Mario Oyunları

0/3

Mario Oyunları Bir zamanlar herkezin sevdiği süper mario oyunları ile karşınızdayız. Süper mario oyunlarının hepsini kral oyun Kraloyunu.net de oynayın.

Dino Mario Dino Mario Dino Mario çok eğlenceli bir oyun. Eski Mario oyunlarını sevenler bu oyuna bayılacaklar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dave Ormanda Dave Ormanda Dave ormanda bütün anahtarları toplayarak yukarıdaki kulübesine ulaşmaya çalışıyor. Haydi ona yardım edin. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Mario Yeraltı Savaşı Süper Mario Yeraltı Savaşı Süper mario yeraltı savaşı ile sevenlerine ayrı bir macera yaşatacak. Engin dehlizlerin içinden geçen süper mario, karşısına çıkan avatar ve canavalardan kurtulacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Altın Avı Mario Altın Avı Maden ustası Mario şimdide altın madencisine benzer bir şekilde altın avına girişti. Altınları tek tek toplayıp puan ve para kazanması için çaba sarfedecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Gökyüzünde Mario Gökyüzünde Mario kaplumbağanın üzerine basarak zıplamaya çalışıyor. En yüksek nereye kadar çıkabilir sizce ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Gizemli Evde Mario Gizemli Evde Mario bu sefer gizemli bir eve girdi. Çeşir çeşit macera ve aksiyonlar içinde kendisini koruyacak ve altınları toplayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bayan Sonic Bayan Sonic Bayan sonic ile mari tarzı bir oyuna başlayacaksınız. Yine mari maceraları gibi yolda ilerleyecek bayan sonic muhtelif altınlar ve paralar toplayacak. x tuşu ile zıplayın ok tuşları ile ilerleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaykaycı Mario Kaykaycı Mario Mario kış turnuvaları için katıldığı organizasyonda kaykaycı mario adı ile piste çıktı. Günlük durumu dahi seçebileceğiniz bu ortamda marioyu yönlendirerek kayak yapmasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Go Kart Mario Go Kart Süper Mario gokart oyunu ile mario sevenlerini tekrar pc başına getiriyor. Sahip olduğu gokart aracı ile yine zararlıların arasından geçmeye çalışıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Mario Macera Süper Mario Macera Süper mario macera oyunu ile yine karşımızda. Mario ile yine yükseklere zıplayarak engelleri aşın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Yıldızları Yakala Mario Yıldızları Yakala Mario bu oyunda yıldızları yakalamaya çalışıyor. Beraber bu oyunu oynayın. Her etabı tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Ülkesi Mario Ülkesi Mario oyunları ile yine sahnede. Yine maceradan maceraya koşuyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Prenses Mario Prenses Mario Bu sonic oyunda kurtarıcı kahraman Mario yerine prenses. Bakalım prenses kötü kalpli krala karşı gelebilecekmi ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Dünyası Mario Dünyası Mario sahnede. Mario dünyası oyunu ile mario oyunları nı sevenler için hazırlanmış güzel bir mario oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Macerada Mario Macerada Mario benzeri maceralardan birisi daha. Düşmanlarınızı dondurun ve onları büyük kar topu ile etkisiz hale getirerek puanlar kazanın.Ok yön tuşları ve SPACE tuşunu kullanarak oyunu oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Kurtar Mario Kurtar Maryo yine bir macera içinde . Bu sefer peşinde bir hayalet var. Onu bu hayaletten kurtarmanız gerekli. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Zıpla Mario Zıpla Güzel br süper maryo oyunu . Oyun içinde maryo yine maceradan maceraya koşuyor. Çocuklar için güzel bir çocuk oyunu. Sonik oyunları ndan birisi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Mario 4 Süper Mario 4 Yine bir mario macerası oyunu.Ok yön tuşları - Hareket.A tuşu - Zıplama.S tuşu - Koşma ve yüksek zıplama.SPACE tuşu - Duraklama / menü.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gangster Mario Gangster Mario Mario oyunlarından birisi olan bu oyunda Mario bir ganster. W / A / S / D / Ok yön tuşları- Hareket.Fare - Nişan Al / Ateş Et.Shift tuşu - Koşma modu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Sokakta Mario Sokakta Farklı aşamaları olan bu maryo oyununda amacınız altınları toplamak!Ok yön tuşları - Hareket.A tuşu - Zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Karda Mario Karda Mariolar karda oyunu. Marioları zıplatmak için elinizden geleni yapınız..Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Buz Çağı Mario Buz Çağı Kafes içindeki arkadaşını kurtarmaya çalış.SPACE tuşu - ateş etOk yön tuşları - hareket / zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario nun Dünyası Mario nun Dünyası Çok eğlenceli bir Mario oyunu. A,S ve Yön yuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario ve Luici Mario ve Luici Yeni bir Mario oyunu daha.Yön Tuşları ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Silahlı Mario Silahlı Mario Mario silahla saldırıyor artık. X,C ve Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Tekparça Sütunlar Mario Tekparça Sütunlar Süper bir maro oyunu.A,S ve Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Mario Halloweena Karşı Süper Mario Halloweena Karşı Süper bir Mario macerası daha.Shift ve Yöntuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kağıtçı Mario Kağıtçı Mario Mario bu kes düşmanlarını kağıt gibi eziyor.Space ve Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Altın Toplayıcısı Mario Altın Toplayıcısı Marioyu bu sefer altın toplama görevinde buluyoruz. Space ve Yön Tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Civ Civ Mario Civ Civ Mario Süper marionnun civ civ versiyonu mükemmel bir oyun. Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/3