bazen dövüş alanında bonuslar oluyor,toplamayı unutmayın. Yok ettiğiniz rakiplerden de ganimet alabiliyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kahramanlar Puzzle Kahramanlar Puzzle Tüm kahramanların bir arada olduğu eğlenceli bir puzzle yapboz oyunu. Haydi tüm çocuklar bu yapboz oyununa.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kahramanlar Parkı Kahramanlar Parkı Kahramanlar Parkı oyunumuzda gelen arabaları çizgi film kahramanları park ediyor. Bazen Mickey Mouse, bazen Winnie The Pooh, bazen Ben10. Dikkat etmeleri gereken şeyler, arabaların renklerine göre yerlere park edilmesi ve anahtarın ortadaki odaya bırakılması. Tabii arabaları düzgün park etmeliler. Haydi zamanında bütün arabaları park etmelerine yardım edin. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kahraman Zebra Kahraman Zebra Kahraman Zebra, arkadaşlarını kurtarmak için türlü numaralar yapıyor. Zıplıyor, tutunuyor ve atlıyor. Haydi onun arkadaşlarını kurtarmasına yardım edin. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Kahraman Sünger Bob Kahraman Sünger Bob Sünger Bob ile deniz altındaki tüm kötü kalpli hırsızları yakalayıp, elleri kolları bağlı olan insanaları kurtarmalısınız. Oyunu Yön okları ile oynayabilirsiniz.Space ile balon tabancanızı ateşleyebilirsiniz. Tüm insanları kurtarmadan çıkış kapısını açmalısınız.

Kahraman Şovalye Kahraman Şovalye Hava karlı ve ağır kış şartları şovalyemizi etkiledi. Yolu üzerinde önce bilgeler ile karşılaşacak. X tuşuna basarak devam edin. Sonra dövüş başlayacak. SPACE tuşunu kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kahraman Mide ilacı Kahraman Mide ilacı Mideniz her gün yediğiniz yemekler ile asit saldırılarına uğrar. Zaman zaman mide ilacı alır büyükler. İşte burd mide ilacını canlandırıyorsunuz. Midedeki zararlılara karşı savaşarak vücudunuzu sağlıklı tutun.Ok yön tuşları - hareket SPACE tuşu - ateş etme Z / X tuşları - araçları sağlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kahraman Kostümleri Kahraman Kostümleri Süper kahraman kostümleri tasarlayacaksınız. İster bir peri, ister bir savaşçı... Tasarladığınız kostümlerin renklerini de kendiniz yapabilirsiniz. Haydi başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kahraman Kedi Kahraman Kedi Kadikatürlere konu olan Kötü Kedi Şerafettin karektereni benzeri kahraman kedimiz banka soyguncuları ile savaşıyor. Oyun A.S.D tuşları ile saldırı ve OK tuşları ile yönlendiriliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...