Motor Oyunları

0/1

Motor Oyunları Birbirinden güzel motor oyunları, bisiklet oyunları, kaykay oyunları ve motorsiklet oyunları kral oyun Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Kış Motoru Kış Motoru Bu motor her türlü hava şartlarında bile yol alabiliyor,isterse metrelerce kar olsun yinede gider.Yön tuşları ile oynayın.

Temel Reis Motoru Temel Reis Motoru Tüm çocukların çok sevdiği ve çigi filmlerini izlediği ıspanak kahramanı temel resi ile yepyeni ve eğlenceli bir macera sizleri bekliyor bu oyunda yapmanız gereken engelleri aşıp yarış sonuna ulaşmak.

Sevgiline Ulaş Sevgiline Ulaş Bisiklet ile sevgilisinin yanına gidecek olan çocuğu YÖN TUŞLARI ile yönlendireceksiniz. Sevgilinin yanına giderken mutlaka çiçekçiden bir bir demet çiçek almalısın. Sevgilinin yanına giderken zorlu yollarda ilerlemek biraz sıkıntı olabilir. Diğer bisikletli çocuklara çarparsan yada duvara vurursanız oyun başa döner ve sevgilinize ulaşamazsınız.

Motor Kurye Motor Kurye Motokurye evrakları yetiştirmeye çalışıyor. Shredder a yakalanmadan onu yolun sonuna ulaştırın.Oyun fare ile oynanır.

Hızlı Motor Yarışı Hızlı Motor Yarışı Süper hız motorlarıyla yarışacağın harika motor oyunu. motor sürücüsüyle birlikte hız motorunu sürerek rakiplerinle yarış ve hepsini geç.

Profosyonel Motorcu Profosyonel Motorcu Engelleri dengenizi koruyarak aşıp, bitiş noktasına motorunuzun üzerinde ulaşmalısınız.

Dağda ATV Dağda ATV Atv motoru engellerle dolu yolda sürerek devirmeden ilerle ve kısa sürede bitiş noktasına ulaş.

Yıkıcı Atv Yıkıcı Atv Yıkıcı Atv ile acımadan önünüze gelen tüm arabaları ezin, patlatın, yıkın ve geçin. Yön okları ile atv nizi kontrol edebilirsiniz. Space tuşu ile atvyi zıplatabilirsiniz. Nitro tüplerini almaya başladığınızda space tuşuna basarak sıçrayıp hızlanın.

