İki Canavar

İki Canavar Oyunu Oyna

İki Canavar ; İki Canavar Oyunumuzda, iki karakterle birden oynadığınız oyunu bitirebilmek için her iki karakteri bitiş noktasına ulaştırmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Macera oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İki Canavar Kral Oyunu 770 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 20 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

İki Canavar Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Viking Prensesi Viking Prensesi Viking Prensesi hep çok güzel görünmeli. Tabii giysileri de çok şık olmalı. Haydi ona en çok yakışan giysiyi seçin ve giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Taz Totem Canavarı Taz Totem Canavarı Tazmanya canavarı adadan kurtulmak için totemleri yıkmak zorunda. Etleri yiyince dönmeye başlıyor ve totem yıkma gücü ancak o zaman olabiliyor. Bu arada onu ağla yakalayan büyücü ve yanardağ gibi tuzaklardan da uzak durmalı. Haydi onu adadan kurtarın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Süngerbob Deniz Canavarları Süngerbob Deniz Canavarları Süngerbob elindeki zıpkınla deniz altında canavar avlıyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, SPACE tuşuyla zıpkını kullanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sevimli Canavarlar Puzzle Sevimli Canavarlar Puzzle Sevimli canavarlar puzzle oyunu. Resimde eksik parçaları tamamlayınız.Oyun fare yardımı ile oynanır. Kırmızı butona basarak eksik parçaları çağırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sekreter Frikik Sekreter Frikik Patron fotokopi çekmekte olan güzel sekreterin verdiği firikiğe bakarken diğer taraftan kahvesinin içine yabancı cisim atılıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şeker Canavarı Şeker Canavarı Tüm aşamalarda fazla sayıda şekerlemeleri toplayarak bir sonraki aşamaya geçiniz.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sakallı Vikingli Kaleyi Savun Sakallı Vikingli Kaleyi Savun Sakallı Vikingli adamla Viking Kalesine saldıran zombilere karşı savaşıyorsunuz. Kale duvarlarını yok ederek saldıran zombilere karşı savunma yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Raul Frikik Raul Frikik Real Madrid kulübünün vazgeçilmez golcüsü Raul ile frikik çekiyorsunuz. Oyunda attığınız her golden sonra daha zor yerden frikik kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mutlu ikili Mutlu ikili Mutlu çiftimiz başbaşa önce yemek yiyor. Daha sonrada dans edecekler. Ancak kızın annesi onları rahat bırakmıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mükemmel Frikik Mükemmel Frikik Mükemmel frikik çeken futbolcu ile tam yerinden kaleciye frikikler atın. Başarılı frikik atışları ile golleri ardı ardına sıralayın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Start game seçeneği ile oyuna başlayın. Play ve ardından Continue yapın ve ilk takımı seçin çünkü diğer takımlar levelli olduğundan ilk başladığınızda kilitli olacaktır. Önce futbolcunun topa vuracağı eğimi seçin ve ardından kaleye atacağınız eğimi seçin. Ve son olarakta kalecinin zayıf tarafından topa falso verin. Barajda iki futbolcu olduğundan onlara çok dikkat etmelisiniz. Gol atarsanız Watch replay ile tekrar izleyebilir, Continue ile yeni goller atabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Miki Mouse Puzzle Miki Mouse Puzzle Mivkey ve Minnie mouse ve puzzle oyunu. Resimdeki parçaları tamamlayın ve oyunu bitirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Meyve Canavarı Samuray Meyve Canavarı Samuray Meyve Canavarı Samuray ile size doğru fırlatılan karpuz, limon, portakal, çilek gibi meyveleri Samuray Kılıcı ile kesiyorsunuz. Mayınlar da size atılıyor bunları keserseniz puan kaybedersiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin, oyun çok kaliteli olduğundan yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Oyun yüklendikten sonra Start, Play butonlarını seçin ve oyunu nasıl oynayacağınız yani oyun seçeneğinden Arcade ile levelli bir yarışma ve Time trial ile zamana karşı yarışma yaparsınız. Mouse ile ne kadar çok meyve keserseniz o kadar başarılı olacaksınız. Meyve keserken combo yapmaya dikkat edin o zaman yüksek skor yaparsınız. Combo aynı anda kestiğiniz meyve sayısı olacaktır. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Canavarlara Karşı Mario Canavarlara Karşı Mario düşmanı olan canavarlara karşı çok zorlu bir savaş veriyor. Canavarlar ile savaşan Marioya yardım etmen gerekiyor. Birçok canavar düşmanın olacak ve hepsi ile savaşacaksın. Mario ile bütün canavarları yok etmen gerekiyor. Canavarların hepsi ile savaş ve hepsini yen. Farklı farklı zorluk seviyelerinde canavarlar olacaktır. Yok ettikçe daha farklı canavarlar ile savaşacaksın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Mağma Canavarları Mağma Canavarları Volkan patlamasında mağmaya düşüyorsunuz. Buradan çıkmanız gerek. Hem yolu açacaksınız, hem de küçük canavarlarla savaşacaksınız. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A, S, D tuşlarıyla savaşıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kurabiye Canavarı Kurabiye Canavarı Kurabiye Canavarı Oyunumuzda, kurabiye canavarını nişanlarınızla kurabiyeye doyurmalısınız. Fırlatıcının hızını ve yönünü kurabiye canavarına göre ayarlayıp kurabiyeleri onunla buluşturmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.