Tuzaklardan Kurtul

Tuzaklardan Kurtul Oyunu Oyna

Tuzaklardan Kurtul ; Bu zorlu yolu aşmanız pek kolay değil. Çünkü bu yol tuzaklarla dolu ve zorlu. Hem yoldaki tuzaklardan kurtulmalı hem de bonusları toplamalısınız. Ne kadar becerikli olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tuzaklardan Kurtul Kral Oyunu 4519 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 29 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Tuzaklardan Kurtul Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzaylılar Kurtuluyor Uzaylılar Kurtuluyor Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın.Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Tuzaklardan Kurtul Tuzaklardan Kurtul Bu zorlu yolu aşmanız pek kolay değil. Çünkü bu yol tuzaklarla dolu ve zorlu. Hem yoldaki tuzaklardan kurtulmalı hem de bonusları toplamalısınız. Ne kadar becerikli olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mermiden Kurtul Mermiden Kurtul Hadi reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunu ölçün. Fare ile ateş ediyorsunuz. Bir süre sonra silah mermiyi atıyor. Bu her seferinde farklı bir süre oluyor. Tekrar fare ile mermiyi durdurma işareti veriyorsunuz. Bakalım refleksleriniz ne kadar iyi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Küçük Odadan Kurtul Küçük Odadan Kurtul Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak odadan çıkın. Bazılarını birleştirmeniz veya ek işlemler uygulamanız gerekebilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hastaneden Kurtul Hastaneden Kurtul Oyunumuzda hemşireye yakalanmadan kaçış yolunu bulmanız gerekiyor ve bunun için beş dakikanız var. Haydi durmayın, hemen çıkış yolunu bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Avatar Tutsak Kurtuluşu Avatar Tutsak Kurtuluşu Hapis olduğunuz bölgeden kaçmaya çalışınız.Sağ ve sol hareket etme, üst yön tuşu zıplama, Z X karekter değişimi, space(boşluk) tuşu özel hareket.Bu tuşları kullanarak kaçmayı başarabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..