Ayyaş Nişancı

Ayyaş Nişancı Oyunu Oyna

Ayyaş Nişancı ; Ayyaş Nişancı oldukça komik bir karakter. Durmadan içki içen ayyaş adam ile hedefleri vurmalısınız. Oyuncumuz ayyaş olduğundan dolayı hedefi vurmakta zorlanıyor ve sizin yardımınızı istiyor. Adamın kafasında ki elmaları vurmanız gerekiyor. Çocuklar içki çok kötüdür, kahramanımız ayyaş olabilir ama içki her kötülüğün kaynağıdır. Mouse ile nişan alın ve elmaları vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ayyaş Nişancı Kral Oyunu 915 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Nişan Oyunları

Ayyaş Nişancı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tilki Nişancı Tilki Nişancı Sıkı bir nişan beceriniz var ise bu oyun tam size göre. Nişan alın ve hedefleri tek tek vurun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Nişancı Süper Nişancı Teröristler üs bölgenize baskın verdi. Size verilen süre içerisinde üssün bölgelerini temizleyip diğer bölgelere geçin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Power Rangers Nişancı Power Rangers Nişancı Power Rangers kahramanı ile nişan alarak yiyeceklerin üzerine atlayın. Power Rangers kahraman ile yiyeceklerin hepsini yakalayın ve sonraki levelde bulunan yiyecekleri toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Tim Nişancısı Özel Tim Nişancısı Oyunumuzda sniper olarak oynuyorsunuz. Birçok düşmanı öldürmeli ve kameraları yok etmelisiniz. Fakat dikkat edin alarm durumunda A tuşuna basarak kamufle olun. S tuşuyla tekrar ayağa kalkıp fare ile nişan alarak ateş edin. Space tuşuyla zoom yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Özel Harekat Nişancısı Özel Harekat Nişancısı Özel Harekat Nişancısı ile azılı suçlu bir gangsteri vurmanız isteniyor. Tam kafadan vurun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Orman Nişancısı Orman Nişancısı Ormanın içinde sipere yatmış asker ile bütün düşmanlarınızı tek tek temizleyin. Süper asker ormanda çok gizli bir yere pusu yaptı ve bütün düşman askerlerini oradan keskin nişancı tüfeği ile öldürecek. Keskin nişancı tüfeğiniz ile nişan alın ve düşmanları tek tek yok edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Nişancı Sünger Bob Nişancı Sünger Bob Sünger bob ve oklarını kontrol ederek ormanda karşınıza çıkan hedefleri SPACE tuşu ile vuruyorsunuz. Dikkatli olun okunuz sayılı ve bütün hedefleri vurmalısınız.

Nişancı Şirin Nişancı Şirin Şirinler kasabasında bir nişancı şirin eksikti oda sayemizde oldu çocuklar. Nişancı şirin yaramazlık yapan şirinlere ceza veriyor. Etaplar değiştikçe silahlarınız da gelişiyor. A ve D tuşları ile hareket edip Mouse ateş ediyor, Space tuşuyla da silahınızı dolduruyorsunuz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Nişancı Noel Baba Nişancı Noel Baba Nişan alarak hedef tahtasını vurmaya çalışın. Her bir seviye tamamlandıktan sonra bir sonrakine geçmeniz gerek. Açı ve gücü doğru ayarlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Keskin Nişancı Keskin Nişancı Keskin nişancı olarak atış yarışmalarına katılıyorsunuz. Gittikçe hızlanmanız gerekiyor. Mouse ile ateş edebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

En Süper Nişancı En Süper Nişancı Ordunun en süper nişancısı olan bu adam ile düşmanlarınıza suikast düzenleyeceksiniz. Düşmanlarınız çok akıllı ve sizlere karşı savaşıyorlar. Keskin nişancı tüfeğiniz ile hepsini tek tek avlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Ben 10 Keskin Nişancı Ben 10 Keskin Nişancı Ben 10 ok atışında çok usta. Siz de en sevdiğiniz süper kahramanla birlikte canavarlara ok atın ve ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu ispatlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Balon Nişancısı Balon Nişancısı Balon patlatmak için büyük top mermileri kullanacaksınız. Topu balonlara doğru nişanlayın ve doğru zamanda balonları vurun. Balonların hepsini tek tek patlatın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Ayyaş Nişancı Ayyaş Nişancı Ayyaş Nişancı oldukça komik bir karakter. Durmadan içki içen ayyaş adam ile hedefleri vurmalısınız. Oyuncumuz ayyaş olduğundan dolayı hedefi vurmakta zorlanıyor ve sizin yardımınızı istiyor. Adamın kafasında ki elmaları vurmanız gerekiyor. Çocuklar içki çok kötüdür, kahramanımız ayyaş olabilir ama içki her kötülüğün kaynağıdır. Mouse ile nişan alın ve elmaları vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna