Bombacı İnek

Bombacı İnek Oyunu Oyna

Bombacı İnek ; Bombacı inek ile bütün hedefleri vurmanız gerekiyor. Hedefinizde düşman domuzlar var. İnekleriniz ile domuzların yaptıkları kuleleri uçurmanız gerekiyor. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bombacı İnek Kral Oyunu 377 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -12 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Nişan Oyunları

Bombacı İnek Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Bombacısı Zombi Bombacısı Yapmanız gereken bulunduğunuz noktadan yapacağınız bomba atışları ile zombileri yok etmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yüzen İnekler Yüzen İnekler Yüzen İnekler boğulmaktan çok korkuyor. Haydi onları kurtarın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uzay Bombacısı Uzay Bombacısı Uzay Bombacısı, bildiğiniz klasik bir oyunun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın. Tiryakisi olacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sinekleri Yakala Sinekleri Yakala Çubuklarla sinekleri yakalayacaksınız. Her yakaladığınız sinek için süreniz uzuyor. Bakalım çubukları ne kadar iyi kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sinekleri Avla Sinekleri Avla Bu güzel şirin garsonumuz restoranta girmiş olan sinekleri avlaması gerek. Her bir avladığınız sinek size puan olarak geri dönecektir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sinek Jelly Sinek Jelly Sinek jelly oyununda çizgi film kahramanı jelly ile sinek avına çıkacaksınız. Play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Sonrasında ise üç karaterden boylarına göre zıplamalar yapıp sinekleri fileye doldurmalısınız.

Sinek Avcısı Sinek Avcısı Kurbağa sineklerle besleniyor. Haydi koca göbekli kurbağanın sinekleri yakalamasına yardım edin. Bakalım kaç sinek avlayabileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Pyro Bombacı Pyro Bombacı Pyro Bombacı oyunu

Kaçak İnek Kaçak İnek Çiftlikten kaçan ineği bulmanız gerekiyor. Firari inek çok zor bir yere saklandı. Yirmibeş levelden oluşan labirentte inekleri arıyorsun. İneği bulman için zorlu levelleri geç ve ineği bul. Her etap daha da zorlaşıyor. Saklı inekleri bularak tekrar çiftliğe getirmelisin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

İnekleri Kurtar İnekleri Kurtar İnekleri Kurtar oyunumuzda, uzaylılar inekleri çalıp gemileriyle kaçıyorlar. İnekleri çalmadan onları vurmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

inekler ve Denge inekler ve Denge İnekler deniz üzerine attığınız kütüklerin üzerinde dengede kalmak zorundalar. Bunun için kütükleri ve tahtaları üzgünce yerleştirip üstüne inekleri dengeli bir şekilde oturtmalısınız.

inek Uçuyor inek Uçuyor Çılgın inek traktörler üzerinden uçarak rekor kırmaya doğru koşuyor. Ona bu atlayışında destek olmanız gerekli A ve S tuşları - Koşmak için, D tuşu - Zıplamak vede F tuşu - Geri çekilme için kullanılacaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bombacı Tom ve Jerry Bombacı Tom ve Jerry Bombacı Tom ve Jerry Oyunumuzda, Tom ve Jerry kahramanlarından olan Jerry,yeni bir maceraya atılarak bomberman oluyor. Patlattığınız kutular içinden çıkan eşyaları toplamanız gerekiyor. Kedilere dikkat etmelisiniz. Uygun anı yakaladığınızda kedilerin bulunduğu alana da bomba yerleştirerek patlatmaya çalışmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu başlattıktan sonra Jerry'i W,A,S,D, TUŞLARI ile kontrol ettirebilir,SPACE TUŞU ile ise bomba bırakarak alandaki kutuları patlatmasını sağlayabilirsiniz. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bombacı Süngerbob Bombacı Süngerbob Önce karakterinizi seçeceksiniz. Patrick, Squidward, Sandy ya da Süngerbob. Ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla bomba bırakacaksınız. Çıkan bonusları toplayarak farklı güçlere sahip olun..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Bombacı Sünger Bob Bombacı Sünger Bob Sünger bob, yeni maceraları ile sizlerle buluşuyor Bu kez mesleği Bombacılık, arkadaşları ona Bombacı sünger bob diyorlar.Yön Tuşları ile yönlendirin.Space tuşu ile bombayı bırakın!