Oyuncak Odasından Çık

Oyuncak Odasından Çık Oyunu Oyna

Oyuncak Odasından Çık ; Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak odadan çıkın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncak Odasından Çık Kral Oyunu 1333 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Odadan Kaçış Oyunları

Oyuncak Odasından Çık Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Scooby Doo Acıktı Scooby Doo Acıktı Sevimli kahramanımızın karnı çok aç. Haydi yiyecekleri ona ulaştırın. Üzerlerine tıklayarak aletleri çalıştırabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piramitten Çık Piramitten Çık Oyunumuzda, diğer oda oyunlarımızda olduğu gibi, gerekli objeleri bulup uygun biçimde kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Yap Oyuncak Yap Oyuncak Yap oyunumuzda çizimdeki parçalara göre istenen oyuncakları yapacaksınız. Süreniz sınırlı ve bu süre içinde oyuncağı tamamlamanız gerekiyor.

Oyuncak Uçak Oyuncak Uçak Oyuncak uçak ile zorlu mağara yollarından geçerken dikkatli olmalısınız kaza yapmamaya özen göstermelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Traktörü Oyuncak Traktörü Oyuncakçı kız oyuncak dükkanına sevimli minik ayıcıklar götürüyor.Traktöründeki ayıcıkları yolda düşürmeden dükkana yetiştirmesi gerekiyor.

Oyuncak Odasından Çık Oyuncak Odasından Çık Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak odadan çıkın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Mağazası Oyuncak Mağazası Müşterileriniz çocuklar. Kız ve erkek çocukları için istedikleri oyuncakları hazırlayın ve satın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Oyuncak Kız Giydirme Oyuncak Kız Giydirme Oyuncak Kız Giydirme oyunumuzda, oyuncak bebeğe elbise deneyeceksiniz. Tabii takılarını ve makyajını da değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli yüz ifadelerinden birini seçerek daha çok eğleneceksiniz.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Oyuncak Hikayesi Bovling Oyuncak Hikayesi Bovling Oyuncak hikayesi ünlü filmi kahramanlarının hepsi tek bir oyunda bir araya geldi. Güzel bir bovling oyunu olan bu oyunda, sol tarafdan önce karakterinizi seçin. Daya sonra orta altta Bowl tuşuna basarak oynayın. Ayrıca bovling topunu oyunun altında bulunan sağ sol ve güç simgeleri ile ayarlayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Oyuncak Hikayesi Oyuncak Hikayesi Bu oyunda oyuncak hikayesi filminin flash oyunudur.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Düşmanlar Oyuncak Düşmanlar Oyunumuzda, küçük çocuk uyumadan önce okuduğu kitaptan etkileniyor ve rüyasında oyuncakların kendisine saldırdığını görüyor. Haydi bu sevimli küçük çocuğa rüya savaşında yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Oyuncak Dükkanı Oyuncak Dükkanı Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Odanın Çıkışı Odanın Çıkışı Oyunumuzda, gereken nesneleri bulmalı ve onları uygun biçimde kullanarak odadan çıkmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mücevheri Çıkar Mücevheri Çıkar Oyunumuzda, odaların içinde kalan mücevheri çıkaracaksınız. Haydi iş başına. Fare ile tutarak mücevheri çekiyorsunuz. A ve D tuşları ile de yönünü değiştiriyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mağaradan Çıkış Mağaradan Çıkış Oyunumuzda, doğru nesneleri doğru yerlerde kullanarak mağaradan çıkmaya çalışacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...