Kurtarıcı Ejderha

Kurtarıcı Ejderha Oyunu Oyna

Kurtarıcı Ejderha ; Arkadaşlarınız çete tarafından binanın en tepesine kaçırıldı. Onları bulup kurtarmanız gerekiyor. Gerektiğinde ejderha olma gücünüzü kullanın. Ok tuşlarıyla sağa sola hareket edip zıplayacaksınız. N tuşu butonlara basıyor. B tuşu karete yapıyor. Space tuşu sizi ejderhaya çeviriyor. Ejderha iken N tuşu ateş püskürtüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtarıcı Ejderha Kral Oyunu 3004 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 12 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Kurtarıcı Ejderha Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Pizzacı Ejderha Pizzacı Ejderha Kızgın ve sinirli ejderha çok aç pizza yemek istiyor. Sizin yapmanız gereken oyunda ejderhayı yöneterek pizza toplamasını sağlamak olacak. Dikkatli ve sert olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kurtarıcı Ejderha Kurtarıcı Ejderha Arkadaşlarınız çete tarafından binanın en tepesine kaçırıldı. Onları bulup kurtarmanız gerekiyor. Gerektiğinde ejderha olma gücünüzü kullanın. Ok tuşlarıyla sağa sola hareket edip zıplayacaksınız. N tuşu butonlara basıyor. B tuşu karete yapıyor. Space tuşu sizi ejderhaya çeviriyor. Ejderha iken N tuşu ateş püskürtüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kırmızı Ejderha Kırmızı Ejderha kırmızı ejderha oyununda kırmızı ejderhanın ağızından ateş çıkıyor ve diğer ejderhaları vurup puan kazanıyor sizde vurup puan kazanın haydi şimdi ejderhalardan puan almaya

Hayvan Kurtarıcı Diego Hayvan Kurtarıcı Diego Dora'nın akıllı ve hayvan sever dostu Diego ile yardıma muhtaç olan, sevimli hayvancıklara yardım edeceğiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Güçlü Ejderha Güçlü Ejderha Güçlü Ejderha kendisine saldıran yaratıklarla savaşıyor. Onları yok edip puan topladıkça sağlığınızı, savunma ve ateş gücünüzü arttırabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Yavrusu Ejderha Yavrusu Ejderha yavrusu büyümek için karnını doyuracak. Şu anda uçan sinekler ile karnını doyuran ejderha yavrusu bir yandan bu sinekleri yakalamaya çalışıyor bir yandan da kötü kalpli viking den kaçacak. Yukarı ok tuşu ile zıplayın. SPACE tuşu ile sinekleri yemeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Tuzakları Ejderha Tuzakları Ejderha Tuzakları oyunumuzda, ejderhamız kendisini yakalamaya çalışan sihirbazlara tuzak kuruyor. Haydi ona yardım edin. Tuzakları kurun ve büyücüleri bu tuzaklara çekip düşürün.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ejderha Savaşı Ejderha Savaşı Arabaları Ejderhaya dönüşmeden yok etmeniz gerekiyor. Görsel güzel bir oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ejderha Çocuk Ejderha Çocuk Ejderha çocuk maceradan maceraya geçiyor. Oyunda kurtarıcı rolünü üstlendi. Ara ara ejderha kılığına giriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Boyama Ejderha Boyama Ejderha Boyama çok eğlenceli olacak. Ejderhayı istediğiniz renge boyayarak bazen korkunç, bazen de sevimli bir hale getirebilirsiniz. Haydi, renklerin dünyasına girin..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Ejderha Ateşi Ejderha Ateşi Ejderha ağızı ile ateş salarak etrafdaki düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyor. sizce başabilirmi ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Ejderha Alev dragon ile zorlu engelleri aşmalı size zarar vermeye çalışan canavarları aleviyle yakmalısınız.