Makyaj Oyunları

0/3

Makyaj Oyunları Makyaj oyunları ile kızlararın makyajını yapabilirsiniz. Makyaj oyunları, kuaför oyunları, manikür oyunları, pedikür oyunları. Saç yapma oyunları, güzellik salonu ve bunun gibi bir çok kral oyun Kraloyunu.net oynayabilirsiniz.

SPA Merkezi SPA Merkezi Gelen müşterilere bakım yapacaksınız. Kazandığınız paralarla salonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Bazı bakımları uygularken, resmin altında müşteri gülümseyerek ya da somurtarak hangi ürünü istediğini belli ediyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövme Makyajı Dövme Makyajı Dövme Makyajı oyunumuz oldukça sıradışı. Güzel gözlere far yerine dövme yapıyorsunuz ve bu dövmeyi saç, piercing ve kaş modelleri ile tamamlıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzellik Salonunda Güzellik Salonunda Güzellik Salonunda makyaj yaptıran güzel modele en çok yakışan tarzı seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aman Yakalanma Aman Yakalanma Aman Yakalanma oyunumuzda, sevimli kız sabah işe geç kalıyor. Bu yüzden evden makyaj yapmadan çıkmak zorunda kalıyor. Haydi yolda polislere, ofiste de patrona ve iş arkadaşlarına yakalanmadan makyaj yapmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kışın Makyaj Trendleri Kışın Makyaj Trendleri Kışın Makyaj Trendleri oyunumuzda, güzel kız bu kışın moda makyajını yapacak. Fakat kendisine en çok hangi renklerin yakıştığına karar veremiyor. Haydi ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzel Tırnaklar Güzel Tırnaklar Güzel Tırnaklar çok göz alıcı. Haydi sıradışı ojeleri ve yapıştırmaları uygulayın. Bu güzel elleri tamamlamak için gereken yüzük ve bilezik gibi aksesuarları da unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şirin Kızın Makyajı Şirin Kızın Makyajı Şirin Kızın Makyajı oyunumuzda, şirin kız yeni imajını seçmek için yardımınızı bekliyor. Haydı ona en çok yakışan saç stilinden makyajına, giysilerinden ayakkabılarına kadar seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Nişan Makyajı Nişan Makyajı Nişan Makyajı heyecanlı gelin adayı için çok önemli. Çünkü düğününde yapacağı makyaj için bir hazırlık olacak aynı zamanda. Haydi ona yardım edin ve en çok yakışan tarzı seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövme Yaptır Dövme Yaptır Dövme Yaptır oyunumuzda, güzel kız bu yaz çıkacağı tatilde nasıl bir dövme yaptıracağına bir türlü karar veremiyor. Haydi hem kıyafetlerin hem de dövme modellerinin arasından sevimli kıza en çok yakışanlerını seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çarpıcı Makyaj Çarpıcı Makyaj Çarpıcı Makyaj güzel Bratz için çok uygun. Haydi saç modelini, giysilerini ve makyajını ona yakışacak ve ışıltı saçacak biçimde seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Britney Makyajı Britney Makyajı Britney Makyajı oyunumuzda, ünlü güzel kendisine en çok yakışan stili bulmak için sizden yardım bekliyor. Haydi ona en çok yakışan makyajı seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yıldız İmajı Yıldız İmajı Yıldız İmajı yaratmak hiç kolay değildir. Bir yıldız her zaman ve her yerde çok güzel görünmelidir. Haydi siz de bu güzel yıldıza yeni imajı konusunda yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makyaj Stilleri Makyaj Stilleri Makyaj Stilleri güzelliğimiz için çok önemlidir. Hem Bize en çok yakışan tarzı hem de renkleri bilmemiz gerekir. Haydi siz de bu oyunda en çok beğeneceğiniz makyajı öğrenin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Havalı Kızın Saçları Havalı Kızın Saçları Havalı Kızın Saçları yine çok güzel. Siz de ona en çok yakışan modelleri seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yüz Boyama Yüz Boyama Güzel kızın yüzüne boyama yapacaksınız. İster