Zombilere Çarp

Zombilere Çarp Oyunu Oyna

Zombilere Çarp ; Zombilerin doldurduğu yolda oyunun başında seçtiğiniz arabanız ile ilerliyorsunuz. Her çarptığınız zombi başı para kazanacaksınız. Zombilerin arasında tuzak olarak kurulmuş bombalar var. Onlara çarparsanız arabanız zarar görecektir. Yol biraz karanlık olduğu için virajları görmeniz de zorlaşacaktır. Ani dönüşlere hazır olun ve gördüğünüz her zombiye çarpmaya çalışın.Ve puan kazanının. İyi oyunlar arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zombilere Çarp Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Zombilere Çarp Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombilere Ölüm Zombilere Ölüm Zombilere karşı savaşan savaşçı ile bütün düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Zombilere karşı atağa geçin ve hepsini yok edin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Zombilere Çarp Zombilere Çarp Zombilerin doldurduğu yolda oyunun başında seçtiğiniz arabanız ile ilerliyorsunuz. Her çarptığınız zombi başı para kazanacaksınız. Zombilerin arasında tuzak olarak kurulmuş bombalar var. Onlara çarparsanız arabanız zarar görecektir. Yol biraz karanlık olduğu için virajları görmeniz de zorlaşacaktır. Ani dönüşlere hazır olun ve gördüğünüz her zombiye çarpmaya çalışın.Ve puan kazanının. İyi oyunlar arkadaşlar

Koyunlara Çarpma Koyunlara Çarpma Karşıdan koşarak gelen koyunların çarpmaması için köpeği zıplatın. Koyun ne kadar yakınken zıplarsanız o kadar çok puan alıyorsunuz. Aman dikkat, koyun çarparsa, canınız gidiyor. Zıplamak için SPACE tuşunu kullanacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Çarpışan Otolar Çarpışan Otolar JUGAR ile oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşlarıyla çarpışan arabanızı kontrol ediyorsunuz. Diğer arabalara çarparak patlatmaya çalışıyorsunuz. Arkadan çarptığınızda rakibiniz daha çok hasar görüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Çarpıcı Makyaj Çarpıcı Makyaj Çarpıcı Makyaj güzel Bratz için çok uygun. Haydi saç modelini, giysilerini ve makyajını ona yakışacak ve ışıltı saçacak biçimde seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çarpıcı Kıyafetler Çarpıcı Kıyafetler Bu güzel kız çarpıcı kıyafetler giyinmeyi çok seviyor. Haydi gardrobundaki birbirinden renkli ve çekici kıyafetleri giydirmeye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Atmosferde Çarpışma Atmosferde Çarpışma Atmosferde Çarpışma oyununda, yerden uzaya kadar, tüm düşman uzay gemilerini yok edeceksiniz. A, S, D tuşlarını kullanarak ateş ettiğiniz bu oyunda, düşman gemileri renklerine göre vurmalısınız. Space tuşuyla yere bomba bırakabiliyorsunuz ve yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.