Uçan Süper Mario

Uçan Süper Mario Oyunu Oyna

Uçan Süper Mario ; Bildiğimiz mario oyunlarından ama tek farkı mario uçuyor.Roketle uçuyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçan Süper Mario Kral Oyunu 4200 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 17 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Mario Oyunları

Uçan Süper Mario Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yeni Süper Mario Yeni Süper Mario Mariodan güzel bir macera oyunu daha. Engellere ve rakiplerine yenik düşmeden bölümleri geçmelisin. Bazı yerlerde yüksek zıplaman gerekebilir, S tuşunu basılı tut ve A tuşu ile zıpla. Boşluk tuşu Pause/Mola oyuna geri dönmek için Return to Game tıklamalısın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

UFO Mario UFO Mario Mario bombacı oldu bütün düşmanlarını Mario UFO ile attığı bombalar ile havaya uçuruyor. Marionun bütün düşmanlarını bombalarınız ile havaya uçurun. Mario ile bombalama yaparken bombaların size gelmemesine çok dikkat edin. Bombalar size gelirse sizde patlarsınız. Oyunun yüklenmesinin ardından Play ile ana menüye giriş yapın. Ardından Start butonuna tıklayın. Next level ile levelleri atlarsanızın. Yön tuşları ile Marioyu kontrol ederek Space (boşluk) tuşu ile bombaları bırakacaksın. Nişan alın ve bombayı bırakın Marionun bütün düşmanları patlasınlar. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uçan Süper Mario Uçan Süper Mario Bildiğimiz mario oyunlarından ama tek farkı mario uçuyor.Roketle uçuyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Kuzular Uçan Kuzular PLAY GAME yazısına tıklıyoruz ardından FARE kullanarak sapana koyduğumuz yumurtaları uçan kuzulara atıp onları düşürüyoruz

Uçan Kutucuk Uçan Kutucuk Uçan kutuyu çıkış noktasına fırlatmanız gerekiyor. Ama sadece ilk bölümde birkerede çıkış noktasına ulaşabilirsiniz. Daha ilerki bölümlerde kutuyu güzel fırlatmalısınız. Mouse ile kutuyu kontrol edebilirsiniz. Bazı bölümlerde ise birden çok kutu oyunun içinde olduğu için kafanız karışabilir.

Uçan Koyun Uçan Koyun Komik vede uçan bir koyun. Önce koyunu zıplatın. Sonra fare ile sağ sol yapmanız yeterli. Elmadan elmaya güç alarak en üst noktaya çıkaralım.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Uçan Köpek Uçan Köpek Köpek kemikleri toplamaya çalışıyor. Sizde onu top gibi fırlatıyorsunuz. En çok kemiği toplamaya çalışıp, en yüksek puana ulaşmaya çalışın.

Uçan Karınca Uçan Karınca Karıncanın uçarak yiyecek toplamasını sağlayın. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Kaplumbağa Uçan Kaplumbağa Sevimli yeşil kaplumbağayı en uzak noktaya fırlatmanız gerek. Bunun için bulunduğu yerin sol tarafını tutun ve sola çekin fırlasın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Uçan Hamster Uçan Hamster Oyunumuzda minik hamsterları en uzağa fırlatmaya çalışacaksınız. Fareye tıklayınca zıplıyor, tekrar tıklayınca da sapanla atıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk renkli şişeye ulaşmalı. Haydi, sol üstteki şişelerde bulunan renkleri kullanarak cisimleri oynatın ve domuzcuğu uçurun. Her renk değiştirdiğinizde, önceki hamleleriniz de tekrarlanacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Dango Uçan Dango Çok eğleneceğiniz komik bir oyun. Elinizdeki çivileri balonlara fırlatın.CLICK ZONE yazılı yere tıklayıp şişleri balonlara takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Biberonlar Uçan Biberonlar Oyununda, biberonları paraşüte değmeden bebeğe yakalatın. Bulutları da bebeğe değmeden paraşüte alın. Sol taraftaki çubuk kırmızı olduğunda, bebeği sallayarak balonların üstüne kusturun ve balondaki puanı da kazanın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Uçan Ben 10 Uçan Ben 10 Oynamak istediğimiz karakteri seçip oyuna başlıyoruz FARE kullanarak uçan aletimiz ile birlikte düşmanları vuruyoruz.

Uçan Balonlu Macera Uçan Balonlu Macera İçi sıcak hava dolu olan bu uçan balon sizleri seyahate çıkarmaya hazırlanıyor. Güzel bir gezinti için havalanacağınız bu güneşli ve aydınlık günde balonun objelere çarparak patlamaması için azami çaba gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..