Harley Davidson Motorlu Polis Harley Davidson Motorlu Polis Harley Davidson Motorlu Polis Oyunumuzda, şehrin altını üstüne getiren polis memuru şimdi motoru ile suçluların peşinde. Bu güzel oyunda engelleri aşmalı ve keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile polisimiz motoru kontrol ediyor. Motor oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akrobasi Motorları Akrobasi Motorları Akrobasi Motorları Oyunumuzda, motorcu akrobat çok zorlu engelleri aşıyor. Motoru çok iyi kullanan akrobata ok tuşlarıyle ayrdım edin. Motorun dengesini bozmadan engellerşi geçerek aşamaları bitirin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunu oyna. Motor oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akrobatik Naruto Akrobatik Naruto Çizgi film karakteri Naruto, bisikleti ile akrobatik hareketler yapıyor. Yön tuşları ile Naruto'yu kontrol edin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Mario Altınları Topla Mario Altınları Topla Mario bu süper hızlı moturu ile eğlenceli bir altın gezintisine çıkıyor. Motoru büyük bir dikkat ile sürerek yoldaki altınların hepsini toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Akrobatik Motor Akrobatik Motor Akrobatik hareketler yapan motoru kontrol etmek hiçte kolay değil. Start game tuşuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Tutorial seçeneği ile tanıtım bölümünde oyunun nasıl oynanacağına dair bilgiler elde edebilirsiniz. The starter seçeneği ile oyunu oynamaya başlarsınız. Yön tuşları ile motorun kontrolünü sağlayacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Temel Reis Ispanakları Topla Temel Reis Ispanakları Topla Temel Reis ile arazide engebelere dikkat ederek bütün ıspanakları toplayın. Ispanakları topladıkça Temel Reis daha da güçlenecek. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pokemon Bisikleti Pokemon Bisikleti Pokemon Eğitmeni olan Misty ile bisikletinize binin ve rakipleriniz ile yarışın. Levelli yarışlarda bütün rakiplerinizi geçmeniz gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Engelli Dağ Motorcusu Engelli Dağ Motorcusu Akrobatik hareketler yapmayı seven motorcu ile dağ yollarında engellere karşı akrobatik hareketler yapın. Yön tuşları ile akrobasi motorunuzu kontrol edin ve X tuşu ile motorun turbo özelliğini kullanın.. Upgrade seçeneğini seçerek motorunza geliştirmeler takabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Simpson Bisikleti Simpson Bisikleti Simpson kahramanı Bart ile verilen süre içerisinde varış noktasına ulaşmak istiyorsunuz. Bart bisikleti ile eğlenceli yollarda ilerliyor ama dikkat edin engele takılırsanız tekrar başa dönmek zorunda kalırsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Motorsikletli Tarzan Motorsikletli Tarzan Tarzan ile ormanda motor gezintisine çıkın. Engellere, yola, düşmanlarınıza dikkat ederek motorunuz ile gezin. Yön tuşları ile motoru sürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Motorcu Hello Kitty Motorcu Hello Kitty Motor sürecek olan Hello Kitty ile motor kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Motorcu olmak isteyen Hello Kitty çok tatlı. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Batman Süper Motor Batman Süper Motor Batman ile süper motoru seç ve yarışa başla. 8 farklı level ve 8 farklı motor seni bekliyor. Levelleri geçtikçe daha iyi motorun olacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Amigo Bisikleti Amigo Bisikleti Maçtan çıkan Amigo Çocuk ile eğlenceli bir bisiklet macerasında geziyorsunuz. Yön tuşları ile bisikleti kontrol ederek X tuşu ile süper motor açın ve Z tuşu ile su tabancası ile su fışkırtın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Simpson Motoru Simpson Motoru Simpson ile motorda çatılarda, direklerde, tehlikeli köprülerde gezeceksiniz. Motorun dengesini çok iyi ayarlamalısınız yoksa çatılardan veya köprülerden geçerken aşağı düşerek oyunu kaybedebilirsiniz. Play ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Tekrar Play ile oyuna girmiş olacaksınız. Yön tuşları ile Simpson ile motoru sürün. Eğer oyunu kaybedersiniz dönen ok butonuna tıklayın. Leveli geçmeniz halinde diğer levele geçmen için Next level demeniz gerekiyor. Aşağı ve yukarı yön tuşları ile kahramanını motorunun hızını kontrol ederek Sağ ve sol yön tuşları ile motorun eğimini ayarlayabilirsiniz. Kazandığınız puanlar sol alt köşede görünecektir. Mükemmel bir motor sürüş keyfi için hemen Simpson ile motora geçin ve yarışı başlatın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Motor Yarışı Motor Yarışı Yarış motoru ile süper güçlü yarışçılar ile yarışacaksın. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından çıkan menüde Başlat seçeneğine tıklayın. Oyunun menüsü Türkçe olduğundan dolayı kullanımı kolaydır. Yön tuşları ile yarış motorunu kontrol ederek Space (boşluk) tuşu ile de yavaşlayabilirsiniz. Parkurdaki çukurlara takılırsanız hızınız çok düşecektir. Zıplama yerleri ise size çok hız kazandıracaktır. Öğretici modun ardından parkur seçimi yapın. Dünya klasmanı, Acemi, Profesyonel modlar vardır. Profesyonel modda güçlü rakipler, Dünya Klasmanın da ise süper güçlü yarışçılar ile yarışacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Batman Motoru Batman Motoru Batman Motoru ile zorlu parkurları geçmelisiniz. Motorunuz çok güçlü ama engellerde motorunuzu devirecek kadar zorlu olacaktır. Oyunun yüklenmesinin ardından nick (takma isim) yazarak level seçim ekranına gelin. Biz kral oyun yazdık. Ardından oyun da toplam 21 farklı level olacak ve bunlar atlamalıdır. Level 1 ile seçim yapın ve Play butonuna tıklayın. Batman ile motor devrilmeden etapları geçmeye çalışıyorsunuz. Yön tuşları yardımı ile motoru kontrol edin. Engeller sizi motordan düşürecektir bunlara çok dikkat edin. Parkuru ne kadar kısa sürede tamamlarsanız o kadar iyi puan alırsınız ve diğer levele geçmek için Next level butunonu kullanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Motocross Motocross Motocross akrobatik hareket yapan motorcular ile yarışacaksın. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın. Burada ilk başladığınız için Level 1 ile başlarsınız. Diğer levellere geçmek için yüksek skorlar gerekiyor. Energy hareket yeteneğiniz gösterir. Tamamı biterse oyunu kaybedersiniz. Havadayken 1,2,3,4,5,6,7 tuşları ile akrobatik hareketler yaparsanız. Akrobatik hareketleri tamamlayın ve oyunu kazanın. Yön tuşları ile motoru sürebilir, Space tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Motor Sür Motor Sür Motorcu ile zorlu çöl yollarında ilerliyorsunuz. Çöl yollarının zorluğunu geçmeniz gerekiyor. Motor ile kaza yapmadan bütün çöl yollarını geçin. Motoru Yön tuşlarıyla sürüyorsunuz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Engelli Motor Sürme Engelli Motor Sürme Engelli yollarda motor süreceksin. Motorun ile bütün engelli yolları aşman gerekiyor. Kaza yapmadan bütün etapları tamamla. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Motorsiklet Yarışı Motorsiklet Yarışı Motorsikletin ile maceralı bir yarışa katılıyorsun. Motorsiklet ile gece zorlu parkurlarda yarışacaksın. Gece yarışları hiçte kolay olmayacak. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Bisiklet Sürme Bisiklet Sürme Bisikletine bin ve engelli yollarda ilerle. Bisikletin ile kaza yapmadan yarışı tamamlaman gerekiyor. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Cehennem Motoru Cehennem Motoru Cehennem motoru ile zorlu yollarda ilerleyerek, akrobatik hareketler yapacaksınız. Başarılı bir şekilde bütün yolları geçin. Cehennem motorunu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. 1,2,3,4 ve 5 tuşlarıyla akrobatik hareketler yapacaksınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

0/1