Savaş Oyunları

0/6

Savaş Oyunları En güzel savaş oyunları, silahlı oyunlar, çağlar boyu savaş oyunları, strateji oyunlar, sokak savaşları, çete savaşları, dünya savaşları, uçak savaşları, en kral savaş oyunları ve buna benzer bir çok savaş oyunları kral oyun Kraloyunu.net adresinde sizlerin hizmetindedir.

Kartopu Savaşları Kartopu Savaşları Kartopu oyunu çok eğlenceli bir kış oyunudur. Ekibinizi oluşturarak kar topu oyunu oynamaya başlayın.Oyuncuları fare ile yerleştirin ve yine fare ile ateş edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İmparaturluk İmparaturluk Adadaki bütün alanları fethet kendi imparatorluğunu kur. Askerlerini yetiştir. Silahlarını geliştir ve tüm adayı ele geçir.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hereos Savaşçısı Hereos Savaşçısı Çok güzel efektlerle hazırlanmış bir oyun. Görsel bir şölen yaşayacaksınız. Dünyanın kurtuluşu için bi şeyler yapmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Düşman Hava Sahası Düşman Hava Sahası Düşman hava sahasına girmiş bir uçak 2 düşman uçağı ile it dalaşına giriyor. Oyundaki başarınız çabukluğunuza bağlı. SAPCE tuşu ile oyuna başlayın. Yön tuşları ile manevra yaparken SPACE tuşu ile atış yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mahalle Çatışması Mahalle Çatışması Silahlarınızı çekip çatışmaya girin. Kötülere son verin. Mause ile ateş edin ve SPACE tuşu ile hedefi zoom yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bomba İmhacısı Bomba İmhacısı Satli bomba patlamadan elini çabuk tut, karşına çıkan düşmanları vur. Aman dikkat masum insanları öldürme. Oyunu mause ile oynuyorsunuz. Oyuna başlamak için kırmızı renkli sayacın 100 e ulaşmasını bekleyin ve yukarıda çıkan ve yanıp sönen ok a tıklayın. Merminiz bitince yukarıda sağ taraftaki başka bir silahı alın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sokak Çetesi Sokak Çetesi Silahlı arabanızla şehri yerle bir edin. İntoraları geçin ve sol alt köşedeki level 1 basarak sağ üst köşedeki playe basarak başlayın ve puan aldıkça silahınızı değiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kılıç Savaşı Kılıç Savaşı Önünüze çıkan yaratıkları ve iskeletleri kılıcınızla yerle bir edin. Mause ile darbe vururken SPACE tuşu ile birlikte vurursanız zıplayıp ölüm vuruşu yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ejderha Savaşı Ejderha Savaşı Arabaları Ejderhaya dönüşmeden yok etmeniz gerekiyor. Görsel güzel bir oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kaptan Zoro Robot Savaşı Kaptan Zoro Robot Savaşı Kahramanımız Zoro nun robotlara karşı savaşında yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Orduya Karşı Orduya Karşı A,S,D,W ve SPACE tuşlarıyla oynanıyor. Kahramanımız bir orduya karşı savaşıyor. Ne kadar başarılı olacağı size bağlı.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kar Topu Savaşı Kar Topu Savaşı Kışın kartopu oynamak herkesin hayal ettiği şeydir.Oyunu yön tuşuyla hareket edin ve space(boşluk) tuşuyla kar topu atın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Plaj Savaşı Plaj Savaşı Bu plaj savaşı çok eğlenceli. İster tek oyuncuyla, ister hem kediye hem köpeğe atış yaptırabileceğiniz iki oyuncuyla oynayın. Yukarıda rüzgarın şiddetini ve estiği yönü gösteriyor. Kontrol etmeyi unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çatışma Zamanı Çatışma Zamanı Çatışma Zamanı geldi. Tek başınıza tüm düşmanlarınızla savaşacağınız bu oyunda numara tuşları silah değiştirmenizi sağlıyor. WASD tuşlarıyla hareket ediyor ve fare ile ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Ağaç Savaşçı Ağaç Savaşçı Ağaç zor durumda ve yardımınız bekliyor. Kendi dünyasında böcek saldırısına uğrayan ağaca yardım edin ve tüm böcekleri öldürün. Topladığınız puanlarla ağaca daha iyi silahlar alabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Işın Kulesi Işın Kulesi Işın Kulesi saldırı altında. Haydi ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu gösterin ve kuleden çıkan ışınları tam düşmanlara yönlendirip onları yok edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tankla Koruma Tankla Koruma Tankla Koruma oyunumuzda alanınızı tankınızla koruyacaksınız. Bütün düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Tabii onları kapılardan dışarı çıkmadan vurmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaş Lordları Savaş Lordları Savaş Lordları oyunumuz keyif alacağınız bir savaş stratejisi oyunu. Başlarken karakterinizi seçiyorsunuz. Daha sonra atak yapabileceğiniz birkaç bölge ve düşmandan birini seçip savaşa başlıyorsunuz. Düşmanınızın gücüne ve savaş taktiğine göre strateji belirleyip saldırın. Ok tuşlarıyla yer değiştiriyor, space/enter tuşuyla asker yolluyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Xeno Savunması Xeno Savunması Xeno Savunması dünyanın geleceği için çok önemli. Çünkü dünyayı ele geçirmek isteyen uzaylılara karşı koyabilen son karargah. Haydi, bu karargahı ve silahlarınızı güçlendirerek yaratıkları yenin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kılıçlı Şövalye Kılıçlı Şövalye Kılıçlı Şövalye oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Küçük şövalyelere düşmanları ile savaşta yardım edin. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız. Düşmanların öldüklerinde bıraktıkları bonusları toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Birçok sevimli hayvan yemek için mantar tarlalarınıza saldırıyorlar. Bu hayvanları mantarlarınızdan uzak tutun. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güçlü Ejderha Güçlü Ejderha Güçlü Ejderha kendisine saldıran yaratıklarla savaşıyor. Onları yok edip puan topladıkça sağlığınızı, savunma ve ateş gücünüzü arttırabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Göklerin Hakimi Göklerin Hakimi Göklerin Hakimi oyunumuzda, süper güçlü savaş uçağınızla düşmanlara karşı savaşacaksınız. Yön tuşlarıyla hareket ediyor, S tuşuyla ateş ediyor, D tuşuyla bomba atıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zombi Tarlası Zombi Tarlası Zombi Tarlası tam bir savaş alanı. Bu acımasız zombilere karşı tek başınızasınız. Silahlarınızı ve kendinizi sürekli güçlendirmelisiniz. WASD tuşları hareket, numara tuşları silah fare de ateş etmek için kullanılıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çizgi Kahraman Çizgi Kahraman Çizgi Kahraman zorlu yolları tamamlayarak bitiş bayrağına ulaşmaya çalışıyor. Haydi ona yarıdmcı olun. Yön tuşlarıyla hareket edip space tuşuyla zıplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaş Takımı Savaş Takımı Savaş Takımı görev başında. Öncelikle kahramanınızı oluşturun, sonra savaşacağınız düşmanı seçin ve başlayın. WASD veya ok tuşlarıyla hareket edeceksiniz. numara tuşlarıyla silah değiştiriyor, fare ile görüntüyü gezdiriyor ve ateş ediyorsunuz. Haydi takımınızla birlikte zafer kazanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çubuk Adam Savaşı Çubuk Adam Savaşı Çubuk Adam Savaşı oyunumuzda, madenci çubuk adamlarınızın oluşturduğu kazancınızla savaşçı çubuk adamlar alıp, düşman cephesine gönderin ve onların heykelini yok edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tehlikeli Laboratuvar Tehlikeli Laboratuvar Oyunumuzda zorlu bir deneyden geçiyorsunuz. Bu laboratuarda yaratılan canavarları ve size ateş eden insanları öldürüp çıkışa ulaşmalısınız. WASD tuşlarıyla hareket ediyor, Q tuşuyla silah değiştiriyor E tuşuyla silahları alıyor ve düğmelere basıyor, fare ile de ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Son Savunma Son Savunma Son Savunma duvarı zombilerin saldırısı altında. Haydi bütün zombileri öldürüp topladığınız puanlarla silah alın, duvarınızı güçlendirin ve diğer kurtulan insanlarla bir araya gelin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zehir Savaşı Zehir Savaşı Eğlenceli bir savaş oyunu. Size saldıran çeşitli düşmanlar duvarınızı yıkmaya çalışıyorlar. Buna izin vermeyin. Yukarıdaki zehir karışımlarının ağırlıklarını değiştirerek farklı güçler elde ediyorsunuz. Puan kazandıkça çeşitli silah ve savunma güçlerini arttırabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/6