Şanslı Avatar

Şanslı Avatar Oyunu Oyna

Şanslı Avatar ; Orman içinde geçen renkli bir oyun. Maceradan maceraya atılıyorsunuz. Şanslı avatar oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şanslı Avatar Kral Oyunu 348 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Şanslı Avatar Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Şanslı tatil bebeği Şanslı tatil bebeği Bu şanslı bebeğimiz ailesi ile beraber tatile gidecek. Bu yüzden bavulunu doldurması gerekiyor. Sizde bebeğimize tatile ne tür kıyafetler götürmesi için yardımcı olur musunuz. Haydi hep beraber tatile :)))

Şanslı Avatar Şanslı Avatar Orman içinde geçen renkli bir oyun. Maceradan maceraya atılıyorsunuz. Şanslı avatar oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Avatar Tutsak Kurtuluşu Avatar Tutsak Kurtuluşu Hapis olduğunuz bölgeden kaçmaya çalışınız.Sağ ve sol hareket etme, üst yön tuşu zıplama, Z X karekter değişimi, space(boşluk) tuşu özel hareket.Bu tuşları kullanarak kaçmayı başarabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Avatar Kalelerin Savaşı Avatar Kalelerin Savaşı Avatarlar olarak kaleleri yok edin. Önce size verilen kaleyi savunmanız gerekiyor. Daha sonra saldırı silahı olarak verilen taşları düşman kalesine atın. Üç farklı saldırı taşınız var ve bunlarla güzel bir atak yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Avatar Ateş Kralı Avatar Ateş Kralı Avatar Ateş Kralı Oyunumuzda, Avatar ile rakiplerinizi yenin ve avatar savaşı kazanın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Avatar Avatar Avatar ile ateş kral olan düşmana karşı savaşın. Sol menüde verilen Avatar Güçleri'ni kullanarak rakibinizi yok edin. Rakibiniz size saldırırken kendinizi korumalısınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.