Cehennem Motoru

Cehennem Motoru Oyunu Oyna

Cehennem Motoru ; Cehennem motoru ile zorlu yollarda ilerleyerek, akrobatik hareketler yapacaksınız. Başarılı bir şekilde bütün yolları geçin. Cehennem motorunu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. 1,2,3,4 ve 5 tuşlarıyla akrobatik hareketler yapacaksınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Cehennem Motoru Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Motor Oyunları

Cehennem Motoru Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Motoru Zombi Motoru Zombi motoruna binin ve motorcunuz ile bütün rakiplerinizi geçin. Zombi motorunu sürmek hiçte kolay olmayacak. Bütün engelleri aşmanız gerekiyor. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Temel Reis Motoru Temel Reis Motoru Tüm çocukların çok sevdiği ve çigi filmlerini izlediği ıspanak kahramanı temel resi ile yepyeni ve eğlenceli bir macera sizleri bekliyor bu oyunda yapmanız gereken engelleri aşıp yarış sonuna ulaşmak.

Simpson Motoru Simpson Motoru Simpson ile motorda çatılarda, direklerde, tehlikeli köprülerde gezeceksiniz. Motorun dengesini çok iyi ayarlamalısınız yoksa çatılardan veya köprülerden geçerken aşağı düşerek oyunu kaybedebilirsiniz. Play ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Tekrar Play ile oyuna girmiş olacaksınız. Yön tuşları ile Simpson ile motoru sürün. Eğer oyunu kaybedersiniz dönen ok butonuna tıklayın. Leveli geçmeniz halinde diğer levele geçmen için Next level demeniz gerekiyor. Aşağı ve yukarı yön tuşları ile kahramanını motorunun hızını kontrol ederek Sağ ve sol yön tuşları ile motorun eğimini ayarlayabilirsiniz. Kazandığınız puanlar sol alt köşede görünecektir. Mükemmel bir motor sürüş keyfi için hemen Simpson ile motora geçin ve yarışı başlatın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Motoru Mario Motoru Mario Motoru Oyunumuzda, Mario ile bitlikte Mario Motoru sürün ve platformları geçin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Mario oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kış Motoru Kış Motoru Bu motor her türlü hava şartlarında bile yol alabiliyor,isterse metrelerce kar olsun yinede gider.Yön tuşları ile oynayın.

Hobo Cehennem Zebanileri Hobo Cehennem Zebanileri Hobo her zaman olduğu gibi yine maceralarda. Cehennem zebanileri ile dövüşmek istiyor. Hobo ile düşmanlarınızı yenin. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin. Sağ alt taraftaki hoperlör simgesine tıklarsanız oyunun sesini kısmış olursunuz. Oyun yüklendikten sonra Play seçeneğine tıklayın. Ardından tekrar Play seçeneğine tıklayarak zorluk seçimi yapın. Easy (basit), Normal, Hard (zor) seçeneklerinden birini seçin. Kral Oyun Ekibi Hard seçeneği ile oyunu oynadı. Düşmanlarınız da kırbaç olduğu için çok yaklaşmamanız gerekiyor. Yön tuşları ile kıvrak hareketler ile düşmana yaklaşın ve A,D tuşları ile atak yaparak onları pataklayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Cehennemden Kaçış Cehennemden Kaçış Cehennemden kaçış hiç kolay değil. Ölmeden, esirleri kurtarmanız gerekiyor. CTRL tuşuyla ateş ediyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. SHIFT tuşuyla silah değiştiriyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cehennem Motoru Cehennem Motoru Cehennem motoru ile zorlu yollarda ilerleyerek, akrobatik hareketler yapacaksınız. Başarılı bir şekilde bütün yolları geçin. Cehennem motorunu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. 1,2,3,4 ve 5 tuşlarıyla akrobatik hareketler yapacaksınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Cehennem Dövüşçüsü Cehennem Dövüşçüsü Oyunumuzda, çok güçlü düşmanlara karşı dövüşeceksiniz. Karakterinizi oyunun başında W ve X tuşlarıyla seçiyorsunuz. W,S,X,B,N tuşlarıyla da hareket edip dövüşüyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ben 10 Motoru Ben 10 Motoru Ben 10 ile süper motora atlayın ve maceralarla dolu levelleri geçerek Süper Kahraman Ben 10 olmasını sağlayın. Play butonuna tıklayarak oyuna girin. Tekrar Play butonu ve ardından Level 1 seçin ve oyuna başlayın. Ben 10 ile Yön tuşları yardımı ile motoru kullanın. Ben 10 Motoru ters takla atarsa patlar ve oyunu kaybedersiniz. Toplamda on hakkınız olacaktır. Hep topladığınız Ben 10 İtemi size yüz puan kazandıracaktır. Başarılı bir şekilde leveli geçin ve diğer levelde Ben 10 ile şampiyon olun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Batman Motoru Batman Motoru Batman Motoru ile zorlu parkurları geçmelisiniz. Motorunuz çok güçlü ama engellerde motorunuzu devirecek kadar zorlu olacaktır. Oyunun yüklenmesinin ardından nick (takma isim) yazarak level seçim ekranına gelin. Biz kral oyun yazdık. Ardından oyun da toplam 21 farklı level olacak ve bunlar atlamalıdır. Level 1 ile seçim yapın ve Play butonuna tıklayın. Batman ile motor devrilmeden etapları geçmeye çalışıyorsunuz. Yön tuşları yardımı ile motoru kontrol edin. Engeller sizi motordan düşürecektir bunlara çok dikkat edin. Parkuru ne kadar kısa sürede tamamlarsanız o kadar iyi puan alırsınız ve diğer levele geçmek için Next level butunonu kullanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna