Küçük Odadan Kurtul

Küçük Odadan Kurtul Oyunu Oyna

Küçük Odadan Kurtul ; Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak odadan çıkın. Bazılarını birleştirmeniz veya ek işlemler uygulamanız gerekebilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Odadan Kurtul Kral Oyunu 1528 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Odadan Kaçış Oyunları

Küçük Odadan Kurtul Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzaylılar Kurtuluyor Uzaylılar Kurtuluyor Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın.Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Tuzaklardan Kurtul Tuzaklardan Kurtul Bu zorlu yolu aşmanız pek kolay değil. Çünkü bu yol tuzaklarla dolu ve zorlu. Hem yoldaki tuzaklardan kurtulmalı hem de bonusları toplamalısınız. Ne kadar becerikli olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mermiden Kurtul Mermiden Kurtul Hadi reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunu ölçün. Fare ile ateş ediyorsunuz. Bir süre sonra silah mermiyi atıyor. Bu her seferinde farklı bir süre oluyor. Tekrar fare ile mermiyi durdurma işareti veriyorsunuz. Bakalım refleksleriniz ne kadar iyi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Küçük Prensesim Küçük Prensesim Şirin bir prenses ile birlikte tehlikelerle dolu ormanlarda maceralara atılmak istersen karakterini yönet.Ormanda prensesin önüne çıkan yaratıkları mouseyle tıklayarak yoket.

Küçük Prenses Küçük Prenses Küçük Prenses oyunumuzda, minik prenses ve birbirinden güzel giysileri sizleri bekliyor. Prenses kıyafetlerini hepimiz severiz. Haydi durmayın, bu güzel elbiseleri giydirmeye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Küçük Örümcek Küçük Örümcek Küçük örümceğin büyümesi için bol bol beslenmesi gerekiyor. Örümcek normal yemek yemeyeceği için etrafında dolaşan böcekleri yakalamaya çalışacaksınız. Böcekleri kendi ağınızla yakalayabilirsiniz. Ayrıca örümceği hareket ettirmek içinde yine ağ fırlatmanız gerekecektir. Saniyeler sürekli sayılıyor. Kısa sürede böcekleri ağınıza düşürmelisiniz.İyi oyunlar arkadaşlar

Küçük Odadan Kurtul Küçük Odadan Kurtul Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak odadan çıkın. Bazılarını birleştirmeniz veya ek işlemler uygulamanız gerekebilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Küçük Kızın Yatak Odası Küçük Kızın Yatak Odası Üç şirin kızın yatak odalarını dekore edin. Kızlar da bazen giysileri, bazen saçlarıyla ilgili fikrinizi almak isteyecekler. Çok eğlenceli bir oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Küçük Karınca Küçük Karınca Küçük Karınca oyunu

Küçük Kamyon Küçük Kamyon PLAY yazılarına ve son olarak GO yazısına tıklayarak oyuna başlıyoruz.Oyun YÖN TUŞLARI ile SPACE(boşluk)tuşunu kullanarak da kamyonu frenliyoruz.

Küçük İyilikler Küçük İyilikler Küçük İyilikler yaparak hedeflerinize ulaşın. Farklı ve eğlenceli bir kaçış oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Küçük Değişiklikler Küçük Değişiklikler Küçük değişiklikler bazen tahminimizden daha etkili olur. Haydi bu güzel kızın kıyafetlerinde ya da takılarında küçük değişiklikler yapın ve onu ne kadar değiştirdiğini görün.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

küçük cep perileri küçük cep perileri Bu cep periler görmek gerçekten yakından bakmak zorunda! O kadar küçük ve bu onları çok şirin görünmesini sağlar! Her gün onların Küçük minik giysiler giymek ve tüm dünyada bazı mutluluk yaymak için dışarı çıkmak! Biz bize neşeli günlük yapmak için onlara teşekkür etmeliyim!

Küçük Cadı Masalı Küçük Cadı Masalı Masalda sayfaları ilerletebilmek için ilk resimdeki 6 farkı bulmaya çalışıyoruz.İki resim arasındaki 6 farkı bulduktan sonra sayfa çevriliyor ve diğer sayfadaki iki resim arasındaki 6 farkı bulmaya çalışıyoruz.

Küçük Burgerlar Küçük Burgerlar Bu leziz burgerlardan yapmak ister misin? Verilen malzemeleri sıra ile hazırla ve leziz bir burger ziyafeti hazırla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.