Bomba İmhacısı

Bomba İmhacısı Oyunu Oyna

Bomba İmhacısı ; Satli bomba patlamadan elini çabuk tut, karşına çıkan düşmanları vur. Aman dikkat masum insanları öldürme. Oyunu mause ile oynuyorsunuz. Oyuna başlamak için kırmızı renkli sayacın 100 e ulaşmasını bekleyin ve yukarıda çıkan ve yanıp sönen ok a tıklayın. Merminiz bitince yukarıda sağ taraftaki başka bir silahı alın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bomba İmhacısı Kral Oyunu 4297 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 51 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Savaş Oyunları

Bomba İmhacısı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Bombacısı Zombi Bombacısı Yapmanız gereken bulunduğunuz noktadan yapacağınız bomba atışları ile zombileri yok etmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uzay Bombacısı Uzay Bombacısı Uzay Bombacısı, bildiğiniz klasik bir oyunun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın. Tiryakisi olacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Su Bombası Su Bombası Yiyebildiğiniz kadar yeme yiyin ve daha sonra suya atlayarak en fazla miktarda su çıkarın.SPACE tuşu - Zıplama.Sağ / sol ok tuşları - Dönme.X / C / V tuşları - Artistik hareket.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Pyro Bombacı Pyro Bombacı Pyro Bombacı oyunu

Korsan Bombası Korsan Bombası Korsan Bombası Oyunumuzda, korsanları havaya uçurmakla görevli bombayı ateşe dokunduğunda patlatacaksınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Zeka oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Karpuz Bombası Karpuz Bombası Karpuz Bombası oyunumuzda, ağaçtaki meyvaları karpuz fırlatarak düşüreceksiniz. Topladığınız meyveleri satarak daha ağaç için daha çok meyve, vurmak için daha çok karpuz alabilir, karpuzunuzun vuruş alanını genişletebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Etkisiz Bomba Etkisiz Bomba Odanın içindeki bombayı imha etmeniz gerekiyor. Süreniz 20 dakika.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bombayı Bul Bombayı Bul Bombayı Bul oyunumuzda, arabanızla patlamak üzere olan bombayı bulacaksınız. Gerçek bir sürüş keyfi yaşatan bu oyunu oynamak çok keyifli olacak. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Bonusları toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bombardıman Uçağı Bombardıman Uçağı TU 46 Savaş Uçağı ile size verilen görevleri yapacaksınız. Yön tuşları ile uçağı kontrol edin, I ile motoru açın, P ile diğer tuşları görün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Bombaları Patlat Bombaları Patlat Bombaları Patlat oyununda, aynı renk bombaları bir araya getireceksiniz. Ok tuşlarıyla hareket edeceğiniz bu oyunda, ister tek, ister bilgisayara karşı, isterseniz de bir arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Bombacı Tom ve Jerry Bombacı Tom ve Jerry Bombacı Tom ve Jerry Oyunumuzda, Tom ve Jerry kahramanlarından olan Jerry,yeni bir maceraya atılarak bomberman oluyor. Patlattığınız kutular içinden çıkan eşyaları toplamanız gerekiyor. Kedilere dikkat etmelisiniz. Uygun anı yakaladığınızda kedilerin bulunduğu alana da bomba yerleştirerek patlatmaya çalışmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu başlattıktan sonra Jerry'i W,A,S,D, TUŞLARI ile kontrol ettirebilir,SPACE TUŞU ile ise bomba bırakarak alandaki kutuları patlatmasını sağlayabilirsiniz. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bombacı Süngerbob Bombacı Süngerbob Önce karakterinizi seçeceksiniz. Patrick, Squidward, Sandy ya da Süngerbob. Ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla bomba bırakacaksınız. Çıkan bonusları toplayarak farklı güçlere sahip olun..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Bombacı Sünger Bob Bombacı Sünger Bob Sünger bob, yeni maceraları ile sizlerle buluşuyor Bu kez mesleği Bombacılık, arkadaşları ona Bombacı sünger bob diyorlar.Yön Tuşları ile yönlendirin.Space tuşu ile bombayı bırakın!

Bombacı Sincap Bombacı Sincap Bombacı Sincap ile ezeli düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Fındık toplamak istiyorsunuz ve tilkiler size engel oluyor. Tilkileri bombalayarak fındıkları toplayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Bombacı Mario Bombacı Mario Bombacı Mario ile baloncuklar içerisinde tutsak olan arkadaşınızı kurtarın. Ördekler, kaplumbağalar ve diğer düşmanlarınıza çok dikkat edin. 29 farklı levelden oluşan mükemmel bir kurtarma sizi bekliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna