Zıplayan Kurbağa

Zıplayan Kurbağa Oyunu Oyna

Zıplayan Kurbağa ; Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zıplayan Kurbağa Kral Oyunu 4915 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Zıplayan Kurbağa Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplayan Sebzeler Zıplayan Sebzeler Zıplayan sebzeleri masanın üstüne taşıyın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Rakun Zıplayan Rakun Afacan rakun çaılar ve ağaçların üzerinde zıplayarak 15 seviyeli bu eğlenceli oyunu oynayınız.Yukarı ok tuşu zıplama space tuşu yüksek zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Maymun ile yukarıdan gelen balonlara basarak en uç noktaya kadar çıkmaya çalışmalısınız. Arada geçen kuşların üstüne basmanız size avantaj sağlıyacaktır.KRALOYUNU.NET iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kurbağa Zıplayan Kurbağa Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kız Zıplayan Kız Tüm çocukların bayılacağı bir zıplamalı oyun. Kanepe üzerinde zıplayacaksınız. Yükseldikçe puanınız artacak. Sağa sola dikkat etmelisiniz. Kırılacak eşyalar var.

Zıplayan Jack Zıplayan Jack Zıp zıp ile zıplayan jack karakterini yöneterek kısa süre içerisinde etrafta gezin ve karakterini düşürmeden oyunu tamamlamaya çalış.

Zıplayan Araba Zıplayan Araba Zıplayan Araba yukarılara tırmanmalı. Bütün bonusları toplayın ve bir sonraki aşamaya geçin. Bu arada dikkatli olun, çivili alanlardan uzak durmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yaprak yiyen kurbağa Yaprak yiyen kurbağa Zıplayan kurbağamız önündeki yaprakların hepsini yemesi gerekiyor. Fakat kurbağa geri ve çapraz yükleyemiyor. Sadece ileri ve sağa sola zıplaya biliyor. Bu yüzden önce hangi yaprağı yiyeceğinize dikkat edin. Bir tek yaprak bile kalmaması gerekiyor.

Yamyam ve Kurbağa Yamyam ve Kurbağa Eski çağ devirlerinde insanlar bulabildikleri her şeyleri yerlerdi. Buradaki kahramanımızın karnı aç ve uçak böcekler ile besleniyor. Faka bir sorun var oda ortamdaki sinekleri yemek isteyen bir de rakip kurbağa var. Ona karşı yarışmanız gerekli.Fare ile yakalamak istediğiniz sineğin üzerine gelin ve tıklayın. Küçük sinek : 10 puan Büyük sinek : 20 puan Kelebek : 30 puan Arı : 3 tane yenirse oyun biter Kurbağa : her sinek yakaladığında can kaybedersiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kurbağayı Ameliyat Et Kurbağayı Ameliyat Et Kurbağa çok hasta. Hasta kurbağaya ameliyat ederek onu iyileştirmen gerekiyor. Neşterler kurbağayı kes ve organlarını tedavi et. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çılgın Kurbağa Puzzle Çılgın Kurbağa Puzzle Çılgın kurbağa puzzle oyunu. Resim parçalarını doğru yerlere taşıyınız.Oyun fare yardımı ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çılgın Kurbağa Çılgın Kurbağa Çılgın kurbağaya öyle hızlı vurun ki en uzak mesafeye kadar gidebilsin.Fare imlecini kurbağaya yakın tutun ve çift tıklayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Akıllı Kurbağa Akıllı Kurbağa Akıllı kurbağa zaman karşı yarışıyor. Dereyi objelerin üstüne basarak ve zıplayarak geçecek olan kurbağa bakalım kaç puana çıkabilecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..