Evde Kilitli

Evde Kilitli Oyunu Oyna

Evde Kilitli ; Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Kilitli Kral Oyunu 1474 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 7 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Odadan Kaçış Oyunları

Evde Kilitli Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Pacman Görevde Pacman Görevde Bütün sarı topları yemeniz gerekli. Hayaletlerden uzak durun. Oyunu ok yön tuşları ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Gizemli Evde Mario Gizemli Evde Mario bu sefer gizemli bir eve girdi. Çeşir çeşit macera ve aksiyonlar içinde kendisini koruyacak ve altınları toplayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hemşire Görevde Hemşire Görevde Hemşire virüslere karşı görevde. Virüsleri yok etmek için şırıngasını kullanıyor. Şayet virüsler pembe ise 2 defa atış hakkı kazanıyorsunuz.Fare ile hedef alarak atış yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Evden Kaçış Evden Kaçış Keyifli bir oda oyunu daha. Evden kurtulmak için gereken eşyaları bulup, uygun olan şekillerde kullanmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Evde Tek Başına Evde Tek Başına Evde tek başına filminden esinlenilerek yapılmış güzel bir oyun. Oyun içinde minik afacan ev içinde çeşitli maceralar atlatacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Evde Mini Golf Evde Mini Golf Afanacan çocuk evde mini golf oynamak istedi. Golf sopası ile oynayacağı bu mini golf oyununda golf topunu evdeki eşyaların arasında geçirerek deliğe atmaya çalışacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Evde Kilitli Evde Kilitli Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Batman Görevde Batman Görevde Batmen yine görevde. Zararlılara karşı vermiş olduğu bu oyunda ona yardım ederek aynı zamanda puanlar kazanın.Yön tuşları ile hareket edin,Spece(boşluk)tuşu ile silah fırlama, Shift tuşu ile silah değiştir yapabilirsiniz. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..