Hayatını Kur

Hayatını Kur Oyunu Oyna

Hayatını Kur ; Hayatınızı nasıl geliştireceğinizi planlayacaksınız. Bir iş bulup çalışın, bir daire satın alın, kız arkadaş edinin ve daha birçoğu bu oyunda. İyi eğlenceler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatını Kur Kral Oyunu 2840 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Hayatını Kur Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplayan Kurbağa Zıplayan Kurbağa Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yılbaşı Kurabiyeleri Yılbaşı Kurabiyeleri Yılbaşı pastası ve kurabiyesinin lezzetine doyum olmaz. Şimdi leziz bir kurabiye ve pasta yapmak üzere kolları sıvayalım. Önce dil seçimi yapın. Daha sonra sol tarafda bulunan aşam 1 ile oyuna başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Yaprak yiyen kurbağa Yaprak yiyen kurbağa Zıplayan kurbağamız önündeki yaprakların hepsini yemesi gerekiyor. Fakat kurbağa geri ve çapraz yükleyemiyor. Sadece ileri ve sağa sola zıplaya biliyor. Bu yüzden önce hangi yaprağı yiyeceğinize dikkat edin. Bir tek yaprak bile kalmaması gerekiyor.

Yamyam ve Kurbağa Yamyam ve Kurbağa Eski çağ devirlerinde insanlar bulabildikleri her şeyleri yerlerdi. Buradaki kahramanımızın karnı aç ve uçak böcekler ile besleniyor. Faka bir sorun var oda ortamdaki sinekleri yemek isteyen bir de rakip kurbağa var. Ona karşı yarışmanız gerekli.Fare ile yakalamak istediğiniz sineğin üzerine gelin ve tıklayın. Küçük sinek : 10 puan Büyük sinek : 20 puan Kelebek : 30 puan Arı : 3 tane yenirse oyun biter Kurbağa : her sinek yakaladığında can kaybedersiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uzaylılar Kurtuluyor Uzaylılar Kurtuluyor Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın.Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Ünlü Kurabiye Ustası Ünlü Kurabiye Ustası Dünyaca ünlü kurabiye ve pasta ustası mutfağa girdi. Sahip olduğu özel yetenek sayesinde birbirinden lezzetli yemekler yapacak.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Tweety Elma Kurdu Tweety Elma Kurdu Tweety ile elmanın içinden kurtları yok etmeye çalışacaksınız.Fare ile oynayın.

Tuzaklardan Kurtul Tuzaklardan Kurtul Bu zorlu yolu aşmanız pek kolay değil. Çünkü bu yol tuzaklarla dolu ve zorlu. Hem yoldaki tuzaklardan kurtulmalı hem de bonusları toplamalısınız. Ne kadar becerikli olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tırnaklara Manikür Pedikür Tırnaklara Manikür Pedikür Kuaför dükkanı işleterek dükkanınıza gelen güzel ve alımlı bayanlara tırnak bakımı yapmanız gerekiyor. Güzel bayanların tırnaklarına istedikleri gibi manikür pedikür yaparak onları güzelleştirin. Manikür pedikür yapmadan önce tırnakların temizliğini yapın ve ardından manikür pedikür yapmaya başlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Tavşan Kurtar Tavşan Kurtar Yavrularını kurtarmak isteyen tavşana yardımcı olmak istersen şemsiyeyi yönlendir ve yavru tavşanları kutuya düşür.Yön tuşları ile oynayın.

Süngerbob Prensesi Kurtar Süngerbob Prensesi Kurtar Kahraman Süngerbob geçmiş zamanda. Denizatının üzerinde, şövalyelerle savaşıyor. Prensesi kurtarmak için şövalyeleri yenip bonusları toplamalı. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, enter tuşuyla hamle yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şimşek Mekkuini Kurtar Şimşek Mekkuini Kurtar Araba yarışında şarampole yuvarlanmış olan araçlara yardım ederek onları çekmek için çabalıyoruz.

Şimşek McQueen Kurtarma Şimşek McQueen Kurtarma Şimşek McQueen Kurtarma oyunumuzda Mater, Şimşek McQueen'i düştüğü yerden kurtarmaya çalışıyor. Haydi onun çekme halatını doğru açıyla ve uygun hızda fırlatmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şehrini Kur Şehrini Kur Oyunumuzda hem zekanızı hem de becerinizi göstermelisiniz. Bir yandan şehrinizi kurarken bir yandan da savunmanız gereken eğlenceli bir strateji oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Renkli Manikür Renkli Manikür Oyunumuz, çok keyif alacağınız bir oyun. Rengarenk ojeler, birbirinden güzel bilezik ve yüzükler olan oyunumuza hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..