Mahkumu Kurtar

Mahkumu Kurtar Oyunu Oyna

Mahkumu Kurtar ; İdamla ölüme yitilen kadını kurtarmak ister misin? Yapman gereken atacağın oklarla ipi kesmen. Kadını vurmamaya dikkat etmelisin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mahkumu Kurtar Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Nişan Oyunları

Mahkumu Kurtar Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tavşan Kurtar Tavşan Kurtar Yavrularını kurtarmak isteyen tavşana yardımcı olmak istersen şemsiyeyi yönlendir ve yavru tavşanları kutuya düşür.Yön tuşları ile oynayın.

Süngerbob Prensesi Kurtar Süngerbob Prensesi Kurtar Kahraman Süngerbob geçmiş zamanda. Denizatının üzerinde, şövalyelerle savaşıyor. Prensesi kurtarmak için şövalyeleri yenip bonusları toplamalı. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, enter tuşuyla hamle yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şimşek Mekkuini Kurtar Şimşek Mekkuini Kurtar Araba yarışında şarampole yuvarlanmış olan araçlara yardım ederek onları çekmek için çabalıyoruz.

Şimşek McQueen Kurtarma Şimşek McQueen Kurtarma Şimşek McQueen Kurtarma oyunumuzda Mater, Şimşek McQueen'i düştüğü yerden kurtarmaya çalışıyor. Haydi onun çekme halatını doğru açıyla ve uygun hızda fırlatmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Prensesi Kurtar Prensesi Kurtar Tutsak Prenses kendisini kurtarmanız için sizi bekliyor. Haydi, gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak hem prensesi kurtarın hem de kendinizi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Ünlü Power Rangers kendilerine verilen bir kurtarma görevi için görev başına geçtiler. Aksiyon dolu bu oyun le keyifli vakit geçireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Noel Babayı Kurtar Noel Babayı Kurtar Noel Baba çok zor durumda ve yardımınıza ihtiyacı var. Bütün yolu tamamlamalı ve tuzaklara düşmemeli. Bu pek kolay olmayacak. Haydi Noel babaya yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, SHIFT tuşuyla koşuyor ve SPACE tuşuyla işlem yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Prensesi Kurtar Mario Prensesi Kurtar Mario Prensesi Kurtar Oyunumuzda, Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun üzerinde bulunan kalpleri toplamalıdır. Tüm engelleri aşarak prensesin yanına gitmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna giriş yapıp ilk bölümden başlayarak YÖN TUŞLARI yardımı sayesinde mario'yu kontrol etmelisiniz. Mario oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Kurtar Mario Kurtar Maryo yine bir macera içinde . Bu sefer peşinde bir hayalet var. Onu bu hayaletten kurtarmanız gerekli. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mahkumu Kurtar Mahkumu Kurtar İdamla ölüme yitilen kadını kurtarmak ister misin? Yapman gereken atacağın oklarla ipi kesmen. Kadını vurmamaya dikkat etmelisin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kurtarma Zeplini Kurtarma Zeplini Askerlerinizden bazıları çok zor yerlerde mahsur kaldılar. Onları zeplinle toplamanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla ip sarkıtıyorsunuz. Haydi askerlerinizi daha fazla bekletmeden kurtarın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kurtarma Kanalları Kurtarma Kanalları Oyunumuzda küçük çocuğu toprağın altından kurtarmak için kanallarla yol açıyorsunuz. Gelen boruları olduğu gibi kullanmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla boruyu koyacağınız yeri belirliyor, SPACE tuşuyla yerleştiriyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kurtarıcı Ejderha Kurtarıcı Ejderha Arkadaşlarınız çete tarafından binanın en tepesine kaçırıldı. Onları bulup kurtarmanız gerekiyor. Gerektiğinde ejderha olma gücünüzü kullanın. Ok tuşlarıyla sağa sola hareket edip zıplayacaksınız. N tuşu butonlara basıyor. B tuşu karete yapıyor. Space tuşu sizi ejderhaya çeviriyor. Ejderha iken N tuşu ateş püskürtüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kral Penaltı Kurtar Kral Penaltı Kurtar Penaltı atarak rakipleriniz ile süper bir maçın sonunda yenen tarafı belirlemeye çalışıyorsunuz. Karşı takımı seçin ve penaltı atışı yapın. 9 penaltı atışından en iyi atışı yapan takım maçın galibi olarak şampiyon seçilecek. Çok ustaca penaltılar atmanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Koyunları Kurtar Koyunları Kurtar Oyunumuzda bütün yüz ifadelerinin eşini biran önce bulmanız gerekiyor. Yoksa şirin koyuncuk asılı kalacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...