çiçekler, isterseniz aslan veya kedi yapın. Tabii başına da eğlenceli şapkaları takmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bakımlı Ayaklar Bakımlı Ayaklar Ayak bakımı ve güzelliği önemlidir. Bakımlı Ayaklar oyunumuzda, ayakların bakımı güzelliği için, oje sürün, çıkartma yapıştırın, dövme yapın, halhallarla süsleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Renkli Manikür Renkli Manikür Oyunumuz, çok keyif alacağınız bir oyun. Rengarenk ojeler, birbirinden güzel bilezik ve yüzükler olan oyunumuza hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Fotoğrafçı Kız Makyajı Fotoğrafçı Kız Makyajı Oyunumuzda, fotoğraf çekmeyi çok seven sevimli kıza makyaj yapacaksınız. Haydi ona en çok yakışan makyaj stilini ve renkleri bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saç Modası Saç Modası Oyunumuzda, müşterilerinize değişik saç şekilleri uygulayacaksınız. Sağ alttaki işaret size müşterinizin istediği model konusunda yardım ediyor. Saç şeklini bitirdikten sonra, kıyafetine ve tarzına uygun olarak renk ve aksesuar seçeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makyaj Masası Makyaj Masası Oyunumuzda, makyaj odanızdaki masanın üzerini toplayacaksınız. Öncelikle bütün kapakları ve çekmeceleri açın. Daha sonra da masanın üzerindeki malzemeleri yerlerine yerleştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzel Anna Güzel Anna Çılgın tarzını yenilemeniz için sizi bekliyor. Saçları ve aksesuarları çok eğlenceli. Haydi onu bekletmeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makyaj Farkı Makyaj Farkı Oyunumuzda, makyajın bir yüzü ne kadar çok değiştirebildiğini göreceğiz. Yüze uygun bir makyaj insanı çok güzelleştiriyor. Haydi denemeye başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sürpriz Saçlar Sürpriz Saçlar Sürpriz Saçlar oyunumuzdaki saçların birçok sürprizi var. İsterseniz katalogdan beğendiğiniz modeli yapın ve süsleyin, isterseniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saç Şekilleri Saç Şekilleri Oyunumuzda, genç kızın saç şeklini seçeceksiniz. İsterseniz yanlardan toplayıp kuyruklu yapın, isterseniz uzun saç tutamları bırakın. Bu çok eğlenceli saçlar tam size göre.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ay Işığı Makyajı Ay Işığı Makyajı Oyunumuzda, güzel kız akşam dışarıya çıkıyor ve hem hafif bir makyajı olsun, hem de çok güzel görünsün istiyor. Haydi bu ayışığı partisi için ona istediği gibi bir makyaj yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saçlar ve Gözler Saçlar ve Gözler Oyunumuzda, yüz ve göz şekline en uygun saç modelini beğeneceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yıldız Makyajı Yıldız Makyajı Oyunumuzda, çok çeşitli renkler ve seçeneklerle makyaj yapacaksınız. Bir yıldıza yapılması gereken makyajın nasıl olduğunu bu oyunda deneyebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Havalı Saçlar Havalı Saçlar Güzelliğin bütün olabilmesi için saçlar çok önemlidir. Saçların güzel olması için de düzenli olarak saç bakımı yapılmalıdır. Haydi siz de güzel kızın saçlarına bakım yapıp, rengini ve modelini istediğiniz gibi hazırlayın. Havalı saçlar bu kıza çok yakışacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şehir Kuaförü Şehir Kuaförü Oyunumuzda, işleteceğiniz kuaför salonuna gelen müşterilerinizin saçlarını yapacaksınız. Müşterileriniz saçlarına ne yaptırmak istiyorsa onu yapın ve günlük olarak biriktirmeniz gereken parayı toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Makyaj Eğlencesi Makyaj Eğlencesi Oyunumuzda, bu sevimli kıza makyaj yapmakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda saçlarını, giysilerini ve takılarını da siz seçeceksiniz. Haydi hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

0/3