3D Tünelden Kaç

3D Tünelden Kaç Oyunu Oyna

3D Tünelden Kaç ; 3 Boyutlu oyun olan bu tünel geçişinde fare ile hareket ederek tünel içinde döner çemberlerin boş deliklerinden geçmeye çalışın.Fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D Tünelden Kaç Kral Oyunu 562 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Odadan Kaçış Oyunları

3D Tünelden Kaç Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zindandan Kaçış Zindandan Kaçış Ok tuşu zıplar.SHIFT + ok uzun zıplar.Tüm platformların üstüne zıplayıp en son çıkışa gitmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yanardağdan Kaçış Yanardağdan Kaçış Bulutlu havada uçağı yönlendirerek hedeflenen nesneleri bulutlara çarpmadan yakala ve kısa süre içinde bitiş noktasına ulaşmaya çalış. Oyunu fare ile oynayın.

Uzay Gemisinden Kaç Uzay Gemisinden Kaç Oyunumuzda, uzaylı yaratıklar sizi kaçırıyor. Onların gemisinden kurtulabilmek için gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trenden Kaçış Trenden Kaçış İnsanlar sabah işe giderken trende sıkışıp kalmışlar. Onları kurtarmak için yol göstermeni bekliyorlar.Her bir yolcunun zayıf yönlerini bulun. Örnek : sakız çiğneyen çocuk. Sakızı bulup tıklayarak başlayabilirsin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tiananmen Meydanından Kaçış Tiananmen Meydanından Kaçış Çinde Tiananmen meydanında tanklar üzerinize geliyor. Ezilmemek için onlardan kaçmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Teröristlerden Kaçış Teröristlerden Kaçış Teröristler 2 militanı kaçırdılar ve hapis ettiler. Sizden istedikleri ise onları bulundukları yerden kaçırmanız.Oyun içindeki gizli objeleri bularak adım adım kaçışa hazırlanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süpriz Kaçış Süpriz Kaçış Bu odadan çıkmanın bir yolu varmıdır ? Bunun cevabı sizde. Gizli objeleri bularak odadan kaçmaya çalışınız.Oyun da objeleri bulmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şeker Cadısından Kaç Şeker Cadısından Kaç Oyunumuzda şekerleme cadısı sizi şatosunda hapis tutuyor. Gerekli objeleri bulup uygun biçimde kullanarak buradan kurtulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Scooby Doo Kaçıyor Scooby Doo Kaçıyor Scooby Doo hayalatlerden yine korkuyor. Aslında var olmayan hayaletler Scubidu da heyecan yarattı. Kayalıklara dikkat etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saunadan Kaçış Saunadan Kaçış Sauna oda sıcaklığı 210 C ye ulaştı. Bu sizin için tehlike acilen çıkmanız gerekli.Gizli nesne ve anahtarları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Restaurantdan Kaçış Restaurantdan Kaçış Bu restaurantdan kaçmanın tek yolu gizli objeleri ve anahtarları tespit etmek. Bakalım siz kaçabilecekmisiniz.Fare ile oda içinde gizli nesneleri bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pikachu Yumurtaları Pikachu Yumurtaları Pikachu yumurtalar ile oynayacak. Yukarıya fırlattığı her bir yumurta kendisine minik pikachular olarak geri geliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pikachu Pikachu Pikachu resimlerde fır fır dönüyor. Pikachuyu resimlerde bulun ve diğer Pokemon karakterleri ile eşleştirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pika Pika Pikaçu Pika Pika Pikaçu Pika Pika Pikaçu Oyunumuzda, Pikaçu ile sizleri harika bir macera bekliyor. Her yeni bölümün sizlere keyifli dakikalar sunacağı bu oyunda yapmanız gereken engelleri aşıp bölüm sonuna ulaşmak. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Paris Kaçıyor Paris Kaçıyor Oyunumuzda, Paris Hiltonun hapisten kaçmasına yardım edeceksiniz. Gereken nesneleri bulun ve uygun biçimde kullanmasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...