Odadan Kaçış Oyunları

1/2

Sevgililerin Odası Sevgililerin Odası Oyununda, sevgilinizi odasından çıkarmak için, uygun objeleri toplayıp gerekli biçimde kullanmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Kaçış Hızlı Kaçış Oyunumuz bir oda oyunu. Birkaç ayrı etabı olan bu oyunda yine gereken objeleri bulup uygun biçimde kullanmanız gerekiyor. Ancak bu defa süreniz sınırlı. Elinizi çabuk tutmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makina Dairesi Makina Dairesi Oyunumuzda, bulunduğunuz yerden kurtulmaya çalışacaksınız. Bunun için neler gerektiğini bulun ve uygulayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Paris Kaçıyor Paris Kaçıyor Oyunumuzda, Paris Hiltonun hapisten kaçmasına yardım edeceksiniz. Gereken nesneleri bulun ve uygun biçimde kullanmasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Derin Odadan Kaç Derin Odadan Kaç Bütün odadan kaçış oyunlarındaki gibi, gerekli nesneleri bulup doğru biçimde kullanarak bulunduğunuz yerden kurtulmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trendeki Gizem Trendeki Gizem Bu tren yolculuğuda hayatta kalabilmek için, gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanmanız gerekiyor. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dersten Kaç Dersten Kaç Ders çalışmaktan çok sıkıldınız. Buradan kurtulmalısınız. Gereken olan nesneleri bulun ve doğru biçimde kullanarak buradan kurtulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

20 Saniye 20 Saniye Buradan kurtulabilmek için 20 saniyeniz var. Bu süre içinde sizi buradan çıkaracak CD yi bulmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kafeteryadan Kaç Kafeteryadan Kaç Kafeteryada hapis kaldınız. Gerekli nesneleri bulup, uygun biçimde kullanarak kurtulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dedektifçilik Dedektifçilik Çok ünlü bir artist evinde ölü bulundu. Göreviniz onun katilini bulmak. Delillere dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Etkisiz Bomba Etkisiz Bomba Odanın içindeki bombayı imha etmeniz gerekiyor. Süreniz 20 dakika.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Evden Kaçış Evden Kaçış Keyifli bir oda oyunu daha. Evden kurtulmak için gereken eşyaları bulup, uygun olan şekillerde kullanmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Alice ın intikamı Alice ın intikamı Alice, bir mağarada ölü bulundu. Bu ölümün sırrını çözmek ve Alice'in intikamını almak sizin elinizde. Gereken nesneleri bulup, kombine ederek kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Afacan Bebekler Afacan Bebekler Afacan bebekler ortalığı çok dağıtmışlar. Bütün bu dağınıklığın arasında, aşağıda gösterilen nesneleri bulmanız gerekiyor. Zamana karşı yarışacaksınız. Oyun fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaçma Okuldan Kaçma Oyunumuz üç aşamalı bir kaçma oyunu. Gerekli objeleri önce toplayıp sonra bir araya getirmeniz gerekiyor. Daha sonra da gerekli olan yerde kullanacaksınız. Bu arada süreye dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Odadan Kaçma Komik Odadan Kaçma Komik ve sevimli bir odadan kaçma oyunu ile tekrar karşınızdayız. Oda içinde muhtelif objeleri tıklayarak anahtarları bulun ve bir sonraki aşamaya geçelim.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Fare Fare Lola ve arkadaşlarını odadan çıkarmanız gerekli. Bunun için biraz da acele etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ofisden Kaçma Ofisden Kaçma Ofisden kaçmanın yollarını aramalısınız. Sıkıcı bir ofisde kim durmak ister ki ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Fare Kaçıyor Fare Kaçıyor Faremiz kapana kısılmış durumda. Ona kaçması için yardım edin. Bulduğunuz objeler ile ona kaçması konusunda yardm edebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tiananmen Meydanından Kaçış Tiananmen Meydanından Kaçış Çinde Tiananmen meydanında tanklar üzerinize geliyor. Ezilmemek için onlardan kaçmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otoban Kaçış Otoban Kaçış Arabaları öyle dizin ki kendi aracınızı bulunduğu yerden kaçırın.Fareyi kullanarak arabaların pozisyonlarını ayarlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaçma Zamanı Kaçma Zamanı Çöp adam kaçması gerek. Oyun içinde becerilerinizi sergileyerek ona yardımcı olun.Ok yön tuşları - Hareket, SPACE/CTRL tuşları - Seçme.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hırsızı Yakala Hırsızı Yakala Hapishaneyi koruyorsunuz ancak bu arada hırsızlar rahat durmuyor ve kaçmaya çalışıyolar. akaladığını her bir hırsız için puan toplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Restaurantdan Kaçış Restaurantdan Kaçış Bu restaurantdan kaçmanın tek yolu gizli objeleri ve anahtarları tespit etmek. Bakalım siz kaçabilecekmisiniz.Fare ile oda içinde gizli nesneleri bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Teröristlerden Kaçış Teröristlerden Kaçış Teröristler 2 militanı kaçırdılar ve hapis ettiler. Sizden istedikleri ise onları bulundukları yerden kaçırmanız.Oyun içindeki gizli objeleri bularak adım adım kaçışa hazırlanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saunadan Kaçış Saunadan Kaçış Sauna oda sıcaklığı 210 C ye ulaştı. Bu sizin için tehlike acilen çıkmanız gerekli.Gizli nesne ve anahtarları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Madenden Kaçma Madenden Kaçma Madenlerde kaçmak için türlü denemeler yapmanız gereki.Fare ile gizemleri bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaçış Yolu Kaçış Yolu Tüm engelleri aşın ve çıkış yolunu bulmaya çalışın .Yukarı ok tuşu - Zıplama.Sol / sağ + Yukarı ok tuşu - Hareket.SPACE tuşu - Şarj et.Aşağı ok tuş - Ateş et.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

3D Tünelden Kaç 3D Tünelden Kaç 3 Boyutlu oyun olan bu tünel geçişinde fare ile hareket ederek tünel içinde döner çemberlerin boş deliklerinden geçmeye çalışın.Fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süpriz Kaçış Süpriz Kaçış Bu odadan çıkmanın bir yolu varmıdır ? Bunun cevabı sizde. Gizli objeleri bularak odadan kaçmaya çalışınız.Oyun da objeleri bulmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

1/2