Garip Gezegen

Garip Gezegen Oyunu Oyna

Garip Gezegen ; Garip gezegen macerasında minik kız türlü zorluklarla dolu yolu tamamlamaya çalışıyor. Bu garip gezegende doğmak üzere olan kötü canavarı doğmadan bulup yok edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor ve Z,X ve space tuşuyla çeşitli eylemler yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Garip Gezegen Kral Oyunu 714 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 4 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Garip Gezegen Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzayda Gezegen Avı Uzayda Gezegen Avı Uzay yolculuğumuza sizde katılın ve gezegen avlayın iyi oyunlar arkadaşlar

Lezzetli Gezegen Lezzetli Gezegen Lezzetli Gezegen oyunumuzda, ok tuşlarıyla hareket ederek sizden küçükleri yutup büyüyeceksiniz. Ne kadar büyümeniz gerektiği sol üst köşede görünüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gezegen Kamyonu Gezegen Kamyonu Uzayda samanyolu galaksisinde bulunan gezegenler üzerinde kamyonetini yöneterek engelleri aş ve kısa sürede bitiş noktasına git.

Garip Olimpiyatlar Garip Olimpiyatlar Kafataslarını en uzak ne kadar fırlatabilirsiniz. Oyun içinde bunu başarmanız gerekli.Oyunu fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Garip Maceralar Garip Maceralar Oyunumuzda, 5 ayrı macera oyunu oynuyorsunuz. Fakat hepsinde canlarınız ortak. Seçtiğiniz oyuna göre kullanacağınız tuşlar değişiyor. Haydi bu farklı ve eğlenceli oyuna hemenn başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Garip Gezegen Garip Gezegen Garip gezegen macerasında minik kız türlü zorluklarla dolu yolu tamamlamaya çalışıyor. Bu garip gezegende doğmak üzere olan kötü canavarı doğmadan bulup yok edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor ve Z,X ve space tuşuyla çeşitli eylemler yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bilinmeyen Gezegen Bilinmeyen Gezegen Oyunumuzda, uzay araştırma üssünde çıkan sorunu bulup çözmekle görevlisiniz. İşiniz hiç kolay değil. Hem savaşacak, hem de zekanızı kullanarak sorunu çözeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...