Penguen Yolculuğu

Penguen Yolculuğu Oyunu Oyna

Penguen Yolculuğu ; Küçük penguen yolculuğu için sizden yardım bekliyor.Bu yol, birçok tehlike ve tuzakla dolu. Küçük penguenin bu yolu tamamlamasına yardım edin. Ok tuşları SPACE ve Shift tuşunu kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Penguen Yolculuğu Kral Oyunu 975 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Penguen Yolculuğu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Penguenler Savaşı Penguenler Savaşı Eskiden kardeş penguen kabilesi olan penguen klanı ile aranda artık bir problem var. Sana karşı savaş açtılar. Penguen askerler yaparak artık düşmanın olan penguen kabilesine sen de savaşını aç ve zaferin tadına var. Kartoplarını hazırla ve kutup ayıların da katıldığı bu savaşı sen kazan.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Penguenler Panikte Penguenler Panikte Kutuplardaki penguenler panikde. Tekneler bu penguenleri yakalamaya geldiler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Penguen Yolculuğu Penguen Yolculuğu Küçük penguen yolculuğu için sizden yardım bekliyor.Bu yol, birçok tehlike ve tuzakla dolu. Küçük penguenin bu yolu tamamlamasına yardım edin. Ok tuşları SPACE ve Shift tuşunu kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Penguen Restaurant Penguen Restaurant Bu penguenler çok acıkmış ve senden yemek bekliyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Penguen Fırlatma Penguen Fırlatma Penguenler tahteravalliye biniyorlar. Bu minik hayvanları yukarı fırlatın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...