Maymun Muz Peşinde

Maymun Muz Peşinde Oyunu Oyna

Maymun Muz Peşinde ; 2 farklı tip de maymun ormanda çok değişik bir muz macerasına atılıyor. Uzun soluklu bir oyun olan bu eğlence ormanında çeşitli zararlılar karışına çıkacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Maymun Muz Peşinde Kral Oyunu 2555 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 18 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Maymun Muz Peşinde Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Maymun ile yukarıdan gelen balonlara basarak en uç noktaya kadar çıkmaya çalışmalısınız. Arada geçen kuşların üstüne basmanız size avantaj sağlıyacaktır.KRALOYUNU.NET iyi oyunlar diler..

Winnie Bal Peşinde Winnie Bal Peşinde Winnie ile ormanda bal kovalarını toplamaya başlayacağız..İlerleyen bölümlerde balları almak zorlaşıyor. Önünüze engeller çıkacak onları sorunsuz olarak atlatmalısınız.. İlerlemek için yön tuşlarını kullanacaksınız. Zıplamak için boşluk tuşunu kullanın.

Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk renkli şişeye ulaşmalı. Haydi, sol üstteki şişelerde bulunan renkleri kullanarak cisimleri oynatın ve domuzcuğu uçurun. Her renk değiştirdiğinizde, önceki hamleleriniz de tekrarlanacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşan Havuç Peşinde Tavşan Havuç Peşinde Bu sevimli tavşan havuç peşinde. Havuçları toplamaya çalışacak ancak köpek tehlike yaratıyor. Köpeğe yakalanmadan havuçları toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sue Müzik Grubu Sue Müzik Grubu Sue arkadaşlarıyla beraber bir müzik kurmaya karar vermiştir. Sizde bu grubun müziklerinde yardımcı olacaksınız. Notaların renklerini tek tek tutturmaya çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şirin Maymun Şirin Maymun Çok tatlı olan maymunun muzlarını yemesine yardımcı olacaksınız. Oyunun sol üstünde gösterilen klavye tuşlarına doğru zamanlarda bastığınız takdirde maymun muzları düzgün bir şekilde yiyecektir.

Sevimli Maymun ve Zuma Sevimli Maymun ve Zuma Sevimli Maymun meyveleri atıyor ve sizde aynı üç farklı meyveyi vurarak indirmeye çalışıyorsunuz. Maymunun attığı meyveler çok birikirse oyunu kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sevimli Domuzcuk Sevimli Domuzcuk Sevimli domuzcuk günlük yaşantısı içinde daldan dala ve tepelere çıkarak heyecan peşinde..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk oyunumuzda, sevimli domuzcuğumuz düşman domuzcukları vurmaya çalışıyor. Fakat hepsini yok edebilmesi için sizin keskin nişancılığınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin. Fare ile atışın hızını ve yönünü ayarlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piggy Müzik Yapıyor Piggy Müzik Yapıyor Piggy müzik yapmaya çalışıyor. Çok neşeli ve zevkli bir çocuk oyunu.İlgili enstrümanlara tıklayarak müzik çalmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Muzlu Pasta Tarifi Muzlu Pasta Tarifi Muzlu Pasta Tarifi Oyunumuzda, Muzlu pasta yapmak için bütün malzemeler oyunumuzda sizleri bekliyor. Kısa bir süre içerisinde pastamızı yapın. MOUSE yardımı ile oyunu oynuyoruz. Yemek oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Muzlu Muffin Muzlu Muffin Bu muzlu muffinleri yapmak çok keyifli. İki ayrı kap kullanmanız gerekiyor, dikkat edin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Müzik Kraliçesi Bratz Müzik Kraliçesi Bratz Müzik Kraliçesi Bratz sahneye çıkarken hangi kıyafeti giyeceğine karar veremiyor. Ona yardımcı olun.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Muz Yeme Vakti Muz Yeme Vakti Bu tatlı ve şirin maymun muzları tek tek yiyecek. Yemeden önce sol yukarıda çıkan ok tuşlarını sırası ile tuşlamanız gerekli. Doğru tuşlarsanız muz yiyebiliyor. Aksi halde suratına geliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Maymun Minik Maymun Minik maymun yine ormanda dolaşıyor. Mario gibi objeleri topluyor. Özellikle de muzları. Minik maymuna bu noktada yardım edin. PLAY ve START tuşları ile oyunu başlatın. Karakterinizi seçin. Sağ ve Sol ok tuşları yan hareketler, Yukarı ok ve SPACE tuşu zıplama içindir